Vbox7 премахна потребителското съдържание от платформата си

Blinky

Owner

Това е доста тегаво. Сигурно много потребители са загубили видеата си, да не говорим за канал, който явно са ползвали за трафик и реклама на бизнес, бранд, личност или продукт.

Bcичĸи uѕеr-gеnеrаtеd ĸлипoвe (гeнepиpaнo oт пoтpeбитeли cъдъpжaниe) в плaтфopмaтa Vbох7 ca изчeзнaли oт пyбличнoтo пpocтpaнcтвo, oплaĸaxa ce пoтpeбитeли в coциaлнитe мpeжи. Peгиcтpиpaни в caйтa твъpдят, чe тoвa ce e cлyчилo бeз пpeдyпpeждeниe. Зa мoмeнтa нe e яcнo дaли видeaтa ca oĸoнчaтeлнo изтpити, или пpocтo нe ca видими.

Някой с някакви наблюдения по темата. То беше ясно, че няма да го бъде, но защо така са решили?

И рязко се сетих за тази статия:

 
Аз сега проверих и моите си стоят. Може още да не са стигнали до тях :)
Иначе последните месеци е много трудно да се качи клип там. Все дава някакви грешки. Качваш по 3-4 пъти, докато се получи.
Иначе се класират добре в Google, може да се вземе и реален линк ;)
 
Аз сега проверих и моите си стоят. Може още да не са стигнали до тях :)
Иначе последните месеци е много трудно да се качи клип там. Все дава някакви грешки. Качваш по 3-4 пъти, докато се получи.
Иначе се класират добре в Google, може да се вземе и реален линк ;)
Да, много потребители това писаха по групите във facebook. Че са им там самите клипове, но не им позволява логване, за да видят какво се случва в акаунта им. Някои твърдят, че дори от 2 години е така - без аксес до профила си. Аз нямам нищо, но ми е интересно какво се случва. Ти сигурно си от малцината, но си познат на хората, смеят ли да пипат там. ;)
 
Михаела се казва момичето ;д Правеше клипове(пеевчески) със Стамбини
Имаш ли нещо от творчеството й? :)

Аз бях фен на Конан, който в последствие се оказа, че е влязъл в клиника с шизофрения. И най-вече на Атанаска, с култовата фраза "Няма кой да ме е*е" :D
 
Само Релефа разпознавам и то от ютуб, не вбокс. Някой сигурно му беше качил нещата там.
 
Имаш ли нещо от творчеството й? :)

Аз бях фен на Конан, който в последствие се оказа, че е влязъл в клиника с шизофрения. И най-вече на Атанаска, с култовата фраза "Няма кой да ме е*е" :D
В самият вибокс имаше доста клипове но щом са премахнали видеосъдържанието трудно вече да намериш нещо за нея ;д
Тук се намират някакви...
 
А някой има ли информация защо вече нямат потребителско съдържание в платформата?
Не са казали нещо официално, но май минават по-скоро към друг формат, не толкова като стария Vbox7. Сигурно ще излязат с нещо официално, поне се надявам, защото много потребители не успяват да си намерят съдържанието, а други пък не могат да се логнат. Но пък и има и трети, които все още могат да качват, трудно, но качват, и си се логват.
 
Не са казали нещо официално, но май минават по-скоро към друг формат, не толкова като стария Vbox7. Сигурно ще излязат с нещо официално, поне се надявам, защото много потребители не успяват да си намерят съдържанието, а други пък не могат да се логнат. Но пък и има и трети, които все още могат да качват, трудно, но качват, и си се логват.
Ами питам защото забелязах много изтрито съдържание в няколко други подобни платформи и не е невъзможно да са ги напънали нещо, въпреки ,че vbox май беше на Нетинфо ама де да знам
 
Ами питам защото забелязах много изтрито съдържание в няколко други подобни платформи и не е невъзможно да са ги напънали нещо, въпреки ,че vbox май беше на Нетинфо ама де да знам
Да, на Нетинфо са, и тъй като не им се затъва в някакви разправи за авторски права или репорти за абюси и кофти съдържание, може да са решили масово да режат. Не знам за други причини за момента. Може и да бъркам. Но и странно защо някои не си го достъпват. Кофти ми е за хората, които реално с години са трупали толкова съдържание и сега вече е изчезнало.
 
  • Like
Реакции: ST-1
То отдавна тая бъгна е само спамилка. Нищо не им работи като хората и имат по сто реклами на всеки клип...
 
  • Like
Реакции: ST-1
Те отдавна се подготвят на тази крачка. Целта им е да приличат на BuzzFeed. Отделно Нова притежава ВБОКС, а в нея 99% от съдържанието беше пиратско и неуредено. Някак не върви. А и поддръжката на видео платформа си е далеч по-скъпо от текст. Общо взето - съдбата на data.bg само че зад vbox7 имаш НОВА с всички служители и способи за развитие.
 

Значи става ентъртейнмънт платформа с авторско съдържание. За това са взети и тези мерки. Сякаш пък на Атанаска не бяха авторски. :D
 

Значи става ентъртейнмънт платформа с авторско съдържание. За това са взети и тези мерки. Сякаш пък на Атанаска не бяха авторски. :D
Ама Атанаска си ти е слабост значииии :D
 

Горе