Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

Cassiopeia - предложението ми не беше за мачовете, а за това, че каза, че пиша от твое име. А аз просто споделих мнение, и уточних, че това е мое мнение, има разлика, нали? :)

За Италия няма какво да залагаме, там нещата са ясни, аз вече дадох прогнозата си за този мач.
 
От: Teма за световното 2014

Темата е за мачовете :) За това и ти предлагам, дори да нямаш средства, да залагаш виртуално заради самата игра. Ако се притесняваш, че някой ще се възползва от твоите знания си ги прогнозирай наум :)
Останалото е въпрос на собствена преценка. Не мисля, че е интересно да спорим за Нищо :)
 
От: Teма за световното 2014

Аре пак загубих :D Най-накрая да изгубя поне 2 мача, а не само 1 и да ме е много повече яд :D


Така ми е жал :( Хайде утре ще играем заедно за ... Уругвай ;) Всичко или нищо :)
 
От: Teма за световното 2014

Това световно направо ми разказа играта ..давам си почивка :beer:
 
От: Teма за световното 2014

Това световно направо ми разказа играта ..давам си почивка :beer:


Защо така се отказвате де!

Винаги трябва да има план Б-ъ 8)

И на мен ми е криво за Англия, но ще си намеря фаворит и ще си го гледам до край :)
 
От: Teма за световното 2014

Утре почивка! Хах, няма какво да ти е жал :D

Само ме амбицираш повече! Утре залагам и само гледай :twisted:
 
От: Teма за световното 2014

Само ме амбицираш повече! Утре залагам и само гледай :twisted:

Ще ти стискам палци!
Много ме е яд за Англия... супер голям фен съм на Джерард от там и на Англия, пък и половината състав играе в любимият ми отбор, просто много ме е яд :(
 
От: Teма за световното 2014

Е! Родиха го! То бива мъки, ама чак толкова ... :) направо ми идваше да им сипя по една текила, баси :twisted:
 
От: Teма за световното 2014

Заложих 8) в най-голямата буря и дъжд, ноооо казах и изпълнявам. За крайна победа и точен резултат. За второто коефициента е 20! :twisted:

Странно ме гледаха всички мъже, но ... аз съм доволна :)
 
От: Teма за световното 2014

Заложих 8) в най-голямата буря и дъжд, ноооо казах и изпълнявам. За крайна победа и точен резултат. За второто коефициента е 20! :twisted:

Странно ме гледаха всички мъже, но ... аз съм доволна :)

Браво. А на кого заложи? Аз бих заложил за Уругвай.
 
От: Teма за световното 2014

За Коста Рика.
 
От: Teма за световното 2014

Заложих 8) в най-голямата буря и дъжд, ноооо казах и изпълнявам. За крайна победа и точен резултат. За второто коефициента е 20! :twisted:

Странно ме гледаха всички мъже, но ... аз съм доволна :)

Ех, искаше ми се да спечелиш в първият си залог, обаче днеска Англия вече ще спечелят :( Трябва да излезнат с чест от това СП.
 
От: Teма за световното 2014

Ех, искаше ми се да спечелиш в първият си залог, обаче днеска Англия вече ще спечелят :( Трябва да излезнат с чест от това СП.

Пошегувах се, споко :wink:
 
От: Teма за световното 2014

Ах ти, не искаш значи да споделиш какво играеш, а ние си споделяме тука :|

Точно със Странникът не ми се искаше, да. При положение, че нещо само ми се кара по темите.
Но с теб не ми пречи. За резултат 3:1 за Уругвай заложих, респективно за тяхна победа естествено :)
 
От: Teма за световното 2014

Точно със Странникът не ми се искаше, да. При положение, че нещо само ми се кара по темите.
Но с теб не ми пречи. За резултат 3:1 за Уругвай заложих, респективно за тяхна победа естествено :)

Аз също бях за Уругвай, но както казах вчера днес не играх нищо. Доста трудно се познава точен резултат, но ако се хване е много добре.
Но моя любимец Суарез, пак ухапа :D На година по веднъж трябва да ухапе някой, явно обаче Киелини има твърда кожа, че зъбите го заболяха :D :D Велик гений е на играта, има супер добреите качества, един от най-добрите нападателите в момента, да не кажа най-добрият, обаче всяка година хапе някой...
 

Горе