Svejo.net с Нов Ъпдейт ( Live )

Какво стана с това "свежо"? Някакви 48 часа се чакат от 2 седмици за одобрение на регистрацията ....
Контактната форма е ясна (На мен хич не ми върви от някъде да се излъжат да ми отговорят :D:D)
Сигурен съм, че като влезе да види, че има писано по темата за Свежо, ще даде някакво инфо какво се случва.
Дано всичко е наред и да продължи да съществува и да радва потребителите си. ;)
 
май и това умре като всички останали възскресени директории за статии
 
Писах на лично на хората отговорни за тия сайтове, никакъв отговор... май са ги продали на СЕО медии и спамят яко линкове там сега.. като гледам само за тях ще останат
 
Здравейте на всички, ограничихме публикациите, чистим Спама, оправяме технически грешки, скоро ще дадем Ъпдейт каква е ситуацията
 
Здравейте на всички, ограничихме публикациите, чистим Спама, оправяме технически грешки, скоро ще дадем Ъпдейт каква е ситуацията
Супер, ако почнете и на имейлите да си отговаряте ще сте ТОП. Аз съм писал поне 5 пъти за последните няклко месеца. Вече забравих с кой имейл и парола съм се регистрирал даже :Д
 
Здравейте на всички, ограничихме публикациите, чистим Спама, оправяме технически грешки, скоро ще дадем Ъпдейт каква е ситуацията
Момчета, действайте бързо, че докато стане, хората ще забравят, че го има. :)
 
2024-01-23_214145.jpg
Здравей! Успях да си вляза със стария акаунт, но с възмущение разбирам, че публикациите са ми изтрити и "В момента този автор няма публикации.", както и явно сайтовете са ми блокирани, а не се вижда опция за "Преразглеждане". Това е лоша сео практика на завистници, но така е в бранша на услугите с гаранция - Франция.
 

Горе