Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Мдамм интересното е до кога ще просъществува. :)

Да, това не мога да си го обясня. Сигурно ще е до първо плащане така. Ти от там ако разберат къде им се въртят рекламите, ще им затворят акаунта за отрицателно време. ;)

Но определено е казус. Видях ги скриншотите, и няма каква друга програма да е.

Още си го има:
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Мдамм интересното е до кога ще просъществува. :)
Да, докато .нет правят нововъведения, от .се слагат адсенс на торент тракер. Лични си кой е бил мозъка зад сайта. :)
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Нормално е както каза блинки, като стои девелопър зад сайта да има развитие и то положително. Друг е въпроса в какво състояние е девъпопъра в в момента, щото примерно аз съм в депресия от няколко месеца и не ми се ще да пипна нищо дори и по моите проекти.

И аз съм с добри впечатления от .NET, .SE си вървят по старому и така само затъват.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Красноречиво. :)


торент линковете нещо ги няма
важното е, че главната е там
защото много хора търсят замунда чрез гугъл и явно искат да си вземат и този трафик

Нормално е както каза блинки, като стои девелопър зад сайта да има развитие и то положително. Друг е въпроса в какво състояние е девъпопъра в в момента, щото примерно аз съм в депресия от няколко месеца и не ми се ще да пипна нищо дори и по моите проекти.


той сигурно е на някои самотен остров :D
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Мдамм, за сметка на това пък айряна много обре се позиционира даже ме и бие: :D


торент линковете нещо ги няма
важното е, че главната е там
защото много хора търсят замунда чрез гугъл и явно искат да си вземат и този трафик




той сигурно е на някои самотен остров :D
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D | Google AdSense

Мисля, че от едно време е така. Защо, да не са им дали аванта? Като им гледам и страницата там, нямат линкове към сайта си. ;)

виждал съм линкове към торенти от замунда.нет във фейсбук? :?
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D | Google AdSense

Както всичко в света, правилата важат за едни за други не важат. Още много примери много да дам ама а не почвам, че ще бъда обвинен в пристрастия тъй-като има намесен и личен интерес.

виждал съм линкове към торенти от замунда.нет във фейсбук? :?
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D | Google AdSense

виждал съм линкове към торенти от замунда.нет във фейсбук? :?
Хм, странно. Аз бях виждал, после се разбра, че са ги отрязали като домейн, сега дали не са ги пуснали пак през ситото си?

То правилата важат за едни, но тия определено не са от другите, прекалено са малки.
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Тоя плиткоумния с PR-ите, дето му взели сайта, ме радва. Не му пука и това си е. ;)
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Той като изплющи с някоя друга хилка, в профила ще се научи. :D

Тоя плиткоумния с PR-ите, дето му взели сайта, ме радва. Не му пука и това си е. ;)
 
От: Zamunda.se с реклами от адсенс. :D

Той като изплющи с някоя друга хилка, в профила ще се научи. :D

После ще пусне PR материал как са го ограбили и от Google. Направо ще ми скъса сърцето тогава. : D

Предлагам да пусне един банер и на МВР. Или нали има един RSS, който се зарежда с новини. Базик да става. :)
 

Горе