VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте, интересувам се колко време след подаване на заявка се изпраща мейл за довършване на регистраията.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,
В рамките на 2-3 часа след потвърждаване на плащането сървърът ще бъде активиран и ще получите данните по мейла.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Искам да изкажа няколко хубави думи за VPSBG.eu.

Изключително коректни са. Услугите, които предлагат са също много качествени и най-важното, съпорта е на много добро ниво.

Успех и занапред!
 
Последно редактирано:
От 4 часа, сървърът на който е сайта ми е даун и от 1 час нямам отговор от съпорта какво става.

Едит:
Имало хардуерен проблем. Сега всичко е наред.
 
Последно редактирано:
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,
Моля да ни извините, че не отговорихме веднага, гледахме бързо да оправим проблема, тъй като дъното на сървъра за споделен хостинг ни дефектира и отне повече време да го подменим.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

300-тааааааа :)

vpsbg300.png

Наближава времето за подновяване. Дали ще подновя, как мислите? :D
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,

Решихме да направим изненада за днешния ден.
Обикновено ние и наши колеги в бранша пускаме намаления по специални поводи.

Днес е изключение, считаме за добре да има и поне един произволен ден без повод, в който да можете да се възползвате от голямо намаление.

Днес можете да се възползвате от 50% намаление, без ограничение на брой услуги или период. Важи и за подновяване.

Промо кода е:
mega50

Важи от 11:59 до 23:59ч. днес (12.10.2014г.)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Всичко ви е супер. Писах мейл с малко въпроси до съпорт@ обаче пропуснах да попитам да ми върнете отговор за това какъв план ползвам аз?! :lol:
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Хах, минах се. Буквално преди 5 мин си поднових за следващия месец и чак сега видях темат :) Здраве да е...
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,
@ Трифон Пан, пробвайте отново сега.

@Firefly - не сте! Ще ви дадем бонус месец (тоест платили сте един, получавате два).

@lqllqlq Можете да видите плана в меню "Услуги".
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Страхотни сте :beer:
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

И аз да се включа и просто така, със причина да си кажа едно благодаря за кода. Оказа се, че идва в точен момент :) За услугата, която получавам - няма какво да си коментираме, аз съм дал преди време мнение, сега подновявам, значи нищо не се е променило и съм повече от доволен.

Поздрави,
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Благодарности и от мен!
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Искам да кажа, че не съм доволен от услугата и писах на съпорта за прекратяване и рефънд.

Съжалявам, че трябва да съм "that guy", но услугата, която предлагате не отговаря на рекламираната:

http://serverbear.com/benchmark/2014/10/13/tfElzP2J9OiepEdG

[root@vpsbg tmp]# dd if=/dev/zero of=test bs=64k count=16k conv=fdatasync
16384+0 records in
16384+0 records out
1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 32.4916 s, 33.0 MB/s

Съжалявам още веднъж, но писах и на съпорта за тези IO лимити - нямало такива...
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Затраях си няколко дни да дам време на Nullbyte да отговори, но той явно е зачезнал. Искам да кажа, че и аз имам подобни впечатления, че IO-то се овърселва яко. Преди бях на HDD план и се случваше сайта да падне, заради високо IO, като при мен нямаше нищо повече от стандартното натоварване, което беше средно 30% на ресурсите, които съм платил. Случваше се по няколко пъти на седмица за кратко, но досадно. В повечето случаи от съпорта ми отговаряха стандартни неща да съм си видил mysql сървъра и т.н. В последно време зачестиха тези проблеми, станаха по няколко пъти на ден, но не искам да обвинявам vpsbg, защото не бях онлайн, може и поредния агресивен китайски бот да е виновен.

Както и да е, почти бях решил да сменям хоста след като ми изтече абонамента на нова година, но се появи 50%-тното намаление за SSD и се прехвърлих и оставам поне още една година. За сега не съм имал проблеми и забиванията, които бяха станали ежедневие буквално се изпариха. Реших проблема като засилих двойно количество ресурси по него на старата цена. Но ако нямаше 50% намаление и ако не бях крайно зает да се занимавам с миграции към други хостове едва ли бих го направил.

Иначе съпорта е бърз и отзивчив. Харесва ми, че фирмата е малка и има лично отношение донякъде, а и честно казано не съм сигурен дали има смисъл да се търси перфектния хост с постоянно прескачане насам-натам. На този етап vpsbg ми вършат работа, надявам се error лога да продължава да е чист, но определено има трески за дялане.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Абе хора мислете и гледайте като купувате,после пишете глупусти. Все пак купувате споделена услуга,която не ви гарантира 100% от използваният ресурс 24/7.Който търси гарантирани ресyрси и услуга няма да заложи на VZ vps.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Изчакайте човека да обясни защо така се получава. Не вярвам да се мъчат умишлено да ви прецакат, може пък и да е проблем при тях. Аз лично ги ползвам вече доста време и нямам абсолютно никакви забележки. Държи си стотици потребители онлайн без проблем, не мръдва изобщо хостинга.
 

Горе