turbobit.net - плаща за тегления

От: turbobit.net - плаща за тегления

Когато си поискаш плащането (трябва да имаш 10$) . До сега са ми плащали на мен до 4 дена след като съм си ги поискал .
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

значи по принцип плащат до 14 дни след дата на поискането...

Платиха ми на първич ден след поискането, също така и на 14-тия ден, т.е до две седмици плащат...

08 okt 10.00 Обработва се
19 sep 25.00 Платено
09 sep 25.00 Платено
05 sep 30.00 Платено
25 aug 30.00 Платено
10 aug 11.00 Платено
05 aug 11.00 Платено
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Поне тука е сигурно,че ще продължът да плащат.
http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1787814&page=63#post17253748 Ще по моля ако някой има инфо за Depositfiles да сподели,след като половината сървърви скамнаха май,ще се ориентираме към руските такива.
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Някой да каже какво означава това в админ панела: Турбо достъпът е затворен.
И второ, след колко време се опреснява статистиката. Че ми отчита 7 сваляния, но 0.00$ днес ???
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Някой да каже какво означава това в админ панела: Турбо достъпът е затворен.
И второ, след колко време се опреснява статистиката. Че ми отчита 7 сваляния, но 0.00$ днес ???
Означава, че не си платил за турбодостъп.... :). Ся ако питаш какво е Турбодостъп ----> http://turbobit.net/turbo/emoney/5
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

добре,не мога разбера сега за какво ми е този Турбодостъп, след като аз искам да качвам,а не да свалям!
някой ако може да разясни малко!

Трябва ли да имам Турбодостъп за да качвам и да ми дава пари от сваляния!
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Не трябва да имаш турбодостъп, просто си влез в настройките и се присъедини към афф. програмата им като отметнеш квадратчето а след това избери на какъв план да си за сваляния или за продажби.

Тази програма сигурна ли е защото смятам да прехвърля файлове от Соника в Турбобит чрез Remote upload и ми иска юзернейма и паролата от соника
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Да,сигурни са според мен.Доста пъти съм прехвърлял неща между двата хоста и не е имало проблем.
Аз от Турбобит съм получавал 5-6 плащания благодарение на рефералите ми. :mrgreen:
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Не мога да прехвърлям от никъде, нито от Соника, нито от Орон, нито от Кроко въпреки че имам премиум акаунти там, явно няма да използвам турбобита
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Някой получавал ли е пари от Турбобит през последните две седмици от както удариха файл шеринг програмите
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Наистина ако може да споделите дали плащат.
 
От: turbobit.net - плаща за тегления

Не мога да сваля нищо от тази умряла програма Турбобит

Постоянно ми дава че лимита от мойто IP е изчерпан и таймер от 600 секунди които като изтекат се рестартираj наново

Трябва да сваля 2 филма, ако има някой с премиум акаунт да помага
 

Горе