ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Ами в крайна сметка - да, засега всичко си е ок :)
Плащат си, вече доста хора от БГ си теглят пари...както си му е реда.
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Потвърждавам ZeekRewards плаща, качвам първият си скрин



Направил съм сайт, където подробно е обяснено начина на функциониране и публикуване на рекламите

http://zeekrewards.alle.bg/
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Ха честито! :)

Да, плаща си както си му е реда, че и май все по-добре вървят нещата там...дано още дълго време стоят на "пазара"!

М/у другото, вече има доста голяма скайп група за ZeekRewards в България, хората доста помагат там и дават насоки да не сгреши човек в началото...
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Дай линк към групата.

Между другото ще те питам нещо на лични
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

някой ще сподели ли как се развива в зеекревардс-а ? :)

при мен положението е добре, дори доста повече от добре...
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Темата си е твоя сподели ти как върви с конкретни данни, качи скрин за получени плащания.

Дай насоки за развитие на настоящи и потенциални потребители на програмата.

Целта на Форума е да си помагаме взаймно а не само да представяме програми
 
От: От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Потвърждавам ZeekRewards плаща, качвам първият си скрин


Не е ли малко за 6 месеца 24$? Или има и друга далавера? :)
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Имам още едно плащане пак за 24 долара, другото го реинвестирам за да се трупат повече пари.

Има и други начини за печалба но основното е да имаш ъпгрейднати реферали, в противен случай дори и да инвестираш пари печалбата ще ти бъде нулева или много малка
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Скрийн не е редно да качвам, защото условията на компанията не го позволяват. Не ми пречи, но не искам да ми "изгори" акаунта заради глупост :)
Като цяло по-сериозно започнах април месец (сериозно...колко сериозно...отделям към 40-50 мин на ден да пускам обяви в англоезични сайтове). Колкото повече - толкова по-голям шанс да се включат хора под рефлинка.
Към момента съм изтеглил само едни 100 долара (знаех че си теглят и си плащат, и в скайп групата където сме постоянно някой все тегли, но аз да пробвам все пак...).
Всичко останало го реинвестирам на 100% в програмата.
Към момента дневните ми начисления са около 40+ долара (това е работни дни, в празнични е наполовина).
Към момента ZeekRewards го дават като най-бързо развиващата се МЛМ компания по класациите...

Ако някой има въпроси, мога да се опитам да отговоря и тук или на лично, както реши...
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Към момента съм изтеглил само едни 100 долара (знаех че си теглят и си плащат, и в скайп групата където сме постоянно някой все тегли, но аз да пробвам все пак...).
Всичко останало го реинвестирам на 100% в програмата.
Към момента дневните ми начисления са около 40+ долара (това е работни дни, в празнични е наполовина).

Изкарваш 40$ на ден и не ги теглиш? :shock: Какво те кара да не го правиш?
 
От: От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Изкарваш 40$ на ден и не ги теглиш? :shock: Какво те кара да не го правиш?

Остави човека да си прави рекламата. :wink:
 
От: От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Остави човека да си прави рекламата. :wink:

Струва ми се, че ако ги тегли, рекламата ще бъде по-ефикасна. :) А с това реинвестиране, някак си не му се вижда краят. Може докато се пенсионираш да си реинвестираш. :)
 
От: От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Струва ми се, че ако ги тегли, рекламата ще бъде по-ефикасна. :) А с това реинвестиране, някак си не му се вижда краят. Може докато се пенсионираш да си реинвестираш. :)

За да ги тегли, трябва да се реални, а пък виртуалните може да си ги начислява мислено всеки ден. Само въображение се иска.
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

:) нееее, не ги тегля, защото средно по 1.4% на ден ги олихвява, заради това...

Всеки сам си избира пътя, много хора (особено от бг) си теглят 20% а останалото го реинвестират, или някои са дали 50 на 50...просто аз така съм си решил, не виждам какъв е проблема :)
Дори и тук в бг има хора, които са доста преди мен и си теглят 4 пъти месечно по 100-120$, останалото си го реинвестират. ако нямаш кой знае каква нужда от пари, не виждам нищо лошо да реинвестираш, защото ако теглиш всичко какво правим - теглиш на 100% 60-70 дни и акаунта ти остава на 0 и после к'во?! :)

* и не виждам в какво "рекламата ще бъде по-ефикасна ако ги тегля", че то вече тази програма няма нужда от рекламиране...
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Нямам предвид да теглиш 100%, а да имаш редовно движение на приходи извън системата им.
 

Горе