WP SEO plugins

От: От: WP SEO plugins

Само да спомена че всички тия плъгинчета си товарят и е много по-добре да си имаме 1 оптимизирана уърдпрес инсталация, с моднат код на темата и ядрото, а не накачулена със 100 плъгина.
:)
 
Последно редактирано:
От: WP SEO plugins

Може ли да правим модификации по темата? Под модификации имам предвид да се махат датите, етикетите под постовете, кои е автора и т.н. Сложихте ли вече ъпдейта на 3.0 и дали работи за англоезични блогове? :)
 
От: WP SEO plugins

Искам да си направя страница в сайта, където всеки може да напише мнение за сайта.Кажете някой плуг-ин за това.
-
uCan Post

Може да ми препоръчате и някоя контактна форма.
-
Easy-Contact
 
От: WP SEO plugins

ivo1017, Естествено че може.
 
Последно редактирано:
От: WP SEO plugins

Yoast е TEH DUDE, кога става дума за уордпрес SEO.
Тоя плъгин е най-добрия.
 
От: WP SEO plugins

При ъпдейт към последната версия на Yoast WordPress SEO започна да ми вади "og:title" с тире след заглавието. Пример: "Заглавие - ". Преди това ги показваше както си трябва "Заглавие"

Къде да търся проблема?
 
От: WP SEO plugins

При ъпдейт към последната версия на Yoast WordPress SEO започна да ми вади "og:title" с тире след заглавието. Пример: "Заглавие - ". Преди това ги показваше както си трябва "Заглавие"

Къде да търся проблема?
Виж в настройките на плъгина, но като цяло не си само ти с този проблем - вит тук: http://wordpress.org/support/topic/plugin-wordpress-seo-by-yoast-wrong-ogtitle-for-posts-in-123

Явно пича трябва да си го изчисти при него, а до тогава имат някакво временно решение, което не знам колко е ОК. Не го ползвам този плъгин, макар че не е никак лош. ;)
 
От: WP SEO plugins

Разреших го проблема. Махнах отметката за open graph-a от Yoast WordPress SEO и отделно инсталирах open graph.
 
От: WP SEO plugins

Горещо препоръчвам - Yoast WordPress SEO - най-добрият. Аз си го ползвам без да съм променял нищо след инстала.

Ето ви полезна информация при един колега Блогър и със силна Интернет репутация/активност - http://goo.gl/9G1Cv
 
От: WP SEO plugins

грешка ....
 
От: WP SEO plugins

Днес попаднах на тази стара тема чрез Гугъл, та се сетих и аз да напиша нещо :)

Yoast e много добър плъгин, препоръчвам го и аз. Но искам да напиша тук за нещо по-малко познато, нещо за което вероятно много от вас не са чували (или не са се сетили).

Имаме и ние един плъгин, разработен е от нас, нарича се "Seo Links за Wordpresss" (има версия и за Joomla). Той е полезен за оптимизацията и монетизацията на wordpress блогове и е малко по-различен - създаден е за хората които имат много на брой сайтове и искат да ги оптимизират и монетизират бързо, без да губят много време.

Идеята е следната: инсталирате плъгина на колкото искате сайтове, правите си списък с ключови думи и ги настройвате (работи добре с от 1 до 100-120 ключови думи, с по-голям брой ключови забавя сайта осезаемо), след това експортирате настройките си във вид на файл и импортирате файла на всеки сайт където сте качили копие на плъгина. Резултатът е че само с тази процедура, получавате във пъти по-добро класиране за всяка от тези ключови (или във пъти повече пари от Adsense). Отнема около 5 минути за до 20 сайта, за стотина сайта отнема под 1 час работа.

Принципът на работа: заместване на определени от вас ключови думи с линк (по-добро seo) или с html код (Adsense, други реклами, javascript). Някои от вас ще кажат че има 2-3 такива плъгини и от други разработчици. Затова описвам и две предимства на точно този плъгин:
1. Има безплатна версия за Wordpress и тя може да се ползва на колкото искате сайтове, без ограничения.
2. Плъгина работи с вложени една в друга кючови думи, с поне 3 нива. Няма друг такъв плъгин който да го умее. Това ви дава предимството да работите с повече на брой думи на една и съща тематика, тоест с Long Tail Keywords.
3. Плъгина работи и с препинателни знаци за ключови думи. Отново няма друг плъгин който да може да го прави. Вкарвате за ключова дума точка или запетая, давате да я замести с код от Адсенс и с 2 клика имате реклами в целия уърдпрес, във всички постове. Като правилната настройка е да се зададе плъгина да връща до 3 реклами (не забравяйте правилата на адсенс). Ако искате максимум CTR, то задайте те да се появяват всеки път на случайно място - така потребителя никога няма да запомни къде стои рекламата.

Мога само да спомена че е писано за плъгина на няколко от най-големите руски уеб мастерски форума, а също го споменаха и в Моз. Ако имате сайтове за оптимизация или за монетаризация, го ползвайте със здраве.
 
Последно редактирано:
От: От: WP SEO plugins

Здравейте ползвам All in One SEO но ми се струва,че google нещо не ме открива трябва ли някакви по специални настройки за тоя All in One SEO

Благодаря предварително
 
Re: От: От: WP SEO plugins

Здравейте ползвам All in One SEO но ми се струва,че google нещо не ме открива трябва ли някакви по специални настройки за тоя All in One SEO

Благодаря предварително

Дефолтните ти вършат работа. ;)Виж дали нещо не е забранено в .htaccess. На колко време е сайта също.:)
 

Горе