YouTube канал.

kjordanov212

New Member
Здравейте,

Всъщност започнах влог канал но в момента нямам достатъчно абонати и гледания а го правя вече близо 9 мсеца. Имам 140 абоната. Моля ако някой има съвети как да го развия и какво мога да направя да ми го напише. Също така да съпортнете с един абонат ако мислите, че видеата ми могат да ви бъдат по някакъв начин интересни и полезни все пак знаем, че Sub 4 Sub не помага и няма смисъл.

Канал:

КЛИК

PavelAndreev

Active Member
- имитираш емил конрад (или както беше там)
- говориш много бързо
- помоли родителите си да ти дадат пари и инвестирай в реклама
- измисли нещо смислено, клиповете тип 10 мита за айфон са отживелица. Тематиката на канала ти куца, по-скоро я няма :) а и по принцип общата и забавна тематика са най-ниско платени, ако очакваш да правиш пари от това.

helf_php

Active Member
Здравейте,

Всъщност започнах влог канал но в момента нямам достатъчно абонати и гледания а го правя вече близо 9 мсеца. Имам 140 абоната. Моля ако някой има съвети как да го развия и какво мога да направя да ми го напише. Също така да съпортнете с един абонат ако мислите, че видеата ми могат да ви бъдат по някакъв начин интересни и полезни все пак знаем, че Sub 4 Sub не помага и няма смисъл.

Канал:

КЛИК
Отговора може да бъде следния. Youtube се напълни с БГ канали и вече всеки втори има канал. Тоест сега в момента се пробива доста трудно, особенно ако канала ти е смесен (1200 теми в 1 канал). И следваща теория маркетинг. Хубаво е да се разбира от маркетинг вече в тази сфера. По-нагоре казаха да налееш пари в реклама, ама ако не знаеш как и къде да я пуснеш тая реклама само ще изхарчиш парите напразно. Успех от мен.

SoloContraTutti

Well-Known Member
Стига с тая реклама. Към кого ще я таргетира, като клиповете са му "топ 10", някакви реакции и тн. Даже и сред децата няма да има авторитет, понеже и той е видимо на 15.
Питай Любо Жечев дали се пробива трудно. Трябва си нещо уникално и ново, тия класации отдавна се изтъркаха. Джонито е разбирач по всичко. Нека да помогне на малкия си брат.

helf_php

Active Member
Стига с тая реклама. Към кого ще я таргетира, като клиповете са му "топ 10", някакви реакции и тн. Даже и сред децата няма да има авторитет, понеже и той е видимо на 15.
Питай Любо Жечев дали се пробива трудно. Трябва си нещо уникално и ново, тия класации отдавна се изтъркаха. Джонито е разбирач по всичко. Нека да помогне на малкия си брат.
Така си е. Към кого ще се таргетира тая реклама е най-важния въпрос. Аз от моя гледна точка въобще не са ми интересни тея топ класации. Даже и на тея известни youtube канали, които пускат топ класации изобщо не са ми интересни. Вярно, че е въпрос на интерес ама да гледам такъв клип въобще не ме грабва.

admin

Member
Здравейте,

Канал:

КЛИК
направи топ 10 ц*ци и ще се абонирам

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

Канал:

КЛИК

Сладур! Много си готин!

Продължавай напред и не слушай професорите. На твоите години си играех на Фогис и нямаше как да правя Youtube канали. Колкото повече такива като тебе има, толкова по-добре. Възхищавам ти се!

За да не е офтопик:

Акцентирай върху нещо, което ти е интересно и имаш (или предполагаш, че имаш) някакви по-задълбочени познания върху тематиката. Ако се кефиш на смартфони сподели с аудиоторията някой интересен трик, който малко хора знаят. Не ги чети в нета, а нещо, което ти си открил. Това е просто пример. Не знам какви са ти хобитата и с какво се занимаваш, но търси клипа, който ще предизвика многобройни гледания. Потърси и някакъв софтуер, с който да прилагаш ефекти: надписи, ръководства, блър, мър и тем подобните ютюбърски благини.

Не съм специалист в сферата, но все пак и аз съм се опитвал да градя нещо през годините. За съжаление при мене не станаха нещата, но при тебе със сигурност ще станат. И моля те махни го тоя коронавирус, извънредни положения и прочие, че и без това на хората им се наду главата.

Последно редактирано:

C.Cenov

Well-Known Member
Фокусирай се върху обработката (музика добави, режи тъпните, добавяй кътове от други виде) и малко по-интересни теми, кради идей на воля :)

desoe

Active Member
Както каза колегата преди мен - по принцип рядко гледам влогове, но съм забелязал, че по-напредналите монтират всякви ефекти и изгъзици към видеата си. Виж как се добавят разни неща и се научи да го правиш, за да може видеата ти да са по-интересни от чисто визуална гледна точка.

info

Member
Влогърите дигат нивото, използват както казаха колегите горе ефекти и търсят постоянно нови хоризонти, и нищо не ти се разбира. Но можеш да се развиваш малко по малко, никой не се е родил научен, дано спреш да се притесняваш и да подобряваш видеата.

youtubehristo

New Member
Казвам ти го опит ! Просто бъди себе си и прави видеа , които на теб ти биха допаднали, нещо което теб те интересува и нещо в което си добър. Не се старай да изглеждаш като големите Ютубъри да говориш бързо, смело и все едно имаш неограничен езиков речник , защото още си малък и няма как това да е вярно и си личи. ПРОСТО БЪДИ СЕБЕ СИ! Сигурен съм, че няма по добър съвет от това ;) Желая ти успех ! ;)

slavchopipin

New Member
Браво! Предвид възраста на която си бих казал, че се представяш много добре! Продължавай в същтия дух!

Dimitar21

New Member
Виждам че си стигнал до 163 абоната. Браво! Това означава че се развиваш. Ако наистина ти харесва да правиш клипове не спирай, и не се вслушвай в тези коите те обезкуражават. Опитвай да измисляш оригинални идеи и си избери група към която да се насочиш като: младежи до 25г. или геймъри ...

Горе