vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

В раздела за размяна на пари трябва да могат да пишат и четат потребители с брой постове повече от 50 примерно. Това ще гарантира, че такива пишлемета ще спрат да се мъчат с жалките си измами, просто щот ще ги домързи да правят толкова постове.*
 
Re: От: Re: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Ако става дума за мен, дай ми адрес и може да се самопоканя и да му ида на гости да му потроша носа :)

Един друг младеж имах предвид, но не го виждам наоколо. Но ако имаш желание мисля, че никой тук няма да те спре :). Лошото е, че му знаем само името и телефона.

Ще взема да му пусна аз една хубава обява в 100тина сайта с този телефон и скайп, хей така от благодарност за приятните емоции, които ни създаде.
 
Re: От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

В раздела за размяна на пари трябва да могат да пишат и четат потребители с брой постове повече от 50 примерно. Това ще гарантира, че такива пишлемета ще спрат да се мъчат с жалките си измами, просто щот ще ги домързи да правят толкова постове.*


много добра идея за пускане на тема отговор и да се вижда съдържанието в секцията мъни ексчеиндж на тема вече се изискват 50 поста (които иска да го тества без да е логнат)
 
От: Re: От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

много добра идея за пускане на тема отговор и да се вижда съдържанието в секцията мъни ексчеиндж на тема вече се изискват 50 поста (които иска да го тества без да е логнат)

е браво, все е нещо... 50 поста са си направо застояване във форума 8)
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Само да не почнат да спамят още повече, за да натрупат по 50 мнения.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Силно ме съмнява. На мен ми трябваха 6 месеца за да събера 150-160 мнения. Ще бъде прекалено очевадно ако се пробват да вдигат умрели теми, или просто пишат зареди бройката. Всички сме наясно какъв ще бъде резултата от това действие. Тези деца просто са прекалено очевадни и се набиват на очи. Е прегледайте последните мнения на Scorpiass (съжелявам ако съм объркал ника на колегата, говоря по спомен). Той е човека който ги лови най-често.
Като допълнение на всичко казано по-горе съм на мнение, че е неубходимо въвеждане на минимален брой мнения за всеки от подразделите на раздел Пазар. Стига вече "продавам нещо, ама ще кажа на заинтересованите" от потребители с 2 или 3 мнения. Който има намерения да продава нещо тук, със сигурност няма да го направи веднага след като се регистрира (или аз се бъркам с маркетинговата политка?).
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Радвам се, че темата ми доведе до някакъв резултат :)
Време е да се предприемат мерки във всяко едно отношение, за да се запази форума чист.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Отговора е прост - ще публикувате мнения. Ако бъдат качествени, всичко ще бъде наред, ако не - ами потребителите със статус Б** ще бъдат доста.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Браво, Кирев!
Харесва ми,че интелигентно си му обяснил ситуацията... с официално-делови тон :)
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Ето и тоя гей и на мен писа
[17.6.2010 г. 23:43:04] <?Edit('vaskOa')?>: imate li 16$ USD
[17.6.2010 г. 23:43:05] <?Edit('vaskOa')?>: ?
[17.6.2010 г. 23:43:05] <?Edit('vaskOa')?>: v paypal
[17.6.2010 г. 23:43:06] <?Edit('vaskOa')?>: ?
[18.6.2010 г. 00:12:12] [SNTS]George: imam da
[18.6.2010 г. 21:24:45] <?Edit('vaskOa')?>: moje li
da te pitam neshto
mn te moolq
ama mn
stava duma za minimalna suma v paypal
imam 1 dulg
ako nego vurna do utre
shte me sudqt
stava duma za 16$ USD v paypal
she moje li da mi pomogne6
s kolkoto moje6
as do drugata
sedmica
shte ti gi vurna
mn te molq
dumata stoi na taka da se kaje moq jivot
mn te molq
shte pomogne6 li s kakvoto moje6
trqqt mi 16$ USD
[18.6.2010 г. 21:24:49 | (21:24:49 — редактирано)] <?Edit('vaskOa')?>: shte moje6 li da pomogne6
[18.6.2010 г. 21:24:52] <?Edit('vaskOa')?>: s kakvoto moje6?
[18.6.2010 г. 21:26:19] <?Edit('vaskOa')?>: s kakvoto moje6
[18.6.2010 г. 21:26:33] <?Edit('vaskOa')?>: [email protected]
[18.6.2010 г. 21:26:36] <?Edit('vaskOa')?>: tova e emaila
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Кажи му да иска от майка си и баща си, те са го изтървали а и така или иначе те ще ги връщат . :)
 
Последно редактирано:
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

И от мен искаше $16 този. Той като просяк обикаля по скайповете.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Още :
[11:15:54] <?Edit('vaskOa')?>: ??????????
[11:34:41] [SNTS]George: не
[11:34:45] [SNTS]George: не немгоа да ти дам
[11:34:55] <?Edit('vaskOa')?>: ne vsi4kite
[11:34:59] <?Edit('vaskOa')?>: ako moje6 i 4-5-10
[11:35:02] <?Edit('vaskOa')?>: kolkoto moje6
[11:35:05] <?Edit('vaskOa')?>: as shti gi dam sega moga
[11:35:05] <?Edit('vaskOa')?>: v epay
[11:35:18] [SNTS]George: Добре но първро ти ще ми дадеш в Епей ок ?
[11:35:36] <?Edit('vaskOa')?>: potrebitelq v predpriemach mi e
[11:35:37] <?Edit('vaskOa')?>: vaskoa
[11:35:39] <?Edit('vaskOa')?>: nqma da te izluja
[11:35:41] <?Edit('vaskOa')?>: vij mi itradera
[11:35:41] <?Edit('vaskOa')?>: ;)
[11:35:48] [SNTS]George: Аха
[11:37:08] [SNTS]George: Само дето имам скайпа на Васкоа и не си ти хаха смешник.... Виж сега като се прави измама трябва да си по-добре подготвен да си беше направил скайп като неговия само с 1 буква да се различава примерно а не такива ОЧЕВАДНИ схеми разбираш ли. Като лъжеш хората се иска акъл :) Айде отивай да лъжеш селяните от Варна щото в предприемач нестава всички са шопи а шоп неможеш да излъжеш посмъртно
[11:38:57] [SNTS]George: Поне виж че в предприемача си има тема за тебе бе смешник
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Не съм съгласен с мнения като "не се занимавайте с него, той е баннат" или "за 20 лв. не си струва". Въпросът е принципен и малкия трябва да получи урок, за да не си и помисля друг път и на друго място да прави глупости. В противен случай, ще реши, че винаги ще му се разминава и измамите му ще стават все по-големи и по-нагли. Не съм съгласен с методи като "ще му счупя носа". Според мен, в случая потърпевшите трябва да се обадят в полицията, а оттам да привикат пикльото и родителите му на "разговор".
 
От: От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Това за Варна да го беше изтрил от лога, защото дразниш много народ така като го цопнеш по този начин. Селянията всички знаем къде се е концентрирала.



Още :
[11:15:54] <?Edit('vaskOa')?>: ??????????
[11:34:41] [SNTS]George: не
[11:34:45] [SNTS]George: не немгоа да ти дам
[11:34:55] <?Edit('vaskOa')?>: ne vsi4kite
[11:34:59] <?Edit('vaskOa')?>: ako moje6 i 4-5-10
[11:35:02] <?Edit('vaskOa')?>: kolkoto moje6
[11:35:05] <?Edit('vaskOa')?>: as shti gi dam sega moga
[11:35:05] <?Edit('vaskOa')?>: v epay
[11:35:18] [SNTS]George: Добре но първро ти ще ми дадеш в Епей ок ?
[11:35:36] <?Edit('vaskOa')?>: potrebitelq v predpriemach mi e
[11:35:37] <?Edit('vaskOa')?>: vaskoa
[11:35:39] <?Edit('vaskOa')?>: nqma da te izluja
[11:35:41] <?Edit('vaskOa')?>: vij mi itradera
[11:35:41] <?Edit('vaskOa')?>: ;)
[11:35:48] [SNTS]George: Аха
[11:37:08] [SNTS]George: Само дето имам скайпа на Васкоа и не си ти хаха смешник.... Виж сега като се прави измама трябва да си по-добре подготвен да си беше направил скайп като неговия само с 1 буква да се различава примерно а не такива ОЧЕВАДНИ схеми разбираш ли. Като лъжеш хората се иска акъл :) Айде отивай да лъжеш селяните от Варна щото в предприемач нестава всички са шопи а шоп неможеш да излъжеш посмъртно
[11:38:57] [SNTS]George: Поне виж че в предприемача си има тема за тебе бе смешник
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Ееее вие луди ли сте ве??? Дайте Скайпа на момчето да му пратя $16. Вие знаете ли какво става ако задлъжнееш с $16??? Чудя се дали още има всички пръсти... Един приятел беше задлъжнял с $5 и аз се ебавах с него, ама сега от 20 пръста има 7 и единия му крак липсва.

Не знаете какво са способни хората да направят за дълг от $16... Сигурно като иде в съда и апартамента ще му вземат.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Само бой, е**не и кисело зеле в ушите за скапаните измамници! И 50 ст. да е сумата на измамата... пак.
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

този успя е мен да излъже преди няколко дена...дал съм му срок 1 седмица
след това трябва да се разкарвам с баща ми до полицията ...
 
От: vaskoaa се представя за vaskoa.(Скайп хронология)(+18)

Добре де , как може такъв олигуфрен да ви излъже?
 

Горе