spe4elite lesno pari

consult_int

New Member
Фирма Consult International- безплатни кредитни консултации, ви предлага да работите съвместно. Ако имате познати или колеги, клиенти, възнамеряващи да теглят кредит вие можете да ни свържете с тях, като в замяна получите комисиона. Ако се интересувате посетете сайта ни или се обадете на 02/97 17530 или 0878 440 206. :wink:
 
От: spe4elite lesno pari

това си е чист СПАМ!
 
От: spe4elite lesno pari

Тук сме на мнение че кредита е пасив, а не актив. Сещаш ли се.

Зависи за какво го ползваш. А иначе тема със заглавие "spe4elete lesno pari" си е за боклука и без да я четеш :shock:
 
От: От: spe4elite lesno pari

Зависи за какво го ползваш. А иначе тема със заглавие "spe4elete lesno pari" си е за боклука и без да я четеш :shock:
Ако кредита е за бизнес се допуска, но ако е за телефонче, кола...екскурзийкаи т.н. Си е пасивче...:wink: Но не видях да пише бизнес кредит, а повечето предлагани за потребителски, което ме навежда на мисълта че няма да спамнеш с бизнес кредит и да изглеждаш сериозен.
 
От: spe4elite lesno pari

Тук сме на мнение че кредита е пасив, а не актив.

Знаем си урока :) Лично аз разбрах тези неща от Богатия татко :)


П.С. Едно спешъл питане към гурутата на афилиейт маркетинга:

Какво е мнението Ви за афилиейт програми, свързани с продажба на имоти в България, които се предлагат на чужденци? В частност луксозни имоти? :)
 
незнам този пазар е доста рисков в момента с глобалната криза и доста неясен какво ще се случи следващите две години намаляващ интерес от чужди спекуланти

мое мнение
 
От: Re: spe4elite lesno pari

незнам този пазар е доста рисков в момента с глобалната криза и доста неясен какво ще се случи следващите две години намаляващ интерес от чужди спекуланти

мое мнение

Хм, аз мисля да пробвам :) В най-лошия случай ще загубя малко време и малко пари.
 
От: spe4elite lesno pari

Voic4e първо си изясни въпроса ЛУКСОЗЕН ИМОТ.Прецени и се поинтересувай за критериите за луксозен имот за чужденците.
По мое наблюдение(живея из Европа) луксозните за нас имоти са си най-обикновенни за европейците.Цените на имотите в България съпоставени като доходи/цена вече са доста високи.Coolice е прав
тази пазар е в криза и тя е в началото все още.Само един пример по телевизиите постоянно показват хора които не могат да си плащат ипотеките,банките вече не дават лесно кредити а и има много не продадени жилища въпреки ,че цените постоянно падат.Само за една додина време лихвата в EU се е покачила с около 1 процент.Това е от мен.
PS:Все пак проучи и ти нещата:)
 
От: От: spe4elite lesno pari

Voic4e първо си изясни въпроса ЛУКСОЗЕН ИМОТ.Прецени и се поинтересувай за критериите за луксозен имот за чужденците.
По мое наблюдение(живея из Европа) луксозните за нас имоти са си най-обикновенни за европейците.Цените на имотите в България съпоставени като доходи/цена вече са доста високи.Coolice е прав
тази пазар е в криза и тя е в началото все още.Само един пример по телевизиите постоянно показват хора които не могат да си плащат ипотеките,банките вече не дават лесно кредити а и има много не продадени жилища въпреки ,че цените постоянно падат.Само за една додина време лихвата в EU се е покачила с около 1 процент.Това е от мен.
PS:Все пак проучи и ти нещата:)


Луксозни имах предвид нещо от сорта на luximoti.bg

За проучването - уви, не разбирам от икономика, маркетинг, финанси и т.н. и честно казано - не знам как се прави проучване :(

Или поне все още не знам, но благодаря за всички отговори :)
 

Горе