Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

incessantforce, малко изпреварващо да те питам, но мисля че е важно за теб:

Код:
http://genbuckstemplates.com/sites/lysexl/ и http://genbuckstemplates.com/sites/h-oodia3/

Разбра ли вече каква е ОСНОВНАТА разлика между тези два продукта? Мисля, че тази разлика може да наклони предпочитанията ти към единия или другия продукт, когато пишеш статиите, затова ми се ще да я откриеш още сега :)

Използването на блог платформата също е добра опция, както писах и преди има такива тамплейти, които трудно се различават от обикновенни сайтове - поне за обикновения потребител. :)

Продава се и от сайт и от блог.

Е ако блога е направен качествено, т.е. дизайн, статии и т.н., предполагам че не е нужно да го маскирам, че да не се вижда като блог - това едва ли има значение за продажбите според мен :)

Дори си мисля, че ако е блог ще е по-авторитетно и ще има повече трафик, защото потребителите ще знаят, че тук излизат нови и нови неща, и освен това могат да чуят мнението и на други хора в коментарите :)

п.п. incessantforce задава супер яки въпроси, които ми беше неудобно да задам и предпочетох да разбера в процеса на работа, за да не губя времето на хората. Ето защо мисля, че темата става една от най-ценните във форума, специално за хора, които тепърва ще започнат :) Успех! :roll:
 
Последно редактирано:
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Ами за онези двата продукта ще гледам по-късно, защото сега излизам и затова пиша малко по-набързо.Ами при готовите темплейти така като гледам директно си правиш ордъра през моя сайт а не те препраща към гб.ком/васко? примерно ...
Значи щом готовите темплейти гърмят ще е по-добре да си го направя на блогър от блогспот примерно с готов домейн или направо да си закупя един евтин хостинг.Ако да речем стане така какво ще ме посъветвате как да си оформя дизайна по-нататък, защото тези работи с дизайна не са ми много ясни.Засега толкова.Ще чакам да пишете и Лека вечер! :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Еми то неудобни въпроси няма като не разбира човек. :)

Блинки, ами дай пример за кои темплейти говориш.Интересно ми е примерно ако не използвам готов темплейт от ГБ, а някой друг как ще направя номера с ордърите.В смисъл нали на готовия темплейт като си влезнеш има ордър, цъкаш го и поръчваш.Ще чакам да дадеш примери и също така да кажеш според теб по-добре ли е да ползвам хостинга който ГБ ми предлагат или да си закупя някакъв евтин от нс1 примерно или хост гейтора.

Лека вечер!
Аа и да се похваля утре почвам курсовете за кола, и афилейт бизнеса.:dБе направо щастлив ден.Хаха.Айде да бегам, че стана късно.Ще ви чакам да пишете и много благодаря отново за съветите иначе има да си блъскам главата. :)
 
Re: злио

Въпроса ми е дали злио плащат и по какъв начин.Имали хора които работят с тях?

плащат има хора от форума взели по някои друг долар от тях ... аз не съм работил с тях де
 
Последно редактирано от модератор:
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Куулис, кой плаща, че нещо не ти разбрах.За злио ли имаш предвид, защото с ГБ май всички са работили.
 
От: Re: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

слях двете теми за злио и се получи мешаница еи сега ще го оправя

Аа няма проблеми просто ми се видя от начало нелогично това дето го каза ама сега с цитата придобива смисъл.Ако имаш отговори по моите въпроси ще се радвам да чуя и твоето мнение. :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Еми, имаше за интегриране на формичката - ордър формата, но като цяло ги запознаваш с продукта и водиш към ордър страницата на дадения продуктов сайт. Така ще задържиш малкото кликове до пълното поръчване - цялата процедура.

По-добре на собствен, така ще си малко по-индивидуален от програмата. Но тук е въпрос на предпочитания. Успехи с курсовете и новото начинание в афилиейт маркетинга.;)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Така ще задържиш малкото кликове до пълното поръчване - цялата процедура.

Предполагам Blinky говори за това, че е най-добре потребителя да не трябва да прави повече от 3 клика при поръчка - уточнявам за inessanfforce :wink:

Обаче за да е ордър страницата на твоя адрес - нали трябва сървъра да обработи формата, съотв. да вкара данните в БД. Малко не ми стана ясно как става този трик, ако знам и вероятно аз бих си сложил ордър страницата на моя домейн :)
 
ами не ползваи домеин с име на продукт изхвърля ги от индекса неползваи и име на продукт в заглавието на поста / урл на страницата

хостинга на гб става като за начало но може и да си купиш линкваш с банерче може към твои домеин които си прежалил за деиндексиране темплеитие не ги препоръчваме засега а най лесно ще тие с блог на блогър да започнеш

линковете от блога към продуктовият сайт с нофолоу това е като за начало и с уникален контент е по лесно колкото и малко да е
 
може да си сложиш от темплеита карт.пхп в една под директория фаила и да подаваш ордери към пеимънт геитуеиа като ползваш стандартния код на таблицата за избор на количествата
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

За линковете с нофолоу имаш предвид от панела ми в ГБ кадето на афф. линкс има дадени много сайтове с продукти и накрая /nickname дето е нещо такова ли?Или примерно рекламирам 1 продукт на блога си ама Блинки как става това да вградя ордър формата, защото не ми е ясно.Щом не препоръчвате темплейтите на ГБ бихте ли ми дали линкче за някъде където има готови безплатни темплейти на подобна тематика за отслабване.Аз мисля, че намерих 1, но утре ще дам линк към него, защото е на лаптопа и не го помня къде точно беше. :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Значи взимам карт.пхп файла и го слагам из някоя подпапка в хостинга.Ако съм на блогър дали ще мога да го напъхам някъде или не?
Другото примерно като го сложа тоя файл нейде си как да го направя да се показва на началната страница, че нещо не ми стана ясно или просто трябва да го сложа в папката при другите файлове на блога? :)

Интересувам се, защото така според мен вероятноста за продажба е по-голяма ? :)

бтв.. Куулис виж по-горе идеите ми за домейни кажи кой най-много ти допада. :)
 
към кода на банера добавяш едно rel="nofollow" към него и си ок

не ти се намалва шанса за продажба а е по лесно по секюрнато , и по малко вероятно да те деиндексират ако линкваш с банер / или текстов лин към продуктов пеидж

за интехрация с блогър хепислакъра беше измисли начин
Може ли да се интегрира ордър форм от ГБ? може да се ползва не само за там..

по сложно е за изпълнение , щ


на Cashburners темплеитие не ги деиндексира

може да си направиш оптимизран темплеит от ях и блог с линкове към гб и линкове към кеш бърнърс темплеита...
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Значи е по добре блог със статий и да линквам към реф линка на даден продукт.Това нофалоу за какво по-точно служи?Не ти разбрах последният ред какво точно имаш напредвид?
"може да си направиш оптимизран темплеит от ях и блог с линкове към гб и линкове към кеш бърнърс темплеита.."

Та последно като за новак като мене какво?Правя един блог в блогър.Правя няколко уникални статийки и ги линквам с банер към продукта за отслвабване така ли?Темплейта примерно взимам някакъв готов който е на такава тематика.Слагам в блога едно faq което обеснява за продукта.Имаше едно като псотвам даден пост да го оставя най-отгоре и дане слиза надоло.Като закован нещо.Дотук окей.Ами как мога да вградя форма за контакт.Имам напредвид нали знаеш на готовите темплейти как има форма за контакт която те свързва директно със съпорта на ГБ.Към това прибавяме и един домейн който ще си закупя.Мисля, че блогър ти позволяваха да вкараш свой домейн и не искаха пари за това.Пропускам ли нещо по-пътя или доло горе са ми доизяснени нещата.Съответно като натрупам опит си копувам още 1-2 домейна и правя още 1-2 блога с продукти за покачване на маса примерно и ги линквам в моя блог и така.Май дълго се получи, но исках да опиша какво съм разбрал- в смисъл като стартирам и нататък какво да правя.. :) Лека вечер, макар че то май стана сутрен. :)

ЕДИТ: Или на кратко като за новак това ли ще ми е по-лесно или да започна с кешбърнърс с някой готов темплейт щом не ги деиндексира? :)
 
с блогър е по-лесно отколкото с темплеит ранква се добре с уникален контент и малко линкове и да на блогър може да ползваш твои домейн трябва само да си го купиш... иначе добре си разбрал

за но фолоу
въпрос за Nofollow при Affiliate сайт
 
От: Re: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

с блогър е по-лесно отколкото с темплеит ранква се добре с уникален контент и малко линкове и да на блогър може да ползваш твои домейн трябва само да си го купиш... иначе добре си разбрал

за но фолоу
въпрос за Nofollow при Affiliate сайт


Окей.Доло-горе ми стана ясно.Още няколко неща.Аз на Блогър предполагам мога да си сложа и други темплейти, някой безплатен от нета примерно да е по като за мойта тематика.Това окей.Мисля, че можеше и бекъп да се прави в случай, че искам да си сваля съдържанието на блога и да го метна на платен хостинг.Прочетох за нофалоу линковете обаче пак не ми стана ясно с каква точно цел се прилагат.Би ли обяснил.Нофалоу си го превеждам като НЕпроследяващи...просто не връзвам точно двата края.След това почвам да пиша статиите свързани с weight loss и слагам по едно банерче към lysexl да речем.Ами сега немога да си влезна в акаунта в ГБ, защото паролата е на лаптопа, но помня, че в потребителският панел имаше едни тулчета дето ми показваха колко клика имам досега(бяха 3 май дето съм си го разцъквал Аз. и т.н.).Показваше спрямо кликове, продажби и каква ми е конверсията.Това го прави по цъканията на реф. линковете или нещо такова нали.?Имам предвид, че ако почна с блогър това пак ще си действа нали?Питам, защото няма да ползвам хоста на ГБ, та затова..Дано съм се изразил ясно.Одеве като разцъквах из нета(бях на лаптопа) намерих една готЯна програмка която автоматично според зададени от теб данни те регваше някъде в към 20тина сошал буукмарка.Може и да има за адване да си правиш сам списъка.Та мисля, че ще ми е полезна.Утре ще я споделя с вас ако не сте я чували. :)
 
ами гугъл не деиндексира сайтове които линкват с нофолоу към сайтовете с продукти на гб и омешай банери от няколко програми от Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs а нофолоу е да не предва линка линк джус

бекъпите добре

ще се получи :)

пп В момента в отслабването осещаме най много спад на продажбите сравнено с други ниши ....

лека утре може да продължим
http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=15
 
От: Re: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

пп В момента в отслабването осещаме най много спад на продажбите сравнено с други ниши ....

Аз реших през лятото да започна с отслабването и засега съм настроен на тази вълна :) Ще си направя единия или двата блога, след което мисля да се концентрирам на секс продуктите, а междувременно ще поддържам тези за отслабването. Просто в момента трябва да изчета малко материали, за да превключа на сексуални проблеми :wink:

Надявам се, че не губя чак толкова с това решение :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Аа това дето ми го даде като съвет за други афилейт програми мисля, че е супер.Не ми беше дошла тази идея.Аз си мислех за отслабването, защото нали по принцип Американците са си доста тлъста нация.Чак ме очуди това за спада което каза.Тогава за момента коя е най-пазарната ниша където най-копуват?Нещо за удължаване на мъжествеността или ... ? :)
 

Горе