space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Здравейте, при мен положението с ъптайма напоследък е добро, но се появи друг проблем... излезе Wordpress 3.2, която изисква PHP версия 5.2.4 или по-нова, а ние имаме PHP 5.2.0-8+etch16~hosterbp40+1.

Казаха ми, че чакат новите сървъри, а това може би ще се забави 2-3 месеца, заедно с тестването. Но може и да измислят някакво временно решение (евентуално).

Та мисълта ми е, и вие, които сте на Wordpress да им пишете, че това е доста голям проблем, за да ни измислят решение на нас - може би местенето на друг сървър... Новата версия на Wordpress предлага много по-добри скорости, а това се отразява на класирането в Гугъл. Има и куп други преимущества, разбира се...
 
На мен ми писна от тях и ги глобих с 15-20 лева на месец. Много ме мързеше да преместя 20 сайта, но чашата преля, когато ми направиха без да питат 10 пощенски кутии в акаунта (за които трябва да плащам, разбира се). Защото сайтовете ми пращали писма (по 10тина на месец) на несъществуващи адреси и от това няколко пъти им спирала цялата пощенска услуга :lol::lol::lol:.

На някой ако не му е работела пощата, да знае, че вината е изцяло в мен :)
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

КАК СА ВИ ДНЕС САЙТОВЕТЕ НА ТОЗИ ХОСТ?
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Отивай в http://www.hostbulgaria.com/ хем по-евтино, хем по-добри условия, хем никакви проблеми. Съпорта не е 24/7, но пък за сметка на това не ти се налага да го ползваш.
Подкрепям с 2 ръце hostbulgaria, от 2 години съм при тях, до сега един път видях засечка за около 5 минути и това беше, дано и за напред продължат по този начин, съпорта също е на много добро ниво.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

КАК СА ВИ ДНЕС САЙТОВЕТЕ НА ТОЗИ ХОСТ?

Положението е добро.. преди обяд не знам как е било ...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Някой от вас дали ползва Wordpress и дали са му обещали нещо...? Че ми е неудобно през два дни да им пиша.

Между другото, май рано или късно ще минат на cPanel и отделни сървъри, явно настоящият екип не може да се справи с cloud-а :( Дано не съм прав, но подозирам, че пак ще се появят проблеми "много ни товариш сървъра" и т.н. (изпитал съм го при други доставчици) - дано не съм прав.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

абе... къде са спейса? от два часа ги нема никакви ?
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Пич, положението е страшно... който е на Space.bg да се събираме да мислим какво да правим.... от 3 часа вече няма никой. Звъня в 17:30 на съпорта... "ами, имаме много работа, ще се опитаме да го оправим" (сървъра).... стана 18, в офиса никой не вдига. Изнамерих телефона на шефа Борис Жогов, звъня му в 19:20. Ами да, зная за проблема... знам, че преди беше по-добре, но момчето (предишният админ) напусна за по-добра работа... няма да ви лъжа, Space.bg не е от най-печелившите фирми... и обеща да звънне на "администратора" (който не е обновявал нищо по сървъра от една година) и да го пита кво става... върна ми обаждането и каза, че той и още един "работели"...

... и най-интересното... разрових се кой е администраторът, Н.Н. и му намерих профила в Гугъл плюс... и какво виждам там... пичът пита постоянно приятелите си... абе в тая фирма какви са условията за сис админ.. а в онази какви са... демек... всеки момент и той смята да бие шута на Спейс.БГ... молете се въобще да вдигнат сървъра и да можем да си изтеглим базите и файловете :(
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Пич, положението е страшно... който е на Space.bg да се събираме да мислим какво да правим.... от 3 часа вече няма никой. Звъня в 17:30 на съпорта... "ами, имаме много работа, ще се опитаме да го оправим" (сървъра).... стана 18, в офиса никой не вдига. Изнамерих телефона на шефа Борис Жогов, звъня му в 19:20. Ами да, зная за проблема... знам, че преди беше по-добре, но момчето (предишният админ) напусна за по-добра работа... няма да ви лъжа, Space.bg не е от най-печелившите фирми... и обеща да звънне на "администратора" (който не е обновявал нищо по сървъра от една година) и да го пита кво става... върна ми обаждането и каза, че той и още един "работели"...

... и най-интересното... разрових се кой е администраторът, Н.Н. и му намерих профила в Гугъл плюс... и какво виждам там... пичът пита постоянно приятелите си... абе в тая фирма какви са условията за сис админ.. а в онази какви са... демек... всеки момент и той смята да бие шута на Спейс.БГ... молете се въобще да вдигнат сървъра и да можем да си изтеглим базите и файловете :(

Добре,че преди година, когато имаше проблеми си върнах парите и ги зарязах...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Аз от мързел си оставих там 20-тина сайта...

мама му стараааааааааа
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Ей затова никакви бг хостинг фирми не ползвам от около 3 години. Уж точно спейса бяха готини, ама и тях нещо ги е ударила кризата. Дано да се вдигнат и още тази вечер да можете да изнесете всичко.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Да дават файловете поне мамка му
Ако ни преебуцат нещо... се съберем им заведем едно дело
гадовете
миналата година нищо не им казах...
уж щяха да се оправят.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Обадих се на телефонистката и й казах какво съм видял в Гугъл плюс... тя се учуди и му звънна на админа и той й казал, че няма такова нещо (естествено). И че работел и малко по малко отстранявал проблема... искам да му се извиня на момчето ако види какво съм писал, и че споделих с колежката му, но все пак боравя с публична информация и аз лично се стреснах, и като няма кой и една дума да ти каже....
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

По принцип винаги оправят нещата, ама кофти се получава. Аз съм им фен, защото не се заяждат за процесорно време, за разлика от много други големи. Но е кофти с такива дълги спирания.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

И аз харесаха ми отначало...
обаче вече втора година стоя при тях, само защото ми харесаха отначало...
много осраха нещата
след това
сега
отначало любезни , безпроблемни и постепенно забатачиха нещата.
аз няма да им гласувам повече доверие.
един път да но вече не е и за втрои а е за 3-ти 4-ти голям
да не говорим колко пъти имаха за по половин един час...

гогле дебне и само това чака да падне хоста за да смъкне сайта
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

На мен админът ми звучи свястно по телефона.. все си викам... с всеки down ще научи по нещо и ще започне по-бързо да ги оправя нещата... но явно не е така... май и аз се изнасям, още повече след като писах тези неща трябва.... ясно е , че на собствениците Space.bg не им е основният бизнес и сигурно ще е на приливи и отливи, но явно хората си търсят студентчета от ТУ, едни се оказват по-добри, други по-калпави, но всички рано или късно напускат... аз май няма да чакам новата "реколта", грубо казано...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Аз не стоя при тях от мързел, просто съм се разочаровал от други хостинг компании. Сега и да си избера някоя, каква е гаранцията, че няма да ме изпъдят утре, че съм надвишил процесорното време. Онзи ден един мой малък сайт, който е при друга хостинг компания и има 60 човека на ден и плащам хостинг за него 7 лв/мес, 3 дни подред бил товарел процесорното време. 3 години си работи добре, изведнъж почна да го товари. А цената на хостинга е 7 лв на месец. Точно заради такива разправии, бях щастлив преди 2 години, че намерих Спейс.Бг, защото бяха много любезни и работеха професионално. Тогава нямаха и нито 1 недоволен клиент. Надявам се бързо да оправят нещата.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

И да посъветвам, ако някой реши да "бяга" от Space.bg... винаги търсете някоя фирма, която не използва cPanel, а си е разработила собствен админ панел... защото cPanel-ът сам по себе си гълта много ресурси, а толкова по-малко ресурси за потребителите... доколкото знам със собствени панели са Host.bg, CBOX, за други не знам... защото cPanel има хиляди джажди, вярно, лесно е за начинаещи и има много удобства, но пък е кът откъм процесорно време. Поне аз така мисля...

P.S. dekemvri не го пиша за теб специално, писали сме по едно и също време...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

abe za host.bg мерси да ти кажа :)
освен ако не са се променили в последните 2-3 години?

а и то разработен панел.. те ползват готов софтуер повечето и сменят дизайна?
 

Горе