WordPress Groupon Теми

Blinky

Owner
Здравейте колеги.

Абе искам да попитам тези от вас, които са правили или са виждали такива теми. Интересува ме WP тема, която да е за колективно пазаруване, с вече изградени в темата функционалности + да може да се сложи бекгруд, аааа, да и да е лесна за превод (дори и чрез .mo, и кодово), за да стане максимално шаренко.

За момента най-доброто, на което попаднах е wpgroupbuydemo.com, но първо е около 300$, второ не е точно това, което търся, но пък всичко друго е ОК (за фул пакет разбира се):



* Афилиейт линк!

За жалост. Темата я пускам, защото ме попитаха и често казано за пръв път така ме затрудниха. Съпортът на templatemonster ни отговориха, че има нещо дизайнерски по тези изисквания, но другото ще си го докарам с плъгини. Това малко ме притеснява като краен вариант, но да, пак си е вид опция.

Та, ако някой е попадал на нещо такова. А защо WP? Защото лесно може да се управлява и ще си го чувъркам по-смело, позната система ми е. Няма значение, фри ли ще е, премиум тема, но да не е в такъв ценови диапазон. :)

Мерси предварително. Ще очаквам включвания от вас.

П.П: Ако смятате, че друга система ще е ОК като решение, няма проблем, дайте предложения.
 
От: WordPress Groupon Теми

Блинки разгледай това http://demos.themebound.com/couponjoy/, отделно в този сайт попаднах на поне още 5-6 различни, който са доста по- добри от тази която ти предлагам сега, но нещо сам на 3 вискита и не ги намирам.

Мисля, че и в Themeforest имаше една подобна

П.С. дано съм те разбрал правилно. Cheers....
 
Здравей и мерси, Да добре си ме разбрал. По-скоро нещо подобно на това:

7712135U.png


Нещо такова. Някакви други идеи. И да е по възможност риспонсив и т.н.
 
От: WordPress Groupon Теми

Търси в Themeforest по-усърдно, миналата седмица се рових 3 час и още ме е яд, че не записвам или копвам линкове, а излязоха страшни неща - там дизайна определено ще е по - хубав 100% риспонсив.

Ако открия нещо в следващите часове ще ти го пусна.
 
Re: От: WordPress Groupon Теми

Търси в Themeforest по-усърдно, миналата седмица се рових 3 час и още ме е яд, че не записвам или копвам линкове, а излязоха страшни неща - там дизайна определено ще е по - хубав 100% риспонсив.

Ако открия нещо в следващите часове ще ти го пусна.

Абе изрових го, аз там съм си рилайъбъл байър, но не намерих нещо подходящо. Нещо или съм си изгубил способностите да намиран неща там, или наистина няма нищо, което да ми допада. Иначе ако има, определено ще е риспонсив и дизайнерски много добре пипнато. :)
 

Горе