Svejo.net с Нов Ъпдейт ( Live )

Приятели, много клиенти, партньори пропищяха от баннати акаунти! В офиса ни съо пищят, че два са баннати! На какъв принцип се банват? Нарушаване на права? Ей сега разтревожен партньор, който му препоръчахме да го ползва, сподели с тъга, че и негов акаунт е баннат...
Целенасочено към нас ли е тази галимация? Има ли причина? На каква база? Каква е политиката ?
 
Приятели, много клиенти, партньори пропищяха от баннати акаунти! В офиса ни съо пищят, че два са баннати! На какъв принцип се банват? Нарушаване на права? Ей сега разтревожен партньор, който му препоръчахме да го ползва, сподели с тъга, че и негов акаунт е баннат...
Целенасочено към нас ли е тази галимация? Има ли причина? На каква база? Каква е политиката ?
И мен ме баннаха, а дори не съм СЕО ... правя си за моят сайт и имам 3 статии :D
 
И мен ме баннаха, а дори не съм СЕО ... правя си за моят сайт и имам 3 статии :D
Дано избистри политиката новият собственик и въведе ПРАВА ЗА ПОЛЗВАНЕ, че да не се получават подобни неща
 
аз не виждам разлика в изгледа, едно и също от преди 10 години ахахах
едва ли ще има голяма разлика, по добре да направи сайт за новини ахахха
 
Не виждам опция за регистрация
Май си има доста за подобряване. Аз не съм ги разглеждал още. Но ще седна тези дни да видя, определено. Ако собственикът иска съвети и предложения, ще се радвам. :)
 
Неслучайно му беше времето на тоя формат преди 15-20 години.

В днешно време някаква иновация ще трябва.
Пак си в грешка.
 
Давайте, пускайте да може да се публикува и да се налазва :D :D
 
Интересно моя профил от преди сигурно 10+ години е ок. Даже мой публикации с линкове седят все още. 400-800 прегледа на публикация си беше доста добре.
 
Интересно моя профил от преди сигурно 10+ години е ок. Даже мой публикации с линкове седят все още. 400-800 прегледа на публикация си беше доста добре.
Ако има някакви баннати, ще е добре да се знае на какъв принцип са с такъв статус. Но според мен нещо са "попрекалили" или "кофти" съдържание, пак не смея да се ангажирам на 100% с това си изказване.
 

Горе