*Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

За доста пари сигурно. Гледам и сайт има на него. Има какво да се желае де от сайт. Иначе един сайт ми дава, че е $ 159,840, а домейна $33,368, но не мисля, че са се бръкнали толкова чак.

От Спортала, ако са умни, ще се ориентират с този домейн към чужбина. Както се вика - бранд в Европа да гадят. Имат мегдан. ;)
 
Да, ако имат малко мозък ще го ориентират на вън. И без това си имат смотаните клиенти, време е и някой от по-големите. А за стойност - не е лош домейна, но е все пак .net. Амо не включат в бранда и това разшрение, направо губи смисъл.

И силно им препоръчвам този път да вземат данаправят някой хубав медиен сайт. Новините и Спортала са си направо за редзайн. ;)
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Той домейна си е за чужбина, в портфолиото си са дали страниците, които са направили, за да пускат трафик към домейна. Общо 15 милиона чуждестранни фена /На Роналдо, Меси.../

http://corp.sportal.bg/bg/news/65
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Лично мнение - снощи покрай мача им почетох малко из сайта - Отвратителен дизайн според моя вкус. Аз лично не бих се върнал в този сайт.

Относно пукупката, ще са глупаци ако разработен домейн го шибнат за БГ пазара, предполагам се целят в англоезичния пазар.
 
Re: От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Относно пукупката, ще са глупаци ако разработен домейн го шибнат за БГ пазара, предполагам се целят в англоезичния пазар.

И аз смятам, че ще е тъпа крачка, ако с такъв домейн се нахакат тук. Едно е сигурно - навън правилата са еднакви за всички. Говоря за големите предимно, защото мисля, че ще направят нещо голямо все пак. Няма да са някой любителски блог, нали? :)

Също така мисля, че имат и финансите да изградят добър бранд навън. Както се дори и добрата и иновативна идея има нужда от реклама. :)
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Отвратителен тъмен дразнещ окото, дизайн на спортала. А спорт.нет ще е за навън със сигурност.
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Блинки виж линка на dekemvri има и си ги групите с който ще почнат да наливат стартово трафик 15 000 000 спортни чужди фесибук фенове ще го задвижат... като знам какво правят хора от форума с няколко 500 000 групи като е таргетирано...

Само дано оправят дизайна да не бози така че ще им е минус
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

А бе доста пари са дали, щом крайния ползвател не е някоя голяма американска компания или европейска, а е българска. То ако било толкова евтино са щели да го купят къде къде по-големи компании. Но явно става дума за голяма сделка, щом накрая българи го купуват 2013 година.
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Не, че нещо ама някак си се дразня като видя (българска, българи). България се пише до колкото знам с голяма буква,както и Българин, Българска.

Блах не трябва да оставам свободен нещо не ми се отразява добре!!!

А бе доста пари са дали, щом крайния ползвател не е някоя голяма американска компания или европейска, а е българска. То ако било толкова евтино са щели да го купят къде къде по-големи компании. Но явно става дума за голяма сделка, щом накрая българи го купуват 2013 година.
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

Не, че нещо ама някак си се дразня като видя (българска, българи). България се пише до колкото знам с голяма буква,както и Българин, Българска.

България се пише с главна, последните две са с малка.
 
Да, аз ги видях групите. Доста са силни, като активи. :) После дават по телевизията, че се продавали като говеда. Това е бизнес - трафик ресурс, както се нарича в нашите среди. Добра сделка са направили, ако разберем и за колко, ще е супер. :)

@uni-web, бате, български, българско и българска са прилагателни и по нашите ширини е с малка буква, освен ако не е в началото на изречение.

А за какъв банер става дума, @Ivo_?

@dekemvri ,да не би да е сделка, която от доста време се пече? :)
 
Ето една компания, гледаща в бъдещето. :)

П.П: Искам да попитам дали ЕН версията на форума и налазването на чужди пазари има нещо общо с това на Спортала? :)
 
От: *Sportal Media Group купи домейна*Sport.net.

България се пише с главна, последните две са с малка.

да на български се пишат с малка ако беше текст на Англииски техния правопис казва че трябва да са главана
 
Оо, това е много против правилата:

Site behavior
Sites showing Google ads should be easy for users to navigate. Sites may not change user preferences, redirect users to unwanted websites, initiate downloads, include malware or contain pop-ups or pop-unders that interfere with site navigation.

На мен ми изглежда точно pop-up. Дано на време се усетят. Но като цяло смятам, че сайта ще претърпи редизайн. Ако го оставят така, си е същата лудост, като да го промотират само за БГ. :) Това beta ми подсказва, че ще го направят. :)
 

Горе