VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Цените са с ДДС и са крайни, задължително се издава фактура на фирма/юридическо лице и по желание на физически лица.

.

Здравейте ,
искам да уточния тук , че ф-рите които издавате са без ДДС (т.н. опростени фактури) . Цените посочени в сайта , наистина са КРАЙНИ и НЕ СЕ плаща нищо допълнително , просто уточнявам, че тъй като не сте регистрирани по зддс, не може да издавата такива с . Това го казвам за да не влиза клиента в заблуда, че издадената ф-ра ще му послужи за приспадане на ДДС. Реалното погледната цените които давата са достатъчно приемливи, това да не е никакъв пробле . Ппоследно вмятам, като ваш клиент, че съм доволен от вашите услуги .

Поздрави !
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Благодаря за уточнението. Реално цените наистина са без ДДС, по-скоро във фактурите пишем ДДС 0% , тоест не се начислява на основание чл.113, ал.9 от ЗДДС.
Ако напишем, че цените са без ДДС, хората също биха се заблудили, че ще плащат допълнително 20% над посочените цени в сайта в крайна сметка.
Затова мисля, че е по-коректно да е написано, че в цената се включва ДДС, макар и то да е 0.
Да, за хората от вас, които ще очакват после да им се приспадне ДДС и да си го върнат, ако те са регистрирани по ЗДДС - няма да им се върне, тъй като не сме регистрирани на този етап и не начисляваме ДДС.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Разбирам, защо сте го написали, но уточнявам, защото в важно , ДДС-то се приспада от дължимото към държавата , ако имате нулев месец от към продажби , да тогава е за възстоновяване, но това не е счетоводен форум :) . В крайна сметка ако реша да взема 2-3 ВПС от най-скъпия план, не сте ли съгласен, че въпроса които повдигам ще стане съществен :) .
Прав сте начислявате ДДС с НУЛЕВА ставка, но говорим за прозрачност, търговец-клинет .
Нали разбирате, че го казвам за добро :)


П.П. Ако намеренията които имам за услуги които възнамерявам да ползвам от вас се случат, това за мен е съществена част :)
Идеята е клиента да не се чувства подведен , пак повтарям , че за малки суми това е без никакво значение .
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Отново благодаря за уточнението, ще го отбележим в сайта, за да е ясно.
Не се бях замислял сериозно преди за това и съм напълно съгласен, че трябва да има пълна прозрачност.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Градивната критика винаги помага :) , просто когато имате запитване за ф-ра уточнявайте ,че издавате опростена такава . (както на запитването преди моето изказване:))
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Не ми е идвало на ум досега, тъй като повечето ни клиенти са физически лица, да не кажа почти всички.
Уточнено е и в сайта вече.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

3.1. Доставчикът може да откаже, отмени или спре достъпа до услугите на клиента по всяко време, по всякаква причина и без предизвестие. При прекратяване на услугата, тя се спира моментално и нямате достъп до данните съхранявани на виртуалния сървър.
В случай на нова регистрация с невалидни или неверни данни, както и несъответствие между имената на клиента и имената на лицето, заплатило услугите, Доставчикът ще откаже услугата и ще възстанови напълно платената сума, без таксите по превода, ако има такива.

Това много ме смути...Много разтегливо и даващо основание наистина, по всяко време и причина, което леко стряска. Ако платя за услугата, то съм приел условието и съм се съгласил. Дали бихте се опряли на тази точка е едно, но факта че можете е проблема.
 
Наистина звучи смущаващо, но ако се зачетеш в условията на другите хостинг / VPS доставчици, ще видиш, че всички имат подобна клауза.
 
От: Re: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Наистина звучи смущаващо, но ако се зачетеш в условията на другите хостинг / VPS доставчици, ще видиш, че всички имат подобна клауза.

Не споря, възможно е. Казах го още в първият си пост - никога не съм ползвал подобна услуга, нямам много технически познания за администрация и това е причината да съм леко смутен и да ме притесняват може би смешни на пръв поглед неща, но става дума за магазини, сайтове и тн и е нормално да съм наплашен от всички ограничения и какво ли не друго на хостинг фирмите. Както и да е. Само малко да се отрина днес и ще пусна на ЛС нещата свързани със сайтовете.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Това е формалност в условията ни, не практика. Няма хостинг компания, която и да е сфера на хостинга без такава клауза.
Всъщност и не само в хостинг сферата.
Ние работим в интерес на клиентите си, не в техен ущърб. Ако прекратим услугите на даден клиент, то ще е само и единствено в интерес на останалите клиенти (например клиент, който прави мрежови атаки от своя сървър и застрашава нормалната работа на останалите клиенти, като намалява капацитета на мрежата със своите незаконни дейности). Разбира се, че няма да дадем достъп до файловете на такъв нарушител на закона, които са доказателство за неговите дейности, а директно ще го докладваме на съответните компетентни органи.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Това е формалност в условията ни, не практика. Няма хостинг компания, която и да е сфера на хостинга без такава клауза.
Ние работим в интерес на клиентите си, не в техен ущърб. Ако прекратим услугите на даден клиент, то ще е само и единствено в интерес на останалите клиенти (например клиент, който прави мрежови атаки от своя сървър и застрашава нормалната работа на останалите клиенти, като намалява капацитета на мрежата със своите незаконни дейности).

Терминирате ли виртуалните сървъри веднага след като поради някаква причина прекратите услугата на клиента, или давате възможност да се изтегли информацията от тях за определен период от време?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

В случаи от типа на клиенти, които не са си платили - 3 дни даваме гратис след срока за плащане и след това още 35 дни възможност да си изтеглят информацията.
За клиенти нарушаващи грубо законите на Р. България не разрешаваме никакъв достъп след спирането на услугите.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

В случаи от типа на клиенти, които не са си платили - 3 дни даваме гратис след срока за плащане и след това още 35 дни възможност да си изтеглят информацията.
За клиенти нарушаващи грубо законите на Р. България не разрешаваме никакъв достъп след спирането на услугите.

Благодаря :)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

За нищо :) Не се притеснявайте да задавате всякакви въпроси, на разположение съм да отговарям.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,
долу горе от една седмица съм клиент VPSBG.eu и мога да кажа, че съм изключително доволен от скайп поддръжката. Нямах никакъв опит с безплатния панел Webmin помогнаха ми да си преместя сайтовете и много подробно ми обесника как се борави с панела и още много линукс команди. Отначало се опасявах че няма да мога да се справя, но всичко било доста елементарно не ви са нужни платени панели, поискахте да ви инсталират Webmin и до дни ще се научите да боравите с него даже мога да кажа че има повече функции от Цпанел. Засега всичко е отлично и цената е почти безплатно с промо кодовете (купих си за 1 година). :D


apache2 + mysql + phpmyadmn + webmin + 30 addon сайта = 110MB RAM
 
Последно редактирано:
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Навих се! :)

Регистрирах се, пуснах ЛС, чакам като е готово да дам данни за преместването.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Радвам се, пожелавам безпроблемно ползване (и преместване :) )

@foxigri направо учудващо колко малко памет използва, като се има предвид, че се хостват 30 сайта и без тях минимум 50MB отиват начално..

С радост ви споделям, че освежихме дизайна на сайта си и сме с ново лого :) Променихме и Storage плана - 200GB HDD, 512MB RAM и 512MB Swap само за 32.72лв./м.

Освен това вече предлагаме и Managed VPS услуга - Управляем VPS. Оставете администрацията на нас, докато Вие се средоточавате в развитието на Вашия бизнес.
Услугата струва 35лв. на месец и включва 4 тех. часа задълбочена системна администрация и поддръжка, както и постоянен 24/7 мониторинг.
 
Последно редактирано:
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Мога ли да ползвам допълнителни IP адреси и каква ще бъде цената ?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Да може, цената на месец е 2.40лв., като при повече от 3 IP-та ще направим отстъпка в зависимост от броя.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Тъй като търпението, с което подхождате заслужава адмирации, а тази тема изобилства от техническа информация, но не и от обратна връзка (не знам защо няма споделени впечатления, а виждам, че клиенти има), то поне от мен имате едно ревю. Ще се постарая да е подробно, макар и не и на нужното техническо ниво, за да могат други след мен с колебания да получат представа не само за параметрите, но и за обслужването.
 

Горе