YouTube ще обновяват дизайна си скоро

От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Ще видим. Трябва поне няколко дни да го ползвам, че да разбера :). То аз до сега ползвах някакъв експериментален дизайн, не стандартния, но този пак има доста разлики.
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Сега прилича повече на блог. Не знам дали ги е имало преди, но ми харесват категориите. Като отида на Music и пусна първата песен, след като свърши почва втората, след това третата и т.н. Доста е удобно за мързеливите :)
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Сега прилича повече на блог. Не знам дали ги е имало преди, но ми харесват категориите. Като отида на Music и пусна първата песен, след като свърши почва втората, след това третата и т.н. Доста е удобно за мързеливите :)
Мда, определено е в блог стил. Ще свикнат всички, който са редовни посетител, а тези, които го посещават от време на време само ще ахнат в началото, но опрделено и те нямат голям избор, освен да се адаптират към него.

Има долу в дясно за feedback, ако някой има предложения или възражения. Мисля, че се е използвало доста тези дни от пускането му. :)
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Страхотен е новия дизайн много ме кефи
Май масата потребители са на друго мнение: Потребители негодуват срещу новия дизайн на YouTube

За сметка на това явно е добра стратегия да се остави опция, в която може да се върне старият дизайн. Както е този форум. Така всеки ще избира изгледа на сайта. Всеки има различни критерии за красиво и хубаво. Както знаете, не се отнася само за интернет.

Новият дизайн на сайтът за споделяне на видео You Tube има за цел да насочи вниманието на потребителите към отделните канали в страницата, но по-голямата част от тях започнаха да негодуват срещу новата подредба.

Който има коментари....не ми изглежда нещо мега страхотно.
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Аз всекидневно влизам в YouTube и новият дизайн е повече от ужасен. Преди можеше още в началната страница да видиш най-интересните клипове за деня от всяка категория. Сега началната страница не носи никаква полезна информация. Със сигурност скоро ще изпищят и собствениците на най-популярните канали, защото ще им спаднат прегледите на клипове и приходите. Това е поредният пример, че Google след като стигнаха върха започнаха да работят на принципа "като не можем да го подобрим, дай да го развалим". Правило номер 1 в интернет е да не се пипа дизайнът на много успешен сайт, освен ако не е абсолютно наложително. Дизайнът на Google.com беше почти същия в разстояние на 10 години и никой не се оплакваше. Накрая го осраха за няколко месеца и го заредиха с ненужни екстри и резултатите са налице. Отлив на потребители.
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Не знам какво ревете стария дизайн е като от каменната ера на фона на новия
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Аз не го ползвах много youtube със стария дизайн и всеки път като влизах се чудех къде са интересните клипове. Във vbox си има топ 40/ топ 100 и т.н. В youtube такива екстри не виждах. На първа страница винаги имаше тъпи клипове, голяма част от тях авторски, но все пак тъпи. Аз предпочитам да гледам някоя смешна сцена от филм на Джим Кери, пред някой китаец, който се мисли за смешен с авторския си "комедиен" клип.
Вероятно защото не бях свикнал със стария дизайн, новият ми се вижда по-добър и удобен. По принцип всеки редизайн не се харесва на потребителите, които са свикнали със стария, но впоследствие свикват с новия и започват да го харесват.
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Само на мен ли ми се вижда, че не са фавиконката (логото) навсякъде или е нарочно това:

http://www.youtube.com/
http://www.youtube.com/advertise/

Неhttp://www.youtube.com/що не ми е ясно много много. :)

Другото, което казаха бе, че ще бъде силно застъпен Google Plus в новия дизайн.

Иначе ако си изграят добре картите, много бързо ще задминат №2 - Facebook. :)
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Нов и различен. Ще трябва време да се свикне но ще се свикне няма къде да се ходи. Съгласен съм с мнението че редизайн беше наложителен и небходим. Може би трябваше да го направят като Аналитикс и Гмайл където има опция и за запазване на стария дизайн.
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

Нов и различен. Ще трябва време да се свикне но ще се свикне няма къде да се ходи. Съгласен съм с мнението че редизайн беше наложителен и небходим. Може би трябваше да го направят като Аналитикс и Гмайл където има опция и за запазване на стария дизайн.
Не мисля и аз, че е голям ресурс, ако оставят дефолтното. Защото все пак избора на потребителите е важен, те са двигателя на този бизнес. Но всеки си прави каквото иска. Някой са на принципа - това е по-добро, така че друго мнение по въпроса не се взима под внимание. Както примерно е с FB. Всеки си знае кое уж е най-добре за потребителите и рядко се съобразява с тях. Но мисля, че соц. сайтовете трябва да имат тяхното мнение под внимание. Все пак от къде идва определението им "social sites". Но този момент на много места се изпуска. Както се вика и анкети има, и съджешчъни. Ама карай.

Аз не виждам нещо негатично, но като цяло е редно да се правят допитвания. Защото без потребителите този сайт си е мъртъв. :)
 
От: YouTube ще обновяват дизайна си скоро

и google.com ще бъде с подобен "интерфейс", като на youtube. Надявам се да не заприлича на yahoo и aol и да продължат да спазват концепцията за удобен и лесен начин да се достига до всяка една от услугите, които предлагат!
 

Горе