Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

ADO

Active Member
От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

Благодарско за споделената информация. :)

alfina87

Active Member

You must spread some Reputation around before giving it to coolice again. :)

Blinky

Owner
От: Re: Web CEO

Блинки ти не си ме питал ама http://www.webceo.com/ има вече и фрии онлайн версия до 5 проекта
Да, аз я гледах, но не са онези пълните репорти, които генерираше десктоп версията.

ivelin123

Member

Мисля да пробвам програмата. Правилно ли съм разбрал, че автоматично добавя сайта към различни директории, търсачки и издига сайта на по-предни позиции ?

skydesignbg

New Member

препоръчвам ви CuteRank безплатен и следите позицията на 1 сайт

Blinky

Owner
Re: От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

препоръчвам ви CuteRank безплатен и следите позицията на 1 сайт
Определено ще се пробва. Можеш ли да разкажеш повече за него, ако има повечко инфо, направо давай в нова тема. :) Мерси. ;)

Moliqna_E

New Member

Смятам, че има и по- полезни СЕО инструменти, вършещи полезна работа

Blinky

Owner

ninaa92

New Member
сигурно ще помогне да оптимизирам сайта си, но на фона на всички безплатни инструменти, да дам толкова много пари за програма.......
seo не е само програми :)

сигурно ще помогне да оптимизирам сайта си, но на фона на всички безплатни инструменти, да дам толкова много пари за програма.......
seo не е само програми :)
Всъщност какво е SEO? Така ли се трупат линкове :rolleyes:

Иначе по темата. Абсолютно всички данни изплюти от инструменти като ahrefs, semrush и buzzusumo е възможно да бъдат взети и с безплатни такива. НО! Повярвай ми, ще ти отнеме много повече време да свършиш Х задача. Кое е по-ценно - времето или $300-$400, които в дългосрочен план ще се избият поне десетократно?

Българина е много интересно животно. Дай да спестя 300лв., защото ми идва скъпо, пък аз ще отделя часове или дни за нещо, което ще би ми отнело в пъти по-малко време ако похарча тези 300лв. за инструмент, който ще ми помогне да си върша работата по-лесно.

Подобен разговор съм водил с клиент, който управляваше двайсетина WordPress сайта и ме питаше как да си оптимизира работата. Казах му, че аз лично използвам софтуери като manage и infinitewp. Отговора какъв беше? "О, ама това е много пари, да не съм луд да давам толкова пари на вятъра?!?!" ;)

waldes

Well-Known Member
Ехе това web ceo съм го ползвал преди хиляда години, бях забравил:)

Горе