VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Сайта ми падна, както и vpsbg.eu и сестринския му ssdcloud.bg... явно в момента има сериозен проблем.

Да, и моите ги няма вече 50мин., но съм убеден, че ще разрешат проблема скоро...
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,

Имахме генерален проблем възникнал поради частичен срив в инфраструктурата в 12:02 часа и част от клиентите на VPS услуга бяха засегнати.

Клиентите на SSD Cloud тип услуга не са засегнати, както и тези на наети сървъри и част от VPS услугите също не бяха засегнати.

Проблемът е цялостно отстранен в 12:55.

Моля да ни извините за причиненото неудобство.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Сайта ми падна, както и vpsbg.eu и сестринския му ssdcloud.bg... явно в момента има сериозен проблем.

И при мен имаше даунтайм снощи по същото време.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Аз да потвърдя, че на SSDCloud услугата нямах проблем.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Пичовете са много добри... имам SSD VPS при тях и тази вечер ми помогнаха за решаването на проблем, въпреки че не бяха длъжни, защото VPS-а ми е unmanaged.
Когато има проблем и пусна тикет реагират доста бързо, отговорите от екипа в тикетите са изключително семпли и лесни за разбиране, когато искат да ти кажат нещо ти го казват в прав текст, вместо да се правят на шефове на отдел Маркетинг и да ти говорят с мили думи(което мен ме отблъсква при повечето компании).
Общо взето бих ги препоръчал на всеки, който си търси добра компания, предлагаща SSD VPS.
Цените са достъпни, качеството е добро, поддръжката също е на ниво.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Някакви кодове за отстъпки (ще)има ли тази година? :)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

По коледните празници със сигурност, а в момента можете да се възползвате от 10% отстъпка при годишно плащане, като може да направим оферта за по-голяма отстъпка - за целта, моля свържете се с нас.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Цените са супер и без отстъпка :) Каква точно е разликата между self-managed и managed VPS? Т.е до къде стига support-a? Че не съм много по сървърите и това self-managed ме плаши и е това, което ме спира всъщност.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Мисля, че преди 3 години се изказах за тях, ще го направя и сега:

Мина доста време, имали сме малки драми, които биваха отстранявани бързо. Казвал съм и на тях, мога да го кажа и пред всички - наричам ги малки драми, защото в крайна сметка когато направиш равносметка за случай на проблем по тяхна вина+време за решаване срещу проблем, който не са длъжни, но са решили на добра воля и бързо, то превеса е в полза на второто. Смятам, че усилието клиента да е доволен заслужава да бъде оценено, адмирирано и посочвано. Няколко познати си преместиха бизнеса при тях по моя препоръка и са на същото мнение като мен.
Искам да спомена, че за разлика от други, си вземат бележка при пропуски и се стараят да не се повтарят, което е повече от добра новина.
Разбира се всеки трябва да прецени какво прави онлайн. Аз нямам хиляди посещения, но за мен е важна сигурност и стабилност на услугата. Получавам я. Значи съм доволен и спокоен за бизнеса си.
Относно цените - много са добри. Вече съм с два ВПС-а и честно - срам ме е да кажа колко плащам! И знам, че е символично срещу ресурса, съдействието и всичко което получавам. Не знам как са другите, но именно по тази причина ги търся само при кризи, в които не мога да се справя аз или човека, на който доверявам настройките и конфигурациите по системите, просто няма възможност да реагира бързо.
Не ме питайте за статистики и технически детайли. Не знам и не ме интересува. Искам магазините ми да работят, да няма отпадания (1-2 случки в годината се преживяват) и да няма недостиг на ресурс. Казал съм го в началото, получил съм го. Другото е без значение.

Това е от мен! Мога само да им пожелая да продължат да поддържат доброто ниво и все така да работим заедно и да растем заедно. Толкова.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Цените са супер и без отстъпка :) Каква точно е разликата между self-managed и managed VPS? Т.е до къде стига support-a? Че не съм много по сървърите и това self-managed ме плаши и е това, което ме спира всъщност.

Помагаме за основни неща, например конфигурация на уеб сървър, php, mysql и миграция на сайт, основни проблеми и други.
По задълбочени неща изискващи над час работа се заплащат допълнително.

@lqllqlq благодаря за положителния коментар.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Коледната промоция от -20% до 50% е чудесна, но защо трябваше по изпитан обичай да бъде предшествана от 20% повишение на плановете? Не знам дали е за всички планове, но със сигурност VPS PRO струваше 36лв, а сега подозрително е точно 20% по скъп...

С оглед на падащите цени на дисковото пространство би се очаквало цените да падат, а не да се качват...
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Повишението е съпроводено с това, че цените вече включват 20% ДДС (до сега не начислявахме ДДС, тъй като не бяхме регистрирани по ЗДДС).

Макар това да не се отразява по никакъв начин за юридически лица регистрирани по ЗДДС, реално това е повишение за всички останали с 20%.
Тъй като цените ни не са обновявани от дълго време, а курса на долара спрямо еврото/лева чувствително се повиши от близо година насам, се наложи да направим тази промяна, като заедно с регистрация по ДДС и включването на тези 20% в цените, има повишение и в по-високите планове, именно поради факта, че цената на техниката се определя от курса на долара (независимо дали става дума за сървъри или друг тип техника)

За да смекчим максимално и тази промяна, изчакахме периода на празниците, в които да пуснем максимално голяма отстъпка, за да може който желае да се възползва да плати значително по-малко за период до 2 години. Попринцип не правим и няма изгледи да правим толкова големи отстъпки, тъй като няма спад в търсенето.

Ако имате някакви въпроси, моля да ме уведомите на лично или тук в темата, ако биха представлявали интерес за други потребители.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Да допълня - това е далеч от маркетингов трик или практика по 'изпитан обичай' (повишаването на цените съвпадащо с отстъпките), тъй като е обявено само в нашия уебсайт и туитър. Тоест не правим кампания, нито имаме за цел заблуждаване, най-малкото не се очаква да правим промени в близко бъдеще.

За дисковото пространство - при нужда от допълнително може да се добави без да се преминава към по-горен план, цените ни са изключително добри за SSD и са по-ниски от преди.

Ако някой има нужда от повече пространство - моля отправете запитване за изготвяне на оферта.
 
От: От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Да допълня - това е далеч от маркетингов трик или практика по 'изпитан обичай' (повишаването на цените съвпадащо с отстъпките), тъй като е обявено само в нашия уебсайт и туитър. Тоест не правим кампания, нито имаме за цел заблуждаване, най-малкото не се очаква да правим промени в близко бъдеще.

"Изпитания обичай" по-скоро беше референция към всичките черни петъци и доста коледни промоции, които се провеждат точно по същия начин - с предварително увеличение на цените, не беше за вашите промоции, а като цяло. Благодаря за разяснението относно регистрацията по ДДС, това до сега е било скрито за мен.

А това:

За дисковото пространство - при нужда от допълнително може да се добави без да се преминава към по-горен план, цените ни са изключително добри за SSD и са по-ниски от преди.

Ако някой има нужда от повече пространство - моля отправете запитване за изготвяне на оферта.

доста контрастира с отговор на точно същия ми въпрос от миналата година:

Допълнително пространство не може да се закупи и единствения вариант да го увеличите е с преминаване на по-висок план.
Ако увеличим само пространството цената ще е много близка до тази на по-високия план и няма много смисъл да се увеличи само то.

Тук може да препоръчам да си обновите сайта, където всички тези възможности да са описани. По настоящем сайта ви е доста постен като информация. Ясно е, че политиката на фирмата за допълнителното място се е сменила, но няма как да разберем това, а едва ли ще тръгна да питам изрично за всеки дребен въпрос, особено след като веднъж ми е отговорено, че повече място на настоящ план не е опция.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Съжалявам за разминаването в комуникацията, със сигурност ще се има предвид всичко това.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Дори и с ДДС-то, цените им пак са супер :) За съжаление свършиха парите :( Пазаруването ще е догодина :D Весели празници!
 
Мина една година и е време да обявим отстъпките за Коледните празници от VPS.BG.

Предлагаме промо код за 30% отстъпка, важаща за всички клиенти, нови и текущи, независимо от периода на плащане или избрания пакет!

Само за потребителите на предприемач, които направят поръчка за повече от 3 месеца - подаряваме двойно повече RAM памет за всеки пакет!
За да получите ъпгрейда, моля пишете ни на [email protected] или отворете тикет в нашия сайт. Необходимо е да напишете своето потребителско име във форума.

Отстъпките и бонус ъпгрейда важат за поръчки направени от 05.12.2016г до 30.12.2016г, с възможност за плащане до 05.01.2017г.

Повече информация: https://www.vps.bg/xmas16-vpsbg.html
 
Последно редактирано:
Само за потребителите на предприемач, които направят поръчка за повече от 3 месеца - подаряваме двойно повече RAM памет за всеки пакет!
За да получите ъпгрейда, моля пишете ни на [email protected] или отворете тикет в нашия сайт. Необходимо е да напишете своето потребителско име във форума.

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Малко не сте го изпипали психологически. Как ще се почувстват хората като мен, които имат платени още 8-9 месеца напред?
По този начин най-облагодетелствани са клиентите, които плащат месец за месец.
Аз съм ви гласувал доверие в дългосрочен план, но да платя за още една година просто няма смисъл. Или да платя за още месец за да взема кода?
Пак правите същата грешка.

Разбирам, че целта на промоцията е да се привличат нови клиенти, но отново забравяте за лоялните.

Как изглеждат нещата от моя гледна точка.

Новите клиенти получават подарък х2 RAM. А мен, въпреки че съм ви гласувал доверие почти от самото начало и съм предплатил до 09.2018 кучета ме яли.
 
Бонус ъпгрейдът важи и за текущи клиенти, които подновят за 3 или повече месеца, но сте напълно прав, затова бих искал да направя допълнително уточнение:
Всички клиенти, потребители на форума, които имат оставащи повече от 6 месеца, могат да се възползват от бонус ъпгрейда и без да правят подновяване.
За целта е необходимо да ни пишете на посочения горе имейл или да отворите тикет.
 
Ами май ще си пишем :) Само да видим какво ще правят клиентите с по 2 ВПС-а като мен :p
 

Горе