VIP Brother 2012

Re: От: VIP Brother 2012

За мен само Къци който го помня от детството ми, като гледах БТВ и го даваха. Имаше една игра женени двойки участват, мъжа му слагат превръзка на очите и трябва да познае коя е съпругата му, а имаше 10 момичета, май. Това помня най-така от неговото предаване.
Да, доста точилки изядоха тогава мъжете там. Мисля, че от тогава стана модерно "на семейни начела".:) Шегувам се. :)
 
От: VIP Brother 2012

Абе, надали ще ги гледам много редовно, но първи добри впечатления правят синоптичката-математичка, която не си спомням да съм я гледал (не обичам да гледам прогнозите за времето) и Къци, който го помня от времето на "Рис' печели, Рис' губи" (това с риса явно и той си го спомня) по Ефир 2.
 
Re: От: VIP Brother 2012

Абе, надали ще ги гледам много редовно, но първи добри впечатления правят синоптичката-математичка, която не си спомням да съм я гледал (не обичам да гледам прогнозите за времето) и Къци, който го помня от времето на "Рис' печели, Рис' губи" (това с риса явно и той си го спомня) по Ефир 2.
Хахахах, как така не знаеш Никол Станкулова. Това е една от жените, заради които гледам това скапано предаване. :)

Виждал си я да води времето по Нова, като гледам шоуто, там едно 70% са си техни хора. :)
 
От: VIP Brother 2012

Там е проблемът. Нямам навика да гледам прогнозата за времето, тъй като много им не вярвам. Чат-пат съм мервал синоптички и са предимно симпатични, но точно за тази нямам спомен. Май трябва по-често да гледам прогнозата за времето.:cry:
 
От: Re: От: VIP Brother 2012

Хахахах, как така не знаеш Никол Станкулова. Това е една от жените, заради които гледам това скапано предаване. :)

Виждал си я да води времето по Нова, като гледам шоуто, там едно 70% са си техни хора. :)

Синоптик не значи да четеш какво ти пишат отпред :lol: или да го наизустиш :wink:
и мисля, че малко време е била такава, повече време по ТВ игрите.

Не се учудвам, че не я знае - тя с нищо не е известна или да е постигнала нещо сериозно.
По малко време в различни телевизии и предавания...това е.

Ако не се показва от време на време в такива предавания (Черешката на тортата и т.н.) ще я забравим...бързо/
 
Да, не е известна с нещо особено, освен, че е синоптичката на Нова, в сутрешния блок и е модел. Това е като цяло. И аз се учудвам, че хората я знаят. Аз я знам предимно защото ми е симпатична.

За разлика от другите, като изключим на Данаилов бившата, е една от хората, които реално не са кой знае колко известни. Даже хич.
 
От: VIP Brother 2012

Каква работа значи - випо-вете ни са неизвестни, а за единствения истински ВИП, му е неизвестно де се намира :lol:
Много неизвестности в тоя биг брадър...

541063_470295239667730_629375316_n.jpg
 
От: VIP Brother 2012

Според вас кой се изложи повече Ники или Къцката :D

Щом на мен ми стана неудобно от представянето на Пънчев, мисля, че отговорът е ясен :) Доста се спече човека...
 
От: От: VIP Brother 2012

Щом на мен ми стана неудобно от представянето на Пънчев, мисля, че отговорът е ясен :) Доста се спече човека...

Не и се вярваше какво става и къде е попаднала, ама е взела пари и няма как да се откаже
 
От: От: VIP Brother 2012

Доста се спече човека...

Определено!

А Памела изглежда много добре, никоа не може да й дадеш 45 години
Златка не мога да я гледам, нз как е спечели кокурса Мис Плеймейт.
А като я сравниш с Памела - все едно не тя е на 25 :D

5286401d.png


а този Фънки - хахаха :lol:

Скандалният музикант провокира вълна от смях сред съквартирантите си като заяви, че само докато гледа и се чувства сякаш тренира. Повод за изказването му стана тренировката на Златка Димитрова и Аксиния.

Фънки-тренира-с-гледане-300x225.jpeg


Докато-Златка-и-Аксиния-се-потят-Фънки-им-се-радва-300x225.jpeg


не трябваше да канят Памела - само ще се излагаме...
 
От: VIP Brother 2012

Хах, Кънчев вярно много се спече :D А пък на Фънки тайната мисия пълна простотия, като й бъркаше там името:lol:
 
Re: От: Re: От: VIP Brother 2012

хмм, останах с друго впечатление:
Долното е сакразъм, горното е си е истината. :)

Реално вярвам, че хората (масата) не я знае толкова добре. И разбирам защо. Все пак не си мята ци*2 в някоя квартална кръчма и по една доста "интересна" телевизия. Просто чете времето. Но аз лично и симпатизирам, защото за мен си е красива жена. За това съм и за нея. :)
 
От: VIP Brother 2012

Според вас кой се изложи повече Ники или Къцката :D

Надушвам новата битка от далеч.

Кой крадна гащите на Памела?

Ники или Къци.

Даже ама с закъснение ми се оправи настроението така трябваше да я кръстим. ;)
 
От: VIP Brother 2012

Според вас кой се изложи повече Ники или Къцката :D
Ще използвам това, да си задам въпросите.
Верно ли Ники питал Памела за колко са и застраховани циците?
И тя как е реагирала?
 

Горе