Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

Ми ако загубим, губим и двамата, ако спечелим - печелим и двамата.



Това, че на теб не ти звучи, не означава, че то не е такова. Аз имам достатъчно доверие в себе си, залагал съм, знам какво мога, и когато го правя, успеваемостта ми е далеч над случайното събитие. Просто не съм се интересувал и не съм залагал на онлайн залагания, не смятам и не искам да се регистрирам само заради няколко мача за световното.

Просто предлагам сделка на някой, който желае да рискува и може да си позволи да загуби десетина евро за един залог. :). И мисля, че сделката е добра, защото той участва с пари, а аз участвам с умения и знания.

Там е работата, че ти нищо не губиш при тази ситуация. На мен за да не ми звучи, означава, че и на други хора не би им звучало и може би имаш известен проблем с формулировката на предложението си. Т.е. ти трябва да покажеш в предложението си, че имаш успеваемост в прогнозите си.
 
От: Teма за световното 2014

Там е работата, че ти нищо не губиш при тази ситуация. На мен за да не ми звучи, означава, че и на други хора не би им звучало и може би имаш известен проблем с формулировката на предложението си. Т.е. ти трябва да покажеш в предложението си, че имаш успеваемост в прогнозите си.

Лили Гагарин, за да не се караме, моля те, остави ме, не се заяждай с мен, отивай си при мамите и се заяждай с тях колкото си искаш. Не съм ти Noke-то или Amoun-а, да си разменяме реплики по цял ден.

И разбира се, че има какво да губя: Както споменах, моето участие е със знания и умения. На теб може да не ти говори нищо, даже бих се изненадал, ако на теб това ти говори нещо, но съм сигурен, че на другите им говори много. Защото аз в този случай губя много повече от пари - губя доверието на хората в мен, а това е много важно когато работиш с хората и колегите да ти нямат доверие.

Лили Гагарин - Приятно гледане на мачовете.
 
От: Teма за световното 2014

Не се караме - дадох ти съвет като човек, който действително има опит в оформянето на предложения и оперирането с големи суми чужди пари. Твоя работа си е дали ще го приемеш и ще си доизясниш предложението, без да става нужда да ти измъкват думите с ченгел от устата. Единствено в твоя полза ще е, ако е по-атрактивно формулирано. Твоите знания и умения трябва да ги докажеш по някакъв начин - с извадка от действително печеливши твои прогнози офлайн може би. И не разбрах какво точно рискуваш - ще си направиш сепуко, ако "твоят" отбор загуби? Нали се сещаш, че в хазарта няма чак такава сигурност, щото иначе, освен знания и умения, щеше да заложиш и пари.

Приятен ден, разбира се.
 
От: Teма за световното 2014

Не чувствам нужда да оформям предложението си както трябва, защото то е несериозно, никога не съм приемал насериозно хазарта. Но който реши да се възползва от него, си носи риска. А за мен остава удоволствието от тръпката. :p
 
От: Teма за световното 2014

А ако загубите? :D

За днес:
...
САЩ - Португалия - 1Х

Защо така?

Вчера много се забавлявах на мача Гана-Германия.
Една приятелка само трябваше да каже: Ако Гана бие Германия Хитлер ще е пумпал в гроба си :lol: Е, познай за кого бяхме?! :clap: Даже познах, че ще е равен, ама устно и само пред тях след първия гол :wink: но беше готино и головете на "ганчовците"! 8)
 
От: Teма за световното 2014

Испания дали ще позволят 3-та загуба ? За Австралия коефициента е добър пък и Испания излиза с резервите ?
 
От: Teма за световното 2014

Испания дали ще позволят 3-та загуба ? За Австралия коефициента е добър пък и Испания излиза с резервите ?
От 7,75 коеф сутринта, когато заложих на обяд беше 5.75 за победа на Австралия.... Ужас, как може да падне толкова много ме е яд :mad:
 
От: Teма за световното 2014

В бета вчера вечерта по едно време се беше качил на 9 .Днеска го пуснах на 7.50 .
 
От: Teма за световното 2014

В бета вчера вечерта по едно време се беше качил на 9 .Днеска го пуснах на 7.50 .

Аз в еврото реших да го играя, моля се днеска Чили и Австралия да спечелят, да мога най-накрая да си избия загубените пари :D
 
От: Teма за световното 2014

Ами колкото и да искам да съм солидарна и да си избиеш парите не мога да не съм за Холандия ... :)
 
От: Teма за световното 2014

Ами колкото и да искам да съм солидарна и да си избиеш парите не мога да не съм за Холандия ... :)

Като цяло Холандия няма добра игра последния мач, за малко да паднат. Чили пък играят постоянно, което ме води на мисълта, че ще спечелят.
 
От: Teма за световното 2014

Моята логика е, че като видят и оценят "провалите" на доста силни отбори ще се мотивират и ще играят добре ;)
Но не остана, ще видим след малко :)

п.п. и пак не съм заложила реално, което малко ме притеснява, че ще позная без да искам ... и мерси, ти знаеш за какво :)
 
От: Teма за световното 2014

Не се карайте, мача ще е безинтересноинтересен.
 
От: Teма за световното 2014

Моята логика е, че като видят и оценят "провалите" на доста силни отбори ще се мотивират и ще играят добре ;)
Но не остана, ще видим след малко :)

п.п. и пак не съм заложила реално, което малко ме притеснява, че ще позная без да искам ... и мерси, ти знаеш за какво :)

Защо не почнеш да залагаш с 5лв е така няколко мача с 5лв, ще вземеш около 50-на зависи кои играеш.

Когато има защо ценя нещата, мерси и от мен.
 
От: Teма за световното 2014

Защо не почнеш да залагаш с 5лв е така няколко мача с 5лв, ще вземеш около 50-на зависи кои играеш.

Тя може би не иска да залага, не е сериозна, само се бъзика. Или пък може да търси като мен, някой да залага от нейно име и да делят приходите? Някой ако беше ме послушал, щях да дам прогноза за равен мач на холандците, те са слаби, време е моят любимец Робен да направи слаб мач, и ще е супер ако имат и отменен гол. :)
 
От: Teма за световното 2014

Тя може би не иска да залага, не е сериозна, само се бъзика. Или пък може да търси като мен, някой да залага от нейно име и да делят приходите? Някой ако беше ме послушал, щях да дам прогноза за равен мач на холандците, те са слаби, време е моят любимец Робен да направи слаб мач, и ще е супер ако имат и отменен гол. :)

Ако обичаш не пиши от мое име. Не се бъзикам. А си имам мои си разбирания за хазарта, в които не влиза това да съм по-разбиращата, но без пари. Имам такъв много близък, който играе хазарт и е загубил много, след което много пъти е обяснявал на състоятелни хора, как той ще им казва комбинациите от тотото, те само да го обезпечат. И пита, АКО спечелят как трябва да се дели. Еми нямаш ли кинтите язък ти за комбинациите. Събери си ги, ама да си се гърчил яко лев по лев и ги заложи пък ги загуби десет пъти, за да разбереш какво е и тогава предлагай подобни сделки.

Така или иначе специално за залаганията е добър съвет за малки суми. Сещам се, че 1998 един приятел ни обясняваше и залагахме с една приятелка. Но аз съм на мнение, че"срещу пари" като залагаш има нещо ... сакрално. Суеверна съм. Не е до наблюденията и знанията, а голяма доза е късмета. Аз го нямам. Факт. За това и не залагам. За това и играя само виртуален покер. Харесва ми самата игра, а не печеленето от това. Нещо такова. Дано ме разбрахте и да не се обидят залагащите :)
 
От: Teма за световното 2014

Ако обичаш не пиши от мое име.

Никога не съм писал от твое име! :)

Искаш ли да поиграем на хазарт и да се обзаложим с теб, че никога не съм писал от твое име? :p
 
От: Teма за световното 2014

Никога не съм писал от твое име! :)

Искаш ли да поиграем на хазарт и да се обзаложим с теб, че никога не съм писал от твое име? :p

Искам. Давай, утре за мача Италия - Уругвай- Х2 от мен, даже ще заложа 5 кинта 8)
 

Горе