space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Слава Богу всичко е наред. :)
А някой друг да знае защо не се отваря phpmyadmin? :)
?????? и аз туй съ чудя
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

PhpMyAdmin аз поне го отварям от обяд някъде... иначе ето какво ми казаха току-що от Space.bg:

"Съжалявам, този път бяхме ние. Трябваше да направим някои довършителни настройки по файловия сървър които налагаха рестартирането му, с цел да се възстанови статистиката за потреблението на дисково простраство. Дано не сме си създали още твърде много главоболия с това."

Казват ми още, че проблемът бил във файловата система:

"По всяка вероятност от месеци насам е започнала да се поврежда и това доведе до сериозен проблем (необратимо счупена файлова система) в особено неподходящо време. Все още имаме доста работа по сървъра и отделни акаунти и нямам възможност да отговоря на всички пощи поотделно, затова отговарям
само на тази (тъй като е последен)."

Аз им писах, че може би е редно да дадат официално мнение във форума, защото явно имат много клиенти тук, пък и от разни други хостинг компании пишат.... може би ще го направят, но както виждате в момента имат мн. довършителни работи, вероятно нямат толкова време....
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Тази сутрин сайтовете ми отново са недостъпни :(:twisted:.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

колко времи ?
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Ако всичко е наред, нормално да правят някои настройки, след големия проблем, който отстраниха :)
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

поне час не работеха.
е това ако е нормално здраве му кажи. нормално за бг :).
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

темата май.... пак е актуална да го ева....
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

темата май.... пак е актуална да го ева....

Може ли малко повече подробности, моите сайтове сякаш работят добре..
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Тези дори направиха ли си труда да отговорят в темата?
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Може ли малко повече подробности, моите сайтове сякаш работят добре..

да и моите след около 40 минути нанайсимус MySQL сървър
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Спейса пак са долу. Вече от 1 час...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

и вчера долу за 30 мин..
днес в момента пак вече 25 минути...

някой да ми даде зелен картон де да си местя олигофренските сайтове че не се търпи вече...

5 ДНИ ЧАКАНЕ ЗА ВРЪЩАНЕ НА БЕКЪП... И НАКРАЯ УЙЧЕЦ!
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Е аз имам добра новина :) Като вечен оптимист 8)

От Спейс.бг ми казаха, по-точно писаха, че в недалечно бъдеще планират смяна на целия хардуер :) Малко май понастоящем конфигурацията сдава багажа :shock: Обаче обещават хората, че докато това се случи, ще се опитат всичко да е на 6 и да не се повтори ситуацията от март.

А иначе вчера проблемът не се отнасял за моите сайтове, само за тези на друг уеб сървър. И аз самият не съм го забелязал. Т.е. двата проблема нямат нищо общо, а днес сме се разминали от това, което се случи през март.... иначе, от тогава досега, моите сайтове не са спирали, поне аз не съм забелязал. Имах проблеми с пощата и си прехвърлих MX записите към Гугъл, това може вече да са го оправили.
 
Те трябва и персонала да си сменят освен хардуера. Нали някой трябва да го настрои новия.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Еми те си имаха едно много кадърно момче, но замина в чужбина.... дано все пак има още хора в бг, които да са достатъчно подготвени.... получава се вече невъзможно да искаш свръх-качествена услуга и на прилична цена..... сигурно cloud.bg пада по-малко, не знам, но пък ако съм там, трябва да платя 2+ пъти повече.... ако искаш твой VPS пък трябва да бдиш над него и сам всичко да си оправяш.... така че.... дано се нагласят нещата, в един търпим компромис :) Аз съм си доволен от това, което получавам, за тази цена.

P.S. Не знам дали настоящите не са подготвени, или просто маймуните станаха много на клона... на мен хората винаги ми отговарят културно и изчерпателно, без 100 правописни грешки... не че това е критерий за техническа подготвеност. :wink: Плюс това не лъжат, което за мен е много важно. Не се правят на ударени, когато има някакъв проблем, както повечето фирми.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

и вчера долу за 30 мин..
днес в момента пак вече 25 минути...

някой да ми даде зелен картон де да си местя олигофренските сайтове че не се търпи вече...

5 ДНИ ЧАКАНЕ ЗА ВРЪЩАНЕ НА БЕКЪП... И НАКРАЯ УЙЧЕЦ!

Отивай в http://www.hostbulgaria.com/ хем по-евтино, хем по-добри условия, хем никакви проблеми. Съпорта не е 24/7, но пък за сметка на това не ти се налага да го ползваш.
 
Еми те си имаха едно много кадърно момче, но замина в чужбина.... дано все пак има още хора в бг, които да са достатъчно подготвени.... получава се вече невъзможно да искаш свръх-качествена услуга и на прилична цена.....

Аз вече съм се примирил, че няма да получа качествена услуга, сега искам само да е работеща. А като ми свърши предплатения баланс просто ще ги сменя и готово :)
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Отивай в http://www.hostbulgaria.com/ хем по-евтино, хем по-добри условия, хем никакви проблеми. Съпорта не е 24/7, но пък за сметка на това не ти се налага да го ползваш.

Вярно е това...
сума ти сайтове имам там и не са ми правили проблем ни за натоварване ни за забиване...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

не съм забелязъл
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Вярно е това...
сума ти сайтове имам там и не са ми правили проблем ни за натоварване ни за забиване...

Явно сайтовете ти не товарят много, защото минел ли 60-те минути те приканват да оптимизираш сайта си, но пък за сметка на това изчакват доста време докато се опитваш да оправиш положението. А що се отнася до space.bg - превръщат се в tophost.bg 2
 

Горе