Vip Brother 2016

Ти да не си някакъв отшелник? Телевизия не гледаш! Хората какво гледат, не те интересува, а иначе имаш мнение и самочувствие, за да даваш критики и лепиш етикети. :)

Ще се намеся и аз в спора. Все повече хора избират да не гледат телевизия. Истината е, че рейтинга в Сащ на много неща излъчвани по техните канали е спаднал сравнение със преди 20 години. Хората се прехвърлят към приложения за стрийминг - Хулу, Нетфликс, Амазон и други. Расте едно поколение което не му пука какво ще дават в 8 вечерта. То иска да има всичко на момента.
В България никога е нямало телевизия в истинския смисъл на думата. За над 25 години в България има само един произведен качествен бг сериал - Под прикритие. В България никога е нямало развитие на всички тв жанрове в сериалите и е нормално хората да престават да се интересуват от телевизията в България.
Лошото качество и лошите артисти водят до това хората да не им пука каква простотия ще измислят.
Също така и много хора предпочитат да почиват и да не се натоварват с различни проблеми измислени от някой тв канал и е добре очите да си почиват,
.
 
Не ме интересува какво гледат хората интересува ме това да не ми се натрапва на мен и да ми се казва "щом еди-колко-си го гледат значи е мноооого яко". Етикети не лепя, просто се изумявам какво ценно намират хората в подобна бълвоч.... Мнение и най-вече самочувствие имам от това което съм направил с живота си и продължавам да правя. Ти докато гледаш Биг Брадър и на Слави патрЕотичните песни просълзени трупаш ли самочувствие? Не ми отговаряй, никът ти говори достатъчно. Дай му на простия (тук имам предвид елементарния, обикновен, а не глупав) човек мезе и пиенйе и ще е доволен :)
Ти може да си успешен и да правиш това, което искаш. Дали ще гледаш телевизия или ще се информираш по друг начин, си е твое право и никой не те кара да го променяш. Но, моля те, не си натрапвай така мнението и личните изводи. Как да ти кажа, малко си ми като Ирина "добрата майка на къщата" или с две думи - фалшив човек
 
Ти може да си успешен и да правиш това, което искаш. Дали ще гледаш телевизия или ще се информираш по друг начин, си е твое право и никой не те кара да го променяш. Но, моля те, не си натрапвай така мнението и личните изводи. Как да ти кажа, малко си ми като Ирина "добрата майка на къщата" или с две думи - фалшив човек

Въобще не знам коя е Ирина и честно казано не ме интересува ако ще да е добрия пастир на къщата. Само ще ти дам съвет - излез от Биг Брадър филма, много си се вкарал! :D

Това е обществен форум. Изключвайки факта,че подобни теми не трбява въобще да присъстват, още повече защото името на форума е, забележи, ПРЕДПРИЕМАЧ, аз имам правото да пиша каквото си пожелая колкото ис пожелаая, в която тема си пожелая.


Блинки, темата е за кофата. :)
 
Да, това пък не мога да го определя що за жанр е и въобще каква му е идеята. Някакви драми се развиват уж в реално време...не го схващам. Явно проблема е в мен, защото много май го харесват. ;)
Банко, на 18-ти почва Аз обичам България по нова.
 
Банко харесва това.
:)

Ееее, сега не е ли по яко от останалите глупости като фермата, долната, биг брадъра и София ден и пладне. :)
Е няма спор, имаше и още предавания но не хванах целия анонс.
 
Ще се намеся и аз в спора. Все повече хора избират да не гледат телевизия. Истината е, че рейтинга в Сащ на много неща излъчвани по техните канали е спаднал сравнение със преди 20 години. Хората се прехвърлят към приложения за стрийминг - Хулу, Нетфликс, Амазон и други. Расте едно поколение което не му пука какво ще дават в 8 вечерта. То иска да има всичко на момента.
В България никога е нямало телевизия в истинския смисъл на думата. За над 25 години в България има само един произведен качествен бг сериал - Под прикритие. В България никога е нямало развитие на всички тв жанрове в сериалите и е нормално хората да престават да се интересуват от те пелевизията в България.
Лошото качество и лошите артисти водят до това хората да не им пука каква простотия ще измислят.
Също така и много хора предпочитат да почиват и да не се натоварват с различни проблеми измислени от някой тв канал и е добре очите да си почиват,
.

+1

Използвам си телевизора за САМО две неща:

1) За игра на PS4-ката
2) За гледане на мачове

Всичко друго е излишно. Ако ми трябва информация, имам интернет :) За разни "развлекателни" програми пък направо не ми се говори, там положението е трагично. Все пак, годината е 2016, а Шоуто на Канала все още съществува :)
 
  • Like
Реакции: mtpv

Горе