Yoast SEO Premium струва ли си?

waldes

Well-Known Member
Има ли файда от платения Yoast, някой някакви наблюдения да има....
 
Ако ти трябва - ще ти го дам. Купувал съм го за клиенти преди и честно казано ъпгрейдите са по-скоро разни глезотии, които служат в някои моменти, но не е нещо, за което си струва да платиш. Според мен ако ги дадеш за няколко хубави линка ще имаш по-добър резултат, но това е мое мнение
 
“Екстрите” на Yoast Premium-a могат да се приложат и безплатно, на ръка, и с други плъгини.
 
И аз го ползвам. Честно казано имам подобрения по-класирането на страницата след като минах на него, но като цяло това е по-скоро на допълнителния труд по-нея, поне според мен.
 
Не че съм приритал да го купувал премиума, просто ми стана интересно, дали го ползвате и има ли ефект. Реално погледнато, в премиума са набутали няколко отделни фри плъгина в едно.
 
Не че съм приритал да го купувал премиума, просто ми стана интересно, дали го ползвате и има ли ефект. Реално погледнато, в премиума са набутали няколко отделни фри плъгина в едно.
Кои са те?
 
Не си струва. Ползвам All In One SEO доста по-добри резултати, еднакъв труд, на два сходни сайта за двама различни клиенти, единия е с Yoast безплатния обаче, резултата е че този с AIOS се оптимизира по-добре. Пак казвам, еднакъв труд, като количество работа.
 
Аз ползвам платения на All In One SEO на фирмения сайт, webselo.com, както и на повечето клиентски проекти. Нямам забележки.
 
Аз ползвам платения на All In One SEO на фирмения сайт, webselo.com, както и на повечето клиентски проекти. Нямам забележки.
И безплатния да е, пак е супер според мен :) Не е кой знае каква разликата, някои допълнения само, но според мен може и без тях

Значи единия е за ламери, другия е за про ламери.
Като не искаш да си ламер, започни да пишеш РЪЧНО, ама ВЪВ PHP-то на wordpress-a за всеки ппост мета данни, описание, ключ думи, после за всяко изображение, категория, страница, ама искам всичко.... Айде да те видя колко не си ламер! Пък като гледам и в твоя сайт в source код-а пише All in One SEO Pack 2.12 и дори не е настроен както трябва, кдо колкото виждам.....
 
Повечето неща ги пиша ръчно. И ако си мисличе, че плугина ще ви свърши работата - много се лъжете, ламерчета
Ама къде ги пишеш ръчно бе младеж, нали пак ползваш плъгина, виждам го в изходящия код на сайта ти тоя зьа фотографиите, какво се правиш на ударен с мокър парцал..... Гледай си фотоапарата, който няма общо със СЕО-то, в случая ламера си ти.... Да не ти изкарам подробен анализ и на двата сайта в подписа ти, че става зле работата...........
 
Ама къде ги пишеш ръчно бе младеж, нали пак ползваш плъгина, виждам го в изходящия код на сайта ти тоя зьа фотографиите, какво се правиш на ударен с мокър парцал..... Гледай си фотоапарата, който няма общо със СЕО-то, в случая ламера си ти.... Да не ти изкарам подробен анализ и на двата сайта в подписа ти, че става зле работата...........
Реакцията Ви говори за малък SEO опит.
 
Последно редактирано:
Реакцията Ви говори за малък SEO опит.
Цитирам имейл известието си преди да си редактираш поста си:
ей отворко, много ги разбираш ти, много си про, не ми казвай какво да си гледам.
.................................................................................................
Да цитирам и най-първото мнение:
Значи единия е за ламери, другия е за про ламери.

Ако трябва и Скрийншот на имейла да си приложа, че да е достоверно.......
И да се повторя, че бягаш от темата и сам се затапваш:
...Пък като гледам и в твоя сайт в source код-а пише All in One SEO Pack 2.12.....

Плъгините за SEO са като фазомера. Мерят, но не внасят ефект, което не ги прави по-малко полезни.
Освен меренето е и по-риятно, подредено и лесно да се внася информацията. Е то тези функции ги правят достатъчно важни. Фазомера е най-важният уред на електричара :D дори е преди мултицета
Yoast има два, три минуса, които го правятр по-малко добър от All In One Seo.
 
Не си струва. Ползвам All In One SEO доста по-добри резултати, еднакъв труд, на два сходни сайта за двама различни клиенти, единия е с Yoast безплатния обаче, резултата е че този с AIOS се оптимизира по-добре. Пак казвам, еднакъв труд, като количество работа.

Заинтригува ме!
 
Струва си в много специфични ситуации, и то не работи много коректно за български сайтове. Доверявам се на red/ green метрикса само за английски текстове.
 

Горе