Superhosting купи ICN.bg

Не се пали бе батка. Спокото, ще скъсаш някоя вена. Темата е за всеки, мъжки.

И само ти обяснявам, че си в заблуда с ънлимита и със сателитките. ;)
 
Точно щото е за всеки, трябва да се уважават всички мения и ако се спори някъде или налага мнение над друго, се използват АРГУМЕНТИ, а не щото си седнал видиш ли на ракия и дай са да фъргаме насекъде. И аз пием, ама винаги се съобразявам с другите мения. Е верно с по литър над тебе, ама тва друга тема :)
В случая, сам виждаш хората какво търсят, какво питат, какво ги дерзае. Пазара не е налагане на лично мнение, пазара се определя на първо място от търсенето ;) Тебе щи е гот ли кат ходиш в мага за ракия, оная от 11лв дет си взимаш редовно, и някоя офца да почне да ти надува как дедовата крушовица от 38лв е по-подходяща за тебе, а?? :)

Тия хостинги от "5лв" ще се използват до като съществуват сървъри и хостинг изобщо. Каквото и да го меляте, никога няма да промените нито мнението на потребителя, нито търсенето му, просто кой е по инат и терикатер - остава без клиенти и тва е, еуементарно :)
 
Къде видя, че няма аргументи. Чети бе, момче! Казвам ти, че сателитни сайтове не се правят на един споделен хостинг по ред причини. Едната е, че от SEO гледна точка е напълно безсмислено. Второ, група от сайтове, които може лесно да разбереш, че са разположени на едно място и имат определена задача не им се гледа добре.

Колкото до ънлимит за 5 лева на месец. Не знам дали има нужда да се обясняваме.

Само да ти кажа, в случай, че не ми следиш постовете. Всичко, за което пиша, следвам да е на 100% така, иначе само си драскотя тук, което е присъщо за други потребители във форума, не за мен. ;)

А за другото дори не съм ти искаш мнение - че никога няма да изчезнат такива планове от 5 лева. Който каквото иска да ползва. Разбира се, че на сайт от 10 статични страници не може да вземеш план за 38 лева на месец. ;)
 
Едната е, че от SEO гледна точка е напълно безсмислено. Второ, група от сайтове, които може лесно да разбереш, че са разположени на едно място и имат определена задача не им се гледа добре.
По тая логика е безсмислено и да набуташ всички сателитки в един Гугъл Аналитикс акаунт. Или дори да ги отваряш през един и същи браузър. И още маса знаци за Гугъл дето помагат на Гугъл да разбере кое аджеба е фермичка за сателити.

Сателитките в днешно време имат малко по-различна роля.
 
По тая логика е безсмислено и да набуташ всички сателитки в един Гугъл Аналитикс акаунт. Или дори да ги отваряш през един и същи браузър. И още маса знаци за Гугъл дето помагат на Гугъл да разбере кое аджеба е фермичка за сателити.

Сателитките в днешно време имат малко по-различна роля.
Не знам общото между добавяне на сайтове в един аналитикса и това, че са на различни локации. Аналитикса е тул за следен и анализ на трафика, дава сигнал, но ще е бати странното един уебмастър да управлява различни сайтове на различни локации в една ниша. Ще е нещо невиждано. :) Отделно може да се зададе какво таркетираш с всеки един сайт, пазар.

Хубавите сателитки се правят за трафик. Ясно е. Но още по добре е, ако са и технически изпипани. Идеята е да дадеш все по малко сигнали и да минеш по скоро към натурално изглеждаща мрежа от сайтове, а не Блек хед техника. ;)
 
Добре, разбери го тогава по друг начин, щото май скоро сео не си правил :) НЕ СА САТЕЛИТКИ, щото това сателитки ти бърка понятията за сайтове отсекъде. Нормални, пипнати, независими сайтове, всеки със своя чар и предназначение ;) НО, въпреки това всичките МОГАТ да служат за обслужване на един или два главни. Идеята е да не се хване тази връзка, защото гориш с много време и труд. С "твоя" начин е невъзможно. С "моя" е трудно, но не е невъзможно. И добавям задължително, че ще изкрейзиш пак за ресурси, ънлимидет и т.н (че явно лансираш скъп хостинг), че тия сайтове макар и пипнати, нормални, без блекхед и тн, макар да са такива, не изискват хостинг ресурс, не и този който постоянно лансираш. И тук мнението ти "хубав сайт - скъп хостинг" просто не играе грам :)
 
Къде видя, че няма аргументи. Чети бе, момче! Казвам ти, че сателитни сайтове не се правят на един споделен хостинг по ред причини. Едната е, че от SEO гледна точка е напълно безсмислено. Второ, група от сайтове, които може лесно да разбереш, че са разположени на едно място и имат определена задача не им се гледа добре.

А тук, по-добре ти чети, защото никога това не съм го твърдял. Не ми преписвай думички.
За да не се случи това (което твърдиш, че аз твърдя, а то реално е обратното) търсиш малки планове в различни компании. НЕ ТЪРСИШ впс за всеки сайт, а търсиш евтин шаред. Но ако си толко луд давай по 500лв на година за всяка "сателитка" ;)
 
Добре, разбери го тогава по друг начин, щото май скоро сео не си правил :) НЕ СА САТЕЛИТКИ, щото това сателитки ти бърка понятията за сайтове отсекъде. Нормални, пипнати, независими сайтове, всеки със своя чар и предназначение ;) НО, въпреки това всичките МОГАТ да служат за обслужване на един или два главни. Идеята е да не се хване тази връзка, защото гориш с много време и труд. С "твоя" начин е невъзможно. С "моя" е трудно, но не е невъзможно. И добавям задължително, че ще изкрейзиш пак за ресурси, ънлимидет и т.н (че явно лансираш скъп хостинг), че тия сайтове макар и пипнати, нормални, без блекхед и тн, макар да са такива, не изискват хостинг ресурс, не и този който постоянно лансираш. И тук мнението ти "хубав сайт - скъп хостинг" просто не играе грам :)
Демек мрежа? Бъркаш понятия пич.

Брат, имаш още да зобиш. ;)

Лансирам да си купуваш това, което разбираш какво е и колко е. Лансирам всеки да си пише реално кога ще ти тегли съспенда при удряне на тези ънлимитед ресурси. Лансирам хората да не живеят в заблуда, че шера е топ решение, защото плащат малко и всичко им е ънлимитед, като не е така.

Баси бизнеса имаш да набуташ 5 сайта на най- евтиния Шер. Аз пък не видях някъде да се споменава vps. Плача.
 
Последно редактирано:
Абе тоя па, я се скрий..ти целия в мрежи си се оплел, кво се занимавам с теб изобщо. Рий там и не се обяснявай. Акъл не поискан - не давай :p
 
Абе тоя па, я се скрий..ти целия в мрежи си се оплел, кво се занимавам с теб изобщо. Рий там и не се обяснявай. Акъл не поискан - не давай :p
Човек, на тебе сателитки и цената на споделения хостинг са ти някакви ключови елементи за успеха на бизнеса ти. Да му казваш да се скрие е меко казано смешно.
 
По-тъжното е, че в тоя ми пост дето си го линкнал очевидно не ти стига сивото да разбереш какво пише. А то няма нищо общо с това дали някой сървър ще си смени IP-то или не. Ама ти и по доста други теми пак точно толкова си можеш, въпреки че имаш мнение за всичко и много държиш да го чуваме често.

Както и в тази тема.
 
Не знам кои сме ние, но аз с уеб хостинг и SEO не се занимавам, а с CDN услуги. За които със сигурност също имаш какво да кажеш, сигурен съм.
Ще взимам май пак почивка 2г
Няма да е лошо, да ти кажа честно.
 
Последно редактирано:
Да си видял някъде да пиша или да споря нещо за CDN ?? Или просто ме предизвикваш :) Пиша там където имам РЕАЛЕН опит, нещо трабъл ли ти е??

Дай да видим тия cdn услуги, дето си топ, така няма как да вземеш респекта, който се опитваш да получиш ;)
 
Много ясно ти отговорих на предишното мнение и не знам кое не му разбра. Ти ме включи в някакъв общ знаменател, затова и така ти отговорих.
За услугите на фирмата ми линк ли искаш? То никога не е било тайна: https://www.pushrcdn.com ,но мерси че попита.
Топ аз не съм, но услугите наистина са топ.
 
Последно редактирано:
Някой помни ли за какво беше темата като цяло?!? :-/
 
Много ясно ти отговорих на предишното мнение и не знам кое не му разбра. Ти ме включи в някакъв общ знаменател, затова и така ти отговорих.
За услугите на фирмата ми линк ли искаш? То никога не е било тайна: https://www.pushrcdn.com ,но мерси че попита.
Топ аз не съм, но услугите наистина са топ.

Да, мерси :) Ясна работата, видях достатъчно.. оставаше и да лансираш шаред по 5лв на месец... :D
 
Много ясно ти отговорих на предишното мнение и не знам кое не му разбра. Ти ме включи в някакъв общ знаменател, затова и така ти отговорих.
За услугите на фирмата ми линк ли искаш? То никога не е било тайна: https://www.pushrcdn.com ,но мерси че попита.
Топ аз не съм, но услугите наистина са топ.
За*би. Загубена кауза е. Който в различно от неговото мнение, следва безпомощно дразнене. Само ще си загубиш времето.

Някой помни ли за какво беше темата като цяло?!? :-/
За суперите и исн. Но тъй като там няма ново, следва шлака от вече познатите герои. :)
 

Горе