Vip Brother 2016

mezeto

Member
"Поп Фолка" VS "Интелектуалци"
За мен, интелектуалците са много фалшиви и без грам чувство за хумор :)
 
И този ли БУЛАМАЧ ще се обсъжда тук (puke)

ПС: Требва да си яко прост за да гледаш подобно нещо!!!
 
Коментирайте си в дата беге, ако искате и 10те хиляди серии на дързост и красота. Тоя народ тотално изтрещява. :confused:
 
Коментирайте си в дата беге, ако искате и 10те хиляди серии на дързост и красота. Тоя народ тотално изтрещява. :confused:
Що така бе Чмоки, ако си админ и не харесваш темата - изтривай, но си мисля, че не всички са сдухани като тебе ;)
 
:D:D:D
Пикай и си лягай, мезе, салфеткаджии не са ни нужни, беги да мяташ гюбеци под ритмите на Фики. :p
 
Значи, ако не се лигавите ще е по-интересно, защото има доста емоции и психо профили. Който е учил психология, може да направи разрез на участниците
 
По-добре да гледам речите на българските президенти.
 
ЗАЩОООООООО ОТВАРЯТЕ ПОДОБНА ТЕМА, ЗАЩО?!?!?!?!
Защото иде петък и без такава тема няма да е същото. :) Иначе народа яко издеградира с това предаване. Идвало финала? WTF? :)

Ако хората бяха умни и мотивирани щяха да направят много. Най-малкото щяха да живеят по-добре. ;)
 
... и да гледат Vip Shit. Забравяш, блинкииии. ;)
Чакай, след това иде обикновения Биг Брадър, и ако не сте се нагледали на випове (закъсали за пари), то тогава ще видите цялата простотия предколедно. :)

Фермата и някакви други знайни и незнайни буклочиви предавания. Много се радвам, че си пуснах HBO-тата.... да си го сместя, защото и от друга гледна точка точно тогава няма нищо за гледане. :)
 
Единственото, което може да се каже по темата свързано с форума е, че там има един милионер, който е с доста бизнеси. Един от тях е онлайн магазин за мода от най-големите в България.
 
Единственото, което може да се каже по темата свързано с форума е, че там има един милионер, който е с доста бизнеси. Един от тях е онлайн магазин за мода от най-големите в България.
Нищо бизнес не видях да излиза от устата на някой. Но явно и не съм го гледал толкова. Сигурно е казал нещо, но уви, изпуснал съм го. :)
 
Нищо бизнес не видях да излиза от устата на някой. Но явно и не съм го гледал толкова. Сигурно е казал нещо, но уви, изпуснал съм го. :)

Борислав Комсийски. Не знам кой точно е онлайн магазина му, знам само че е от най-големите за спортни дрехи. Като гледам Вип Брадър рекламира sportdepot, може и той да е. Иначе има студиа за красота, най-големия вносител на солариуми и доста други бизнеси.
 

Горе