Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

От: Web CEO

Дръпнете си първо безплатната версия, повечето й функции са на лице, добра програмка но много скъпа.
 
От: Web CEO

Аз опитах да използвам Първия инструмент, който е съставен от 4 стъпки и последната е заключена.

Значи на Find Niche въвеждам думата и ми изкарва стотици думи, обаче в следващата стъпка - Suggest keywords ми дава да избера само 5 от всички тях. Няма ли рисърча да е нереалистичен така или аз нещо не разбирам как се ползва? Ако става само с тези 5 думи - кои трябва да избера?
 
От: Web CEO

някой ползвал ли го е повече от 6 месеца това tool-че
какви са му впечатленията ?
 
Re: Web CEO

доволно за статични сайтове или ако ти трябва да да правиш сравнителен аналаиз на всички топ 10 сайтове в прегледен вид :) има и още гортини неща ....
и предпазва по наичнаещите от осоновни грешки :)
 
От: Web CEO

И не е разработена за Мак Леопард.... :wink:
Ще продължаваме с това с което разполагаме...
 
От: Web CEO

всичко от програмата може да намерите като онлайн тулове само че там са събрани в 1 което е по удобно и кампаниите ми харесват иначе си е бозичка
 
От: Web CEO

Дръпнете си първо безплатната версия, повечето й функции са на лице, добра програмка но много скъпа.
Абсолютно съм съгласен, око да види, ръка да пипне :wink:
 
От: Web CEO

Пробвах безплатната версия и нещо не се справя с български език, съответно ключови думи на бълграрски.
Също за 20те минути, които му отделих, не успях да го настроя за гугъл.бг, има една камара безсмислени търсачки...

Някой успял ли е да го ползва на български или аз нещо съм... ;)
 
От: Web CEO

Pozlvam q lichno i sum mnogo dovolen! Funkciite sa dosta i vurshi dobra rabota. Ima nqkoi ogranichenia, no za bezplatno tolkova
 
От: Web CEO

Има ли смисъл да си играя да търся някаква кракната версия или програмата е направена така че няма как да бъде заобиколена защитата й ?
 
От: Web CEO

Златен си!

Тва го търся от доста време.

Поедно време бях спрял да търся. Все търся като се присетя

И ся хоп на готово. Мерси много.

"+1 Reputation"
 

Горе