Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

За германците добре, но Колумбия или Бразилия? :)
А в събота ще заложа на Белгия срещу Аржентина, въпреки че ми се искаше да е обратно ...

Не знам къде някой се беше пошегувал, но накрая ще вземе така да се получи, че Колумбия-Холандия, да са на финал и да има среща на дилърите без посредници :twisted:

Аз на това мисля да заложа.
 
От: От: Teма за световното 2014

..

Не знам къде някой се беше пошегувал, но накрая ще вземе така да се получи, че Колумбия-Холандия, да са на финал и да има среща на дилърите без посредници :twisted:

...
Мачът няма да се изиграе. Колумбийците ще изшмъркат тъчлиниите, а холандците ще изпушат тревата :).
 
От: От: Teма за световното 2014

Мачът няма да се изиграе. Колумбийците ще изшмъркат тъчлиниите, а холандците ще изпушат тревата :).
ахахахахаахахахахахахохахах. не. Това ме разби.
пичове финала се очертава като Бразилия и Холандия. Освен ако Бразилия не се прецакат много.
 
От: Teма за световното 2014

Холандия - Германия е финалът.
Бразилия още утре ще отпаднат.
 
От: Teма за световното 2014

ахахахахаахахахахахахохахах. не. Това ме разби.
пичове финала се очертава като Бразилия и Холандия. Освен ако Бразилия не се прецакат много.

ххахахахах, мен пък това ме разби :D

Холандия - Германия е финалът.
Бразилия още утре ще отпаднат.

Да, според мен също. Но пък и Колумбия и Коста Рика може да направят нещо, нека не ги отписваме, моля ;)
 
От: Teма за световното 2014

Никой не може да ме убеди, че педалчето Неймар и нескопосаните му сънародници нма да бъдат добутани до финала. Просто ще ги бутат всячески.

И мен много ми харесва идеята за финал Германия - Холандия, но не вярвам ФИФА да изтърве така Бразилия.
 
От: Teма за световното 2014

Никой не може да ме убеди, че педалчето Неймар и нескопосаните му сънародници нма да бъдат добутани до финала. Просто ще ги бутат всячески.

И мен много ми харесва идеята за финал Германия - Холандия, но не вярвам ФИФА да изтърве така Бразилия.

Аз мислех, че говорих заради играта им... Да, може да ги бутнат от фифа, но вече не вярвам толкова да ти кажа. Полуфинали, дори да отпадне Бразилия няма нищо да се случи.
 
От: Teма за световното 2014

Аз мислех, че говорих заради играта им... Да, може да ги бутнат от фифа, но вече не вярвам толкова да ти кажа. Полуфинали, дори да отпадне Бразилия няма нищо да се случи.
Не не. Бразилия не ги уважавам отдавна. Не знам докъде ще ги добутат, ама втора 1950 ще ги депресира жестоко.
 
От: Teма за световното 2014

Холандия - Германия е финалът.
Бразилия още утре ще отпаднат.

Рано като се вкара гол е малко кофти, въпреки че има реално време да се промени и обърне, но ... все пак и без "бутане" май им се получава на бразилците.
Мисля, че мачът ще е равен с дузпи...

Уау! Баси голът! Е, да ме извиняват скептиците и хейтъри за Бразилия!
 
Последно редактирано:
От: Teма за световното 2014

Да, коментаторите са под всякаква критика!

За този полуфинал съм адски разчетворена :(



Остава третата възможност финалът да е Бразилия-Аржентина? Щом останалите сте ги написали.
Какви са шансовете в проценти за финалисти?
 
От: Teма за световното 2014

Абе интересно ми е, всеки критикува коментаторите, ми след като знаят толкова много, защо те не започнат да коментират? Обаче отстрани всичко е лесно, много по-лесно е да гледаш, следиш, записваш за грешки и после да злобееш, отколкото сам да направиш нещо смислено!
 
От: Teма за световното 2014

Абе интересно ми е, всеки критикува коментаторите, ми след като знаят толкова много, защо те не започнат да коментират? Обаче отстрани всичко е лесно, много по-лесно е да гледаш, следиш, записваш за грешки и после да злобееш, отколкото сам да направиш нещо смислено!

Аз лично не злобея. Само обяснявам, че не ми харесва как коментират. Вероятно,не защото аз мога да отида да коментирам, а защото съм слушала такива, които си заслужават. Дори Васил Върбанов да бяха изпратили щеше да го направи по-интересно, отколкото тези в момента. Въпреки че той"коментира" други неща :)
 
От: Teма за световното 2014

Според мен щом пращат хора в Бразилия, то трябва тези хора да са добри и да не правят супер досадни грешки. Не казвам да са някакви специалисти, а просто да коментират както трябва. Нормално е да направиш някой лапсус, да объркаш някой играч, но грешки подобни на тези на Ангелов ( Мексикото ) са недопустими. 15 пъти обърка Мексико с Чили. Ибришимов пък постоянно издава някакви звуци от сорта на Аааа-уууу-офффф и т.н.
 
От: Teма за световното 2014

Стават чудеса направо, такова нещо не се е случвало. :beer:
 
От: Teма за световното 2014

Не съм си и помислял, че някога ще видя Бразилия да падат с толкова голове.
 
От: Teма за световното 2014

Ми реално бразилците толкова си могат. Добре че им пуснаха накрая да вкарат 1 гол, колкото да се отсрамят.
Германия ако беше поискала, щеше да натисне и вкарат 10+ гола.
 

Горе