VIP Brother 2012

От: VIP Brother 2012

Ще използвам това, да си задам въпросите.
Верно ли Ники питал Памела за колко са и застраховани циците?
И тя как е реагирала?

В клиповете под битката го има.

Да наистина Ники пита дали са и застраховани циците.

Тя реагира като с направи че ще му удари шамар. :)
 
От: VIP Brother 2012

Тая американска смрад им е*а мамата, нямала топла вода. Абе ей, Томи Лий като ти пори гъзо на яхтата, с топла вода ли се подмива :lol:
 
От: VIP Brother 2012

Като видях тази тема си викам на акъла - ''тази ще е дълга и тегава тема''. Сега чакаме:)Едно 20 страници форумен формат ще трябва да е някъде:lol:
 
Черната Златка: Столицата на Великобритания е Англия

Аз мисля, че ще е поне 30. :) Има си силни момента. Вкарали са доста "интересни" хора, които да радват с тъпотия народа. Мен лично ме кефи да гледам БГ ВИПА. :) Но да си кажа честно, само откриването гледах, за да видя кой влиза и това беше. Не ми достига времето, за да го гледам.

Всеки иска да види кой ще прасне Златката, кой ще бъде набит от Багата, кой ще бъде отегчен от Къци, кой ще врътне гюбека с Бони, кой ще се натряска до безпаметност с Фънки, и те така. Само се чудя защо е ВИП. Не знам някой от там да мога да кажа, че е нещо като ВИП, но карай. И какво по дяволите означава ВИП?

Тук е БГ ВИП е Временно Имащ Пари. :)
 
нито я знам коя е тази златка нито никол я знам нито искам да ги знам цъкнах на линка във википедиа и бях разочарован че няма снимка а черната златка също не ми хрумва коя е и отгоре на всичко сайта на нова не е с хтмл5 демек няма видео за мен дето ми е изключен флаша

ВИП Брадър възложи тайна мисия на Златка по повод първия учебен ден и я върна в училище...
Flash version 10,1 or greater is required
You have no flash plugin installed

Download latest version from here
 
От: Re: VIP Brother 2012


Доколкото схванах гошковите напъни да бъде услужливо момче, Памела го е закъсала яко и ѝ се е наложило да ходи на плаж със старите си бански. Тъжно! :(
Жалко, че не е успяла да облече и старата си кожа - в краката е по-зле и от мен... :confused:

Всеки иска да види кой ще...
Някой да сподели рейтинга - да видим дали това "всеки" има поне 15%?
 
От: Re: VIP Brother 2012

Черната Златка: Столицата на Великобритания е Англия

Аз мисля, че ще е поне 30. :) Има си силни момента. Вкарали са доста "интересни" хора, които да радват с тъпотия народа. Мен лично ме кефи да гледам БГ ВИПА. :) Но да си кажа честно, само откриването гледах, за да видя кой влиза и това беше. Не ми достига времето, за да го гледам.

Всеки иска да види кой ще прасне Златката, кой ще бъде набит от Багата, кой ще бъде отегчен от Къци, кой ще врътне гюбека с Бони, кой ще се натряска до безпаметност с Фънки, и те така. Само се чудя защо е ВИП. Не знам някой от там да мога да кажа, че е нещо като ВИП, но карай. И какво по дяволите означава ВИП?

Тук е БГ ВИП е Временно Имащ Пари. :)

Веднага почетно заслужи място и в забавните битки. ;)

Кой е по-умен? Черната Златка или Здравко Ахилесов?
 
Re: От: Re: VIP Brother 2012

Веднага почетно заслужи място и в забавните битки. ;)

Кой е по-умен? Черната Златка или Здравко Ахилесов?
Да, нали? :)

@Вискяр Бг, под всеки, не се уточних, че имам предвид всеки, който го гледа. Нямам рейтинг, но мисля, че доста народ го зяпа. Ако трябва да бъда честен, за предпочитане е от нагласените новини и турските сериали. Аз лично ако има готин филм или нещо по Дисковърите, него гледам.

нито я знам коя е тази златка нито никол я знам нито искам да ги знам цъкнах на линка във википедиа и бях разочарован че няма снимка а черната златка също не ми хрумва коя е и отгоре на всичко сайта на нова не е с хтмл5 демек няма видео за мен дето ми е изключен флаша

Като цяло, не си заслужава и да ги знаеш. Пък и да ги, все тази. Като цяло това не са хора, които лично бих могъл по един или друг начин да причисля към "добрия" материал на обществото. Просто са идея по разпознаеми от другите.
 
Re: От: Re: От: Re: VIP Brother 2012

и по-споменавани в жълтите вестници :)
Някой биха казали "и по-лансирани".

Но каквато ни държавата такъв ни и ВИП-а. :) За това не можем да хулим по тези нещастни хорица. Това е нивото просто. :)
 
batmanye.jpg


Хахахаха, много интересно. Какъв ти Биг Брадър, като трябва да се спасява Готъм Сити. :)
 
От: VIP Brother 2012

Тия Вип Брадър си ги пускам само сутрин докато акам, та да се изходя по-лесно.. Направо ми се отпушва и съзнанието и гъза /с извинения/ като ги чуя да говорят. После деня ми е много по-лек и ведър :D
 
От: VIP Brother 2012

Верно ли циците са си заминали за щатите?
 
От: VIP Brother 2012

Внимание! Внимание!

Всички зайци на събрание, за да решиме ний сега кой ще вземе титлата!

Малко фън колеги следвайте линка на snux. ;)

Кой заек е по-готин? Къци Вапцаров или Бъгс Бъни?
 
Re: От: VIP Brother 2012

Верно ли циците са си заминали за щатите?
Да, замина. Взе парите (за 48 часа - 300 000 лева) и кой видял цица, видял. Да им имам инвестицията и на Нова. :)

Ама тия от рано са почнали с SMS-ите. Явно от рано трябва да се избива на Памето хонорара. ;) Абе живи здрави.
 
От: Re: От: VIP Brother 2012

Ама тия от рано са почнали с SMS-ите. Явно от рано трябва да се избива на Памето хонорара. ;) Абе живи здрави.

Да я бяха пуснали нея срещу SMS, можеше повече да избият :lol:
 

Горе