Wp блог с авторски статии и странни DMCA известия!

CrystalMountain

Active Member
Здравейте, от известно време получавам странни DMCA известия от google за нарушаване на авторски права. Примерно, в някои от статиите (които са авторски) съм вградил ютюб видео и заради това нещо ми филтрират юрл адреса на статията! Днес пък ми филтрираха потребителското име, защото е от филм, явно със защитени авторски права, но това е просто потребителско име....

Нямам никакво нелегално съдържание, защо е това безумие?

Някой наясно ли е с тези неща?
 
Последно редактирано:
Виж дали сайтът е вкаран в Lumen Database.
 
Няма ли опция да дадеш за преразглеждане или фейк репорт. Това е тяхното велико AI. :)
Аз вече пуснах DMCA Counter Notice или както там беше! Това е някакво безумие! Ако смятат, че нарушавам авторски права, след като съм написал няколко страници авторски текстове и само съм вградил видео, което можеш да вграждаш свободно или че с потребителско си има нарушавам авторските права на филм, то да почнат да филтрират целия нет,баси олигофрените!

Може и някой да се опитва отново да ми прави мръсно. То не бяха ддос атаки, копиране на статии, проксирания, фалшиви фб страници, сега и това... Поне да изкарвах някакви хиляди от тоя сайт, ок, ама то ебахти злобата.
 
Нямам никакво нелегално съдържание
Ей това ти е проблема! Кради наволя и няма да знаят за кое първо да се хванат и няма да се занимават ;) :D
 
Ей това ти е проблема! Кради наволя и няма да знаят за кое първо да се хванат и няма да се занимават ;) :D

Нз, просто е някакво безумие това. Четох, че има тонове фалшиви dmca заявки. Изобщо как ги гледат и защо допускат подобно нещо?
 
Нз, просто е някакво безумие това. Четох, че има тонове фалшиви dmca заявки. Изобщо как ги гледат и защо допускат подобно нещо?
Те спама си не успяха да овладеят толкова години. Всичко друго го брой изпуснат кон. Каквото и да решат да правят, при тях се изсипва една маса работа и процеси, с които не успяват да се справят и покрай сухото гори и зеленото. Но това е Google, дами и господа. :)
 

Горе