Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

uni-web

Well-Known Member
За някои няма правила, сега цирка който видях няма как да не е истина снимка слагам за доказателство коментарите от вас. :D

attachment.php


FireShot Screen Capture #143 - 'Zamunda_SE' - www_zamunda_se.jpg
 
Последно редактирано:
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Хаха, явно наистина няма правила за някой, но не вярвам дълго да се задържат с adsense
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Ще имат реклами... докато наближи време за първото плащане.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Я виж пак по-добре, не са ли Adchoises? :)
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Току що проверих. Наистина е AdSense.
Код:
http://www.google.com/url?ct=abg&q=https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py%3Fcontact%3Dabg_afc%26url%3Dhttp://zamunda.se/%26gl%3DBG%26hl%3Dbg%26client%3Dca-pub-4818613987224551%26ai0%3DCFtBmKQuRUb72CsGmsQaF_oHIA_7wxokF1qG7onTAjbcBEAEgqqXPCVCelKr2_P____8BYGWgAdrExeUDyAECqQJCDHFrKEWmPuACAKgDAcgDnQSqBHVP0C6e69CaT5iwStmYzm_wEeCVfp-UvkwEP9qi0ekgcKCT-2kTDwYnQOtapD9-AbLuDqnSOEbfOFrrHnlpunI82bT1C9fvV_GKUbeDnY1gATTdANlLBug3RC5MgV9uJkEOTrQizX4X0jSfwHRnlkHP1pAw0kDgBAGIBgGgBgKAB467uho&usg=AFQjCNFaWx_i9YLyd6B3_RMClVVUkDupCg
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Хич не им "завиждай", адсенс царството им няма да трае дълго.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

По-скоро са с AdRoll, просто рекламите са направени така, че да приличат на тези на Adsense

ЕДИТ: С тези на AdRoll се въртят и такива на AdSense. На случаен принцип се редуват при рефреш. Въртят някаква далавера явно.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Тука изтървах малко края на нещата...

1. Съобщение в Garga.BIZ - "вашата реклама в zamunda.NET беше размразена".
2. В рекламните позиции на Garga.BIZ присъства zamunda.SE, но .NET Я няма.
3. Въпреки това в zamunda.SE има разположени карета от AdSense.

!?
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

друго интересно нещо е, че замунда.нет се намира чрез гугъл
преди не беше така :-o

А колегата spy върти реклами и двете :) Само той може да ни светне предполагам какво се случва.

всеки който си плати може да върти реклама където си иска
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

На мен .net повече ми харесва - оправиха каталозите, подобни ( тъмбовете под торент инфото ) и въобще се развива и качват български неща, които с предишните от .se не се качваха.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Ето как виждам аз нещата

Замунда.се сега ще пуска от тук от там реклами докато не им блокират домейна навсякъде, както вече е с замунда.нет, защото както сами казаха наема на сървърите струвал по 15 бона за 3 месеца и все от някъде трябва да падат манги докато евентуално се развие и целия трафик се пренасочи към тях.

Замунда.нет пускат разни гъзарийки в полза на потребителите но им е малко трудно на новият екип, понеже виждам в някои торенти малко разбъркана информация, странни заглавия и т.н. Но това си е в реда на нещата предполагам че с времето ще влязат в ритъм. Целта им ще е да си задържат трафика и рекламодателите и да работят за потребителите както казаха в едно интервю.

Най-много от цялата работа ако и двата тракера затънат, да намаже арената. Навремето ако някои помни, арена беше по големият и най-посещаваният тракер, докато не започнаха да сменят системи някакви глупости, затриха си всичките торенти и всичко се пренасочи към замунда.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Навремето ако някои помни, арена беше по големият и най-посещаваният тракер, докато не започнаха да сменят системи някакви глупости, затриха си всичките торенти и всичко се пренасочи към замунда.
Аз помня. Арената се закопаха като си направиха част от услугите платени. Повечето потребители ги зарязаха и те пак направиха всичко безплатно, но вече беше късно. Потребителите така и не им простиха.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Че те всичките се намират в сърча. :)

друго интересно нещо е, че замунда.нет се намира чрез гугъл
преди не беше така :-o



всеки който си плати може да върти реклама където си иска
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Аз помня. Арената се закопаха като си направиха част от услугите платени. Повечето потребители ги зарязаха и те пак направиха всичко безплатно, но вече беше късно. Потребителите така и не им простиха.

Да, така както направи дир.бг с пощата си. Кретенско е да. Но сега има лидер и клонинг на лидера, а адсенса е временно явление там. Тия глупита от Гугъл са меко казани кретенофоби. Сега остава и да им се плесне карето до някой адулт банер. :D
 
Zamunda.se с реклами от адсенс. :D | Google AdSense

Определено замунда.нет я нямаше преди
Да, и аз имам спомени, че не беше в индекса. Да не говорим, че няма все още позволение да се шерва във Facebook. А може би и другите канали. Поне не директни линкове. :-o
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Красноречиво. :)

В фейса може и да не им позволяват линкове ама в адсенса, са ги пуснали. :lol:

site:zamunda.net

Около 11 700 резултата (0,21 секунди)
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Красноречиво. :)

В фейса може и да не им позволяват линкове ама в адсенса, са ги пуснали. :lol:
Да, това не мога да си го обясня. Сигурно ще е до първо плащане така. Ти от там ако разберат къде им се въртят рекламите, ще им затворят акаунта за отрицателно време. ;)

Но определено е казус. Видях ги скриншотите, и няма каква друга програма да е.

Още си го има:

adsenseq.png
 

Горе