Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

От: Re: Web CEO

Току що получих писмо на пощата от тях с промоция по случай 10 годишнината им!
Ето и отстъпките, които предлагат в момента:
Web CEO Professional Unleashed Edition
New price: $229
(regular price: $479; 52% off)
Web CEO SmallBiz Unleashed Edition
New price: $129
(regular price: $339; 62% off)
Professional Training Course + Hard Copy
Certificate of Competence
New price: $0
(regular price: $295; 100% off)*
Professional Training Course + Virtual Copy
Certificate of Competence
New price: $0
(regular price: $236; 100% off)*
* as a part of the Web CEO Professional or SmallBiz Unleashed Editions
 
От: Web CEO

Повечето неща можете да ги намерите и онлайн, но хубавото тук е, че са събрани на едно място, и програмката е безплатна!
 
Последно редактирано:
От: Web CEO

мене лично не ме кефи. има толкова мног безплатни инструменти които употребявани умело дават по-добър резултат. Пример: А1 Keyword Research. Струва 49$ но имаш 1 месец free trial.
 
От: Web CEO

не разчитай много на това - софтуер да добави сайта ти в директории и търсачки, пробвай на ръка отнема време, но е по-сигурно.
 
Web CEO - Софтуер за опримизация за търсачки

Да взема и аз ли да я пробвам, то голямо хвалене падна :)

Софтуерът си заслужава много. Аз лично чакам някоя промоция да пуснат. Говоря за изгодна. Плюе доста добри репорти. И което е най-хубавото, може да се работи добре по тях. А вече хюмън елемента за доусъвършенстване на кампанията, защото така и се води в софта и по принцип, си е отделно на база опит, практика и умения.

Единствено не мога да кажа голямо ДА, ставайки дума за него поради една причина - скоро не съм имал достъп до него и ми е трудно да го преценя спрямо другите, които са ги направили доста адванс и точни, до някъде де. ;)

Ако някой има платен лиценз, нека даде няколко колентара тук. Аз наистина съм на ръба за него. Този на SEOMoz не ме спечели грам. Добри анализи, но йе ми харесаха и обясненията, като неправилни техники, които да се коригират. Някак този момент са пропуснали. Не са добри напътствията. А линковете, също не ли хареса. Всичко е добро и опитен опримизатор би се справил добре, но за парите - не си заслужава. За това и го пробвах в трейл период. Все пак е по не малко на месец. :)
 

Горе