Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Re: От: Re: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Да държа си го на него има още доста сайтове, но тези двата искам да ги махна на отделни ип. на един впс. Това е целия цирк и ще разтоваря и споделения.


смени само А записа тогава от едитора ще стане съвсем бързо, А записа казва на кое ип са сайтовете

може да ползваш каквито си искаш днси тези на суперхостинг, тези на клауд флеър даже без да ползваш клаудфлеър, тези на неим чиип...
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Ще е интересно утре като налазят от СХ форума какво ще кажат...Сигурен съм, че ще е интересно. :)
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Не мога да ползвам малки хостинги при мен става на въпрос за големи сайтове.

Привет,

моля имай предвид, че няма нещо, което да не можем да поемем, като натоварване или друг вид ангажимент. Някои от най-важните ни клиенти са Shumensko.bg, starsnacks.bg, Mymall.bg, Stella Artois, Apps - ASTIKA, Audi, Bushmills, Samsung, Parkmall и други.

Също така желая да отбележа нещо много важно - цялостната поддръжка при нашите виртуални и наети сървъри се поема от нас БЕЗПЛАТНО, като единственото условие е, че не предоставяме root парола. Именно по този начин се дистанцираме от случайни проблеми и грешки, които могат да се допуснат от Ваша страна.

Разбира се, мога да бъда и по обяснителен, но уважавам колегите и не смятам да продължавам да _Spam-я_ в тема свързана с тях. Пиша единствено и само защото сте ни споменали. Благодаря и за препоръките ви, @dekemvri & @Petko!
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Поздравления колеги. Жалко, че човека желае да се премести към същата компания, вместо към друга, въпреки че очевидно продължава да е доста недоволен от нея и въпреки големия избор, с който разполага, всяка себеуважаваща се компания предлага услуги с висок капацитет и ресурс.
Но от друга страна напълно го разбирам - 7-8 години не са малко и вероятно е свикнал с тях и винаги може да се появи нещо отрицателно, при всяка компания. Все пак решенията им в този случай може би не е добър маркетингов ход, макар това да се компенсира от добро количество рекламни кампании - за всеки доставчик трябва да важи политиката 'Клиентът е Бог" и отношението трябва да се изразява не само в учтиви мейли, но и в реално полагане на усилия и внимание, от което се нуждае всеки клиент.
 
Последно редактирано:
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Баси кефа през фтп. клиент свалях и качвах файловете и сега половината ги няма. :D Иначе сайтовете се зареждат от впс. вече.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Интересно, ако трябваше да се местя при друг хостинг какво щеше да стане тогава.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

"Забележка: Вие НЕ можете да възстановите пълен бекъп на акаунт. Пълен бекъп може да бъде възстановен само от системен администратор."

През фтп клиент не става пробвах с два, липсват файлове.

И тъй-като не мога днес ще направя запитване какво ще ми струва да ми преместят сайтовете от споделения на впс, и да спра да си хабя нервите, че вече направо полудях.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Отговор 1: Нищо, защото нямаше да местиш ти :)

Чуденка: Взе ВПС от СХ въпреки тези цени?
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Ами може и да е глупаво, но като съм си свикнал с тях си карам при тях, но това в момента ме изнервя супер много и двата сайта не работят както трябва липсват много файлове като снимки така и игри, а това не е добре за сайтовете нали за това ги правя за да може всичко да е както трябва. :(

Отговор 1: Нищо, защото нямаше да местиш ти :)

Чуденка: Взе ВПС от СХ въпреки тези цени?
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Уау:

Относно преместването на сайтовете, процедурата ще отнеме 1 час системна администрация, като цената за тази услуга е 48 лева. Цената на допълнителният IP адрес е 2,40 лв/месец.

Значи по-скъпо от самия впс, а преди беше безплатно ще се мъча пак сам, ако някой може да удари едно рамо предоставям данни за споделения и впс. това са ебаси цените, направо нямам думи.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Ехееееее, направо полудях ама няма да им дам 48 лева за системна администрация, просто не го заслужават. И при първа възможност си местия всичко и го махам от тях вече поне могат да разберат как се губят клиенти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Ехееееее, направо полудях ама няма да им дам 48 лева за системна администрация, просто не го заслужават. И при първа възможност си местия всичко и го махам от тях вече поне могат да разберат как се губят клиенти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пуснах ти ЛС.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Колко интерес и колко емоции генерира всяка тема относно хостинги :) .

Ако става дума за WordPress - има инструменти дето местят сайт за по-малко от 10 минути.
 
Абе дълго време си мълчах по темата, ама тая страница ме накара да пиша. Какво и е на цената от 48 лева? Смея да кажа напълно нормална. Що се отнася до айпито - с оглед изчерпването на айпи в4 адресите е повече от нормално да се заплащат.

А това "преди беше безплатно" е повече от глупаво. Това е политика на компанията, която малко или много е правилна. И цигарите ми преди бяха 0.86 лева, сега са 5.10. Факт. Цените се променят, пазара също, икономиката се движи.
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Аз пък ще разкажа една история със хост бг. От ден ан ден сайта бави все повече и повече. В последните дни почна да сне зарежда и те казват че има атака със хилqди IP и админите не могат да насмогнат да изключат съответните IP. Накрая казват ще преместим сайта на друг сървър и след няколко дни сайта с 5 дена назад :D. Не вдигат телефонните викат пишете ни само мейли и накрая акзват ами ние ви преместихме сайта на др. сървър за това е назад. Един техен образ вика сега ще ви възстановя някои таблици на базата данни и пича затри тези от новия сървът за 1 ден и сложи старитеи (нали ID-тата им са едни и същи auto increment) и после му казваме ми новите дето ги затри и той няма ги те се изтриха :D Супер зле
 
От: Re: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Цената е нормална, ако мигрирам от друг хост към тях. Въпреки, че ми се обадиха и ми казаха, че ще извършат безплатно услугата.

Абе дълго време си мълчах по темата, ама тая страница ме накара да пиша. Какво и е на цената от 48 лева? Смея да кажа напълно нормална. Що се отнася до айпито - с оглед изчерпването на айпи в4 адресите е повече от нормално да се заплащат.

А това "преди беше безплатно" е повече от глупаво. Това е политика на компанията, която малко или много е правилна. И цигарите ми преди бяха 0.86 лева, сега са 5.10. Факт. Цените се променят, пазара също, икономиката се движи.
 
От: Re: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Цената е нормална, ако мигрирам от друг хост към тях. Въпреки, че ми се обадиха и ми казаха, че ще извършат безплатно услугата.
Ето това е хубаво и им правя евалата. Ще им препоръчам в бъдеще да следят темите из IT форуми в БГ, ако искат де. Не за друго, но трябва ли да се стига до това при положение, че говорим за лоялен клиент. После му кажи сумата, но не го пращай да пасе така грубата. ;)

А това "преди беше безплатно" е повече от глупаво. Това е политика на компанията, която малко или много е правилна. И цигарите ми преди бяха 0.86 лева, сега са 5.10. Факт. Цените се променят, пазара също, икономиката се движи.
Тук бих се сългасил, само ако компанията е сменила условията си и е вкарала лист с новостите, и този лист е стигнал (по много пряка) начин до всички клиенти (newsletter, на сайта си, в админ панела на клиента). В противен случай не е глупаво, ама никак. ;)
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

:D сега не ми стигало мястото на впс.:D Абе всичко е направено така , че да плащаш повече.:D
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Еми кат слагаш сайтове по 20 гиги :rolleyes:
 
От: Superhosting: Когато пораснеш, забравяш за доброто на клиента.

Mba samo ediniq e sedem i polowina drugiq e po malyk,
Еми кат слагаш сайтове по 20 гиги :rolleyes:
 

Горе