YouTube канал.

Ако успее да го качи и няма късмета някой да му избие зъбките. :confused:
Съществуват известни рискове от физическа саморазправа, но пък това е пак част от шоуто. Колкото повече драма има, толкова повече шера и вюта ще генерира. Другата опция е да се прави на палячо като оня Емил....дето аудиторията му са някакви недоразвито полово и умствено индивиди.

Аз се кефя на един дето прави класации на топ нещо си. Имаше 10-те мита за Чернобил, и ей такива...не съм на компа да видя как беше. За друг влогър не се сещам в момента. Но има и ценни. Като оня дето разказа играта на някакъв онлайн магазин заради цената на някакви компютърни конфигурации. :)
 
Искаш ли сега да станеш мега вайръл? Направи един як пранк клип в супермаркета кихащ и кашлящ около тия с тоалетната хартия. :) Гаранция ставаш звезда.
Хахахахахахах добра идея, преди него може и аз да го направя за ташай и юе махна маската за по-сигурно. :d :d :d :d :d:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
То така преди време на онзи 'пранкаджия', който се беше дигизирал като терорист и мяташе наляво-надясно раници (уж с бомби вътре), го бяха навестили ченгетата и му се налагаше да се обяснява как всичко е нагласено...
 
То така преди време на онзи 'пранкаджия', който се беше дигизирал като терорист и мяташе наляво-надясно раници (уж с бомби вътре), го бяха навестили ченгетата и му се налагаше да се обяснява как всичко е нагласено...
Че те толкова ли са тъпи да не разберат, че е. Или викаш това са полицай. :)

Последно за 5G мрежите беше пуснал
Аха. Ясно. Явно нещо там нещо се е издънил. :) Някаква конспирация е пуснал сигурно. За което леко е поспрял изявите.
 
Че те толкова ли са тъпи да не разберат, че е. Или викаш това са полицай. :)
Ми не знам кой колко е тъп, ма се съмнявам, че и ти няма да пуснеш в гащите, ако някой ти метне раница с незнайно какво вътре, когато ти се отвори вратата на асансьора примерно. Или когато някой ти тикне една раница в ръцете и почне да бяга от теб. Инстинкти, кво да ги правиш.
Та думата ми е, че ги нагласят нарочно, за да изглежда ОК в нета (като легендата WWE, примерно) и да му се кефят хората.

За тия говоря:
 
То така преди време на онзи 'пранкаджия', който се беше дигизирал като терорист и мяташе наляво-надясно раници (уж с бомби вътре), го бяха навестили ченгетата и му се налагаше да се обяснява как всичко е нагласено...
 
То така преди време на онзи 'пранкаджия', който се беше дигизирал като терорист и мяташе наляво-надясно раници (уж с бомби вътре), го бяха навестили ченгетата и му се налагаше да се обяснява как всичко е нагласено...
 

Горе