Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

бет365 кандидастваха за лиценз и явно са го получили.
Иначе другите с хазартни лицензи са eurobet, novabet, eurofootball, betfair, pokerstars, toto и efbet
 
От: Teма за световното 2014

Днес мачовете ги давам:
Бразилия - Чили X2
Колумбия - Уругвай 1тв /без суарез уругвайците нищо няма да направят/
 
От: Teма за световното 2014

@irgy.net не си хаби парите за тоя залог :). Ако Браизлия не вкара гол или пък изостава в резултата до 60мин. съдията ще оправи проблемите им.
@Rock сигурно има войо и затова ще ги гледа днес мачовете :D
 
От: Teма за световното 2014

Вярно са утре,
моя грешка.
Бразилците наистина, ако не им върви играта ще има дузпи и червени картони. Но се надявам чилийците да ги спукат от игра, дори и съдията да помага на Бразилия, после да ги осмиват и да ни направят луди медиите
 
От: Teма за световното 2014

Това са осмина финали тук играта ще е много по-различна от груповата фаза, така че е трудно за прогнозиране. Според мен обаче Чили няма да направят нищо, въпреки че ги смятам за фаворит, Холандия ги разпердушини направо.
 
От: Teма за световното 2014

Взимайки си печалбичката за двата познати онзи ден 8) за равния Еквадор-Франция ми беше най-сладко естествено, заложих само на Уругвай за утре.
 
От: Teма за световното 2014

Ще загубиш,
Колумбийците ще ги отнесът на Уругвай. Поне 2 гола разлика ще има!
 
От: Teма за световното 2014

Аз си мисля, че няма и ми е по-сигурен от Чили-Бразилия, за който се колебая още де.
Колумбия е играла с кой? Гърция, Япония, Кот д`Ивоар. Не мисля, че силни отбори са победили. Така че Уругвай има доста шансове и съм сигурна в залога си :)

На Мексико много ми се иска да заложа, но тия холандци ... не знам. Просто вратарят на Мексико е много добър и ако се стигне до дузпи Мексико ще спечелят. Така че вероятно там ще заложа повечко ;)
 
От: Teма за световното 2014

Мача почна, време е Бразилия да загуби.
 
От: Teма за световното 2014

Бях прав за моите прогинози:
Бразилия - Чили x2 /излезна/
Колумбия да бият с 2 гола разлика, и този го познах.


За днес поне за мен мачовете са ясни, И Франция и Германия ще продължат.
 
От: Teма за световното 2014

Германия... Не знам кое е по-жалко, че вратар на Алжир е М'Боли или това, че Германия не успя да му вкара гол? Хванах, че Холандия ще обърне резултата, хванаха, че Гърция ще изравни, плюс Франция, та сега тъпите Немци да ме прецакат :D Това не съм го сънувал в най-лошият си кошмар, явно аз спирам да залагам от тук нататък и ще се моля Франция да смачка с поне 5:0 Германия след няколко дни :)
 
От: Teма за световното 2014

Вчера гледах два слаби тобора на Франция и Германия.
Кой от тях ще продължи не смея да прогнозирам. По скоро клоня към Германия.
 
От: Teма за световното 2014


7438545f.jpg

Коеф от

Статистика за Юни : +59,2 евро
Статистика за Юли

Успех на залагащите през новия месец !
 

Горе