WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

ReminD

Well-Known Member
http://www.solar-klima.com

порадвайте му се, засякох го в ads във vbox7.com


Тъкмо да си припомним как изглеждаха сайтовете преди 10 години.



Не се пробвайте да им оцените от горното меню сайта - има само опция: "отличен" :D :D
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Представете си колко са умни, щом дават пари за PPC с такъв сайт????
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

AAA, нечовешки е :lol:
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

На мен title ми е по-интересен:)
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

tumblr_m0gwdb7SiZ1qfjjglo1_250.gif
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Така ли ми се струва, или някво жълто коте се опитва да ми фане мишката...
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Абе Вие си правите майтап, обаче кода е сериозен... сайта (ако може така да се оскверни този термин) поддържа и IE4
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

За какво им е редизайн, те си имат още един сайт - http://www.klimatik-bg.com/ :lol:
 
взели са си два домейна и сами си правят сайтовете на майкорософт урд ... ефективно от към разходи, мога да приема че не им се дават цената няколко монтажа за сайт визитка..... въпроса е че сайта е визитка на фирмата и въобще не създават хубав имидж да не говорим за сео и маркетинг

http://www.templatemonster.com/cate...er&tid=-+Any+-&type=&category=&style=&author=

ето един случаен да видите за какво
27538-bcss.jpg
 
От: От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Ужас колко прости хора има.. а текста който следва мишката е уникална идея сега ще я приложа на моя сайт:lol:
 
От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

хахахахахах хохохохохооххах йайайайайа :D :D
Падам и умирам....

img
 
Re: От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Абе Вие си правите майтап, обаче кода е сериозен... сайта (ако може така да се оскверни този термин) поддържа и IE4
Да, за кода няма спор - сигурно добре са се справили, но дизайна излиза по един и същ начин във всички браузъри. :)

И много ме радват сайтове, които имат веещо се БГ знаме, и тичащо на едно място куче или коте. :) Никога не съм разбирал каква е идеята, да не говоря за мигаш текст, и то в бодито на самата страница. А това, което даде другия аднмин, първо не струва кой знае колко и второ, ще изстреля сайта на едно много професионално ниво. Но е редно някой да им го кажа директно в очите. ;)
 
От: От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Ужас колко прости хора има.. а текста който следва мишката е уникална идея сега ще я приложа на моя сайт:lol:

Ти акъл ли?
хората със изработката на сайтове ли се занимават, БЕ, ИДИОТ!
ти можеш ли да монтираш един климатик? мисля, че ще го гледаш като заклан :wink:
 
От: От: От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

Ти акъл ли?
хората със изработката на сайтове ли се занимават, БЕ, ИДИОТ!
ти можеш ли да монтираш един климатик? мисля, че ще го гледаш като заклан :wink:

И? След като са в интернет, значи ще си направят хубав сайт, а няма да се излагат така!
Аз като не разбирам от климатици си викам фирма, а не се опитвам сам да се излагам да го монтирам и оправям!


Червено имаш от мене.
 
От: От: От: WEB 0.1 BETA - Сайт за климатици през 2012 / СОЛАР КЛИМА /

И? След като са в интернет, значи ще си направят хубав сайт, а няма да се излагат така!
Аз като не разбирам от климатици си викам фирма, а не се опитвам сам да се излагам да го монтирам и оправям!


Червено имаш от мене.

теб те е яд, че не са си платили за изработка на сайт? :lol:
ROFL, ти бъзикаш ли се?

още малко и такъв закон ще искаш да се направи...на човека може да му харесва (явно не знае, че е доста зле...)

не мислех, че темата е пусната за да се обиждат хората..дори не ги познавате...а вече са прости..
 

Горе