WooCommerce (WordPress) плъгин за фактури

Blinky

Owner
Здравейте, банда. Мои познат си търси подходящ плъгин за неговия WooCommerce магазин, за пращане на фактури по шаблона на нормалните EU/BG фактури, или казано накратко - къстимизиране на сегашния invoice template.

Видях, че има възможност да се случи с кукове, но става много драматично и не съм сигурен, че ще прехване всичко, дори и някои неща да станат старик, не с променливи.

Ето ресурса:

Той ме помоли да подпитам за това чудо, дали случайно ще свърши работа:

За него няма значение дали ще е html или ще идва и като PDF. Въпросът е да има нужните атрибути и подредба. Темата я стартирам и най-вече заради това да има нещо подобно - знам, че ще е полезна за всички, особено за тези с онлайн магазини.

Благодарско......

Sky

Well-Known Member
Следи си форума де, преди няма и 10 дена се писа за това. Или иначе казанао - ползвай търса§ката

Blinky

Owner
Следи си форума де, преди няма и 10 дена се писа за това. Или иначе казанао - ползвай търса§ката
Ок, следя го, търсих, но явно не съм бил тук тогава, когато се е писало по темата, дори не ми е минавала, щях да се сетя. :)

Ще ме светнеш ли, защото и секцията поразрових назад.

SuSaMeCa

Member
Ами моя плъгин няма хукове за да се смени темплейта. Но пък мисля, че работи идеално. Дори и да намерите проблем пишете за да го оправя.

Обмислил съм за в бъдеще да се пренапише цялата функционалност за пдф документите и да ползвам хтмл темплейти ,както в https://wordpress.org/plugins/woocommerce-pdf-invoices-packing-slips/ са го направили и възможност за екстендване.

Blinky

Owner
Ами моя плъгин няма хукове за да се смени темплейта. Но пък мисля, че работи идеално. Дори и да намерите проблем пишете за да го оправя.

Обмислил съм за в бъдеще да се пренапише цялата функционалност за пдф документите и да ползвам хтмл темплейти ,както в https://wordpress.org/plugins/woocommerce-pdf-invoices-packing-slips/ са го направили и възможност за екстендване.
Да, и разбира се, определено вече не трябва да е фри, ако това ще го има като възможност. :)

Горе