Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Blinky

Owner
Здравейте,

Знам, че има много по-опитни в бетинг сайтовете, за това ще се радвам, ако някой успее да ми препоръча плъгин, който може да прави следното:

1. Да визуализира вкараните мачове в няколко графи - двата отбора; 1-ца; Х; 2-ка; процент вероятност за победа на единия отбор, на другия и това е като цяло.

2. Да може да сортира по тези критерии горе - като се кликне на критерия да нарежда по него в таблицата.

3. Тези 1-ци, Х-ове и 2-ки да са реално вотове на потребители, давани по 1 път.

Това е. Нещо ей такова: prosoccer.gr

А това, на което се спрях, но не е точно това е: livescores.website/soccer/

Няма значени друго, хубаво е да е стилистически оформено, но ако не може, ще се пипа грубата. :) Някой с предложения? :)
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Конкретно за тази ниша няма почти никакви плъгини за WP...Така че, най-добре наеми някой да ти го направи или ако можеш сам си го направи.
 
Re: От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Конкретно за тази ниша няма почти никакви плъгини за WP...Така че, най-добре наеми някой да ти го направи или ако можеш сам си го направи.

Ясно, няма нищо готово, така ли? Хм, то реално самата специфика на функционалностите е странна, но като цяло мислех, че някой вотинг плъгин море да свърши работа, разбира се с малко донаправяне на нещата.
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

От много време търся каквито и да е хубави плъгини свързани с футбол, и да ти кажа, разочарован съм :) Всичко си правя сам, доколко е правилно и доколко грешно не знам, дори за СЕО-то сигурно чупя, но работят и ми вършат нещата които искам.
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Аз нищо не разбрах.
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Blinky, ако искаш ми драсни едно лично какво ти се върти в главата и ще ти кажа от лични наблюдения какви изводи съм си направил.
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Конкретно за тази ниша няма почти никакви плъгини за WP...Така че, най-добре наеми някой да ти го направи или ако можеш сам си го направи.
За съжаление и аз то този извод съм стигнал... няма почти нищо :(
 
Re: От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

За съжаление и аз то този извод съм стигнал... няма почти нищо :(

Ясно. Абе вчера изрових нета, но нищо. Викам не може да се занимавам с това от години и да не се оправя, а то нямало. :) Та реших по-запознатите да се включат. :) Но явно няма.

@Sentenello, ако нещо ти идва на ум, пращай или дай съвет. :) Идеята е по принцип проста, но няма такова решение - да си има мачове, които да имат коефиценти, % на коефицентите и да има сортировка по тези параметри, това е всичко. В табличен вид естествено. :)
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Няма много Word Press плъгини свързани с гейминг и бетинг. За това пък идеята ти не звучи много сложно. Може да опиташ да си го направиш като външен апп - по-лесно е от Word Press плъгин, или да потърсиш някого да го направи (време за реклама :D) .
 
Re: От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Няма много Word Press плъгини свързани с гейминг и бетинг. За това пък идеята ти не звучи много сложно. Може да опиташ да си го направиш като външен апп - по-лесно е от Word Press плъгин, или да потърсиш някого да го направи (време за реклама :D) .

Да, така е. Давай цена. Важно ми е да мога да успея да го внедря като плъгин, защото държа да има CMS зад фронта, все пак ще се управлява от юзъри, но ми кажи идеята си и дай параметри и цифри. Мерси много за отзивите и коментарите, но реално такива плъгини не са само за бетинг, може да се използват при много други лайф тайм статс, вече въпрос на ниша, подредба и представяне. :)
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Какво става ако доставчика на услугата си смени параметрите на APIто или просто спре да работи? Нали не мислиш да обхождаш нечии сайт за да вземеш резултатите?
Наясно ли си с цените за достъп до такива APIта?
 
Няма нужда от API, това е само +, ако има. Обобщено е просто една вотинг система, която нанася крайния резултат в табличен вид за мачовете. Коефициентите не се зареждат от друг сайт, те са просто резултат от вотинга на хората на сайта. Идеята е просто да изцяло от юзъри към юзъри, без външни импорти. Човекът да може да управлява както вотинг системата на бек-енда, така и да си пише мачовете, като изтеклите минават по някое време в архив, а на главната седи само предстоящите. Това е като цяло идеята.

Като сменят API-то, това се анонсира много бързо, ако е читав провайдър на сървиса и обикновено се прави за подобряване на нещо в или около него. Наясно съм с цените, и не се плаща (в повечето случаи) за достъпа до API-ти, а за мембършип, който включва достъпа. ;) Но както казах, това грам не е центъра на темата - друго е нужно в задачата. :)
 
Re: От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Разгледай това, може да ти е от полза или поне да ползваш нещо от него.

Мерси, ще го погледна, но явно ще са къстам решения, но ми се щеше да стъпя върху нещо преди да правя вече уж измислена логика. :)
 
От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Пишете на големите сайтове за резултати - futbol24.com, soccerstand.com, xsxores.com. Сигурно имат готови решения :)
 
Re: От: Soccer Score WordPress Plugin - Резултати чрез вот

Пишете на големите сайтове за резултати - futbol24.com, soccerstand.com, xsxores.com. Сигурно имат готови решения :)

Те имат, но търся решение за при мен - вотинга. Това е. :)
 

Горе