Youtube занимание

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от prophet, Окт 5, 2016.

1. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Добра идея, ще си го сложа и аз на видеата. Ти какви видеа правиш, ако не е тайна? Нишата..

2. V.Andreev

V.Andreev Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 8, 2008
    Съобщения:
    2,239
    Харесвания:
    144
    Точки:
    63
    Имам сайт за пожелания + фб страница която развивам от години и реших да направя и такъв канал - ще пускам поздрави за рожден ден, имен ден, цветя.. такива неща :)

3. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Успех с идеята!

4. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Идвам с въпрос. :) До сега за да правя такива видеа вземах от социалните страници на спортистите, но някои спортисти нямат такива, или просто не качват много тренировки. Въпросът ми е дали ако изрежа ето това видео - ще ме хванат за авторски? Без музиката и т.н. ?

5. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
  6. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Аз ще го изрежа това, смисъл видеото ще се вижда милиметър над надписа. Аз друго не мога да разбера. Има канали, които качват тези африканските бодибилдъри, как не си търсят правилото и печелят на тях гръб?

7. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
  8. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    2,880
    Харесвания:
    427
    Точки:
    83
    Единствена забележка към видеото - не слагайте надпис Subscribe - няма смисъл при положение че когато човек застане с мишката над бутона се появява голям и четим бутон. По добре е някакво квадратно лого на канала .

V.Andreev харесва това.
  9. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Правя ново видео, малко различно от другите. Чудя се дали може да използвам звука- Или подобен? Промо е видеото все пак и се очаква мача с огромен интерес. :D А искам да се справя.

10. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Ако някой се интересува все пак от Youtube да кажа, че трябва да внимавате от къде взимате "безплатните" песни, понеже аз взех една, която уж е "безплатна" а на секундата ми пратиха мейл, че нарушавам авторско право, и я смених и всичко е окей за сега. Иначе до сега имам около 2,35$ , Едното видео с около 1300 гледания ми е донесло 1,70$.

11. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,524
    Харесвания:
    599
    Точки:
    113
    Е, аз от кога го разправям това, ма не обръщате внимание. Вече ще знаеш, отървал си се леко, щото понякога не предупреждават, а директно блокират.

prophet харесва това.
  12. denis.mustafov

denis.mustafov Member

Рег.:
    Окт 22, 2009
    Съобщения:
    132
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Качваш го в тубата като прайват, след това ти излиза къде и колко е копирайт. После режеш, което трябва.

13. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Точно така правя и аз. Ако е копирайт я сменям, то си има и начини със забързване до колкото знам.

14. denis.mustafov

denis.mustafov Member

Рег.:
    Окт 22, 2009
    Съобщения:
    132
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Ремикси мисля. че не са проблем. Също и под 20 сек.

15. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Да, доста от ремиксите нямат авторски, но пък е хубаво да помогнеш на канала, който е качил дадения ремикс, щото и той помага на теб по този начин. :) Иначе е пълно с канали, които качват хубава и не авторска музика. В коя ниша си?

16. denis.mustafov

denis.mustafov Member

Рег.:
    Окт 22, 2009
    Съобщения:
    132
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    ООО аз не съм в ниша, просто знам някои неща от малкото време прекарано в тубата. НО ме накара да се замисля!

17. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Ясно. Ако имаш някакви идеи може да ти дам някакви съвети, не казвам, че знам кой знае какво, но може би биха ти били полезни. Ако с нещо можеш да помогнем, пиши тук, както и всеки друг. :)

denis.mustafov харесва това.
  18. MateiMAtei

MateiMAtei Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2017
    Съобщения:
    128
    Харесвания:
    32
    Точки:
    28
    В youtube не очаквай да направиш нещо от нищото - трябва да инвестираш в реклама на това което правиш. Съшо така не трябва да копираш , а да правиш нещо нестандартно

19. alfa1

alfa1 Member

Рег.:
    Май 7, 2016
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    Ново 5 или по-скоро 1000 от youtube: On February 20th, 2018, we’ll also implement this threshold across existing channels on the platform, to allow for a 30 day grace period. On that date, channels with fewer than 1,000 subs or 4,000 watch hours will no longer be able to earn money on YouTube.
    И така - от 20 февруари трябва да имаме 1000 абонирани за да вървят приходите. Някой да желае размяна?

Последно редактирано: Ян 21, 2018
  20. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    547
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Не знам 1 абонат дали ще ти помогне, но ако искаш сподели линк да се събскрайбна. Голяма простотия... Искат богатите ( големите канали ) да продължават да си развяват коня, а бедните ( малките канали) да залязват... Трябваха ми 15-20$ за да изтегля.. Така и не ги стигнах.. .

alfa1 харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice