wordpress - настройка на тема

Тук пише:
1-Minute Setup & Demo import

По-лесно от това накъде?
 
Здравей, колегата @Noke е дал добър пример, всяка тема има файлове на нейните демота.
Имали модули като този: https://bg.wordpress.org/plugins/one-click-demo-import/ качваш файловете на даденото демо, и трябва да работи без проблем.

Поздрави,
Станимир
 
Здравей, колегата @Noke е дал добър пример, всяка тема има файлове на нейните демота.
Имали модули като този: https://bg.wordpress.org/plugins/one-click-demo-import/ качваш файловете на даденото демо, и трябва да работи без проблем.

Поздрави,
Станимир
Вече съм на 90% убеден, че това е адаша @кросс
 
Вече съм на 90% убеден, че това е адаша @кросс
То не е лоша идея човек има "бизнес" акаунт за градене на "бизнес" имиджъ...

Че той и моят бая лоша карма е понатрупал с годините :D и никой не ще да прави "бизнес" с мене...

... Остава само Блинки да легитимизира "бизнес акаунтите". Ама ще трябва и NDA да подпише, че няма да ни издава оригиналните самоличности.
 
Здравейте, колеги, няма смисъл да спамим темата, и не съм кросс, другото което е, аз съм ЗА бизнес профили. От този уникален форум имам вече 28 клиента, изключително съм доволен, явно и те, за сега.

Поздрави,
Станимир
 
Вече съм на 90% убеден, че това е адаша @кросс
Колко IQ трябва да имаш, за да тагнеш някого като хората? Явно повече от твоето.

По темата - има ли някакъв проблем с демо импорта или просто търсите тази услуга?
 
По темата: Горе долу се оправих с темата, останаха ми само някои забележки с които не мога да се справя, примерно да се вкарат размери за продуктите, да се вкарат продуктовите категории в главното меню, за което ми поискаха 150 лева :D
 
150 лева си навъртял само да ти прочета проблема и да напъна няколко клетки да се вживеят в техническия казус.... А хората са готови освен тва да кликат и да печатат и ти пак недоволен...
 
Ако не става и няма някакъв импорт на темата, за да се придобие демо вида, то реално ще трябва по трудния начин да си я сглобиш, гледайки от там и редейки елемент по елемент. Но се съмнявам теми като тази да нямат импорт до демо. Огледай добре менюала и виж, ако не в администрацията дали няма някой друг скрит бутон за Дъми импорт, то някъде по папките на сваления зип някой xml, zip или json. Нещо, което върви с целия зип на темата.
 

Горе