Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

incessantforce

New Member
Източник: http://visionforweb.com/read/517.html

Какво мислите за тази Афилейт програма.Превъзхожда ли с нещо КешБърнърс и ГенБъкс или е просто "поредната" афилейт програма?Случайно попаднах на статията и реших да видя какво мислите вие. :) Ваш ред е ...:D :)

. Earn commissions

Earn up to 10% commission on each and every sale you make. On selected items, you may earn commissions for each click generated. You will receive your commission through PayPal or Moneybookers

Сега като видях това 10% комисионна не е ли прекалено малко, защото другите афилейт програми ако не се лъжа бяха с комисионни между 30 и 70% или някъде бъркам нещо? :)

Лека вечер! :)
 
Последно редактирано:
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Бате с тези 10% са много далеч от КешБърнърс и ГенБъкс.:) Ако продадеш нещо за $100, взимаш $10. Това е като шибания Амазон или други такива бози. Аз лично не се опитвам да промотирам програма носеща ми по-малко от 20%. Невиждам далавера. Обиждат ме като търговец, а това че немога да дават повече си е техен проблем. Както и ако въобще имат даунлайн селс, предполагам че е някъде около 2% или по-малко.

Но хляб има за всеки, само че най-добрите се задържат. Мисля си че е като останалите и немога да кажа нищо лошо - не съм се ги чувал и незнам нищо за тях. Ако някой иска да ги пробва - да сподели мнение по въпроса. ;)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Ти като по-опитен кое би препоръчал тогава КБ или ГБ ? Или може би и двете? :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Ти като по-опитен кое би препоръчал тогава КБ или ГБ ? Или може би и двете? :)
Еми в момента работиме и с двете и е по-добре и с двете да си цъкаш, малко е разбиващо се посоки, но определено си заслужава. И на двете места е доволно. Но определено конверсията на ГБ е по-добри показатели. Стиловете на програмите са същите, но едната е по-млада и има какво да учи от батко си.

Ако нямаш - направи си акаунт и в двете - така може сам да прецениш какво те превлича най-много. За всеки е различно. Някой се кефят на готовите тамплейти, други си имат сайтове и се кефят на тракинг туловете вътре в панела. Зависи какво търсиш, но определено ти препоръчвам и двете. ;)
 
От: От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Еми в момента работиме и с двете и е по-добре и с двете да си цъкаш, малко е разбиващо се посоки, но определено си заслужава. И на двете места е доволно. Но определено конверсията на ГБ е по-добри показатели. Стиловете на програмите са същите, но едната е по-млада и има какво да учи от батко си.

Ако нямаш - направи си акаунт и в двете - така може сам да прецениш какво те превлича най-много. За всеки е различно. Някой се кефят на готовите тамплейти, други си имат сайтове и се кефят на тракинг туловете вътре в панела. Зависи какво търсиш, но определено ти препоръчвам и двете. ;)

Мерси.Какво мислиш за submit.predpriemach.com Ако събмитна във всичките тези директории и в оня тул с 50-те социални мрежи дали ще е добре като за начало и има ли нещо като стандарт примерно интересно ми е долу-горе какви пари могат да се правят от 100-200-300 уникални на ден примерно.Просто незнам как въврят поръчките.

Сори, че малко отклоних темата, но виждам, че и ти си нощна птица. :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

моя съвет е - ако твърдо си решил да събмитваш по директории - си наеми от дп човек за 20 долара има много качествени услуги от утвърдени юзъри - просто отношението време/пари е нищожно

за социалките туула е напълно безмислен според мен - след като го тествах
то дали ще събмитна в 5те големи на ръка или ще си играя с тия малки мижави мрежи...

принципно колко продажби ще правиш зависи от качеството на материала ти и от сейлс копито. Аз държа принципно конверсия около 1:50 , но сега заради кризата е мн зле , така че всичко е относително.

Започвай с контента - най важен е просто...
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

За Социалните си прав май май като гледам може да има 12-13, но малко са с голяма посещаемост.Ще го мисля на трезва глава като стана.Мисля да се пробвам в тия джаджи с Афилейта.Сега ГоДеди тъкмо имат промоция за .Ком 1.99$ първата година. :) Принципно в такива афилейт сайтове как е контента ..смисъл копи пейст или е най-добре да си го попроменя да стане уникален. :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

За Социалните си прав май май като гледам може да има 12-13, но малко са с голяма посещаемост.Ще го мисля на трезва глава като стана.Мисля да се пробвам в тия джаджи с Афилейта.Сега ГоДеди тъкмо имат промоция за .Ком 1.99$ първата година. :) Принципно в такива афилейт сайтове как е контента ..смисъл копи пейст или е най-добре да си го попроменя да стане уникален. :)

с копи пейст не бате :) ще се пише уникален контент - тва му е майката...мина доста време но си береме всичките плодовете дето писахме като алтави контент преди известно време...
 
От: От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

с копи пейст не бате :) ще се пише уникален контент - тва му е майката...мина доста време но си береме всичките плодовете дето писахме като алтави контент преди известно време...

Мерси.Тука ще трябва някой френд да ми помага.Енглиша го знам долу-горе, но глаголните времена са ми такава каша, че напредстава си нямаш. :) Хахах. Иначе нестава ли просто да взема една статийка с копи пейст и да я едитна вместо да почвам сам да си мисля.Имам предвид да сменя някоя думичка, това-онова.Така нали пак няма да е клоне? :)
 
Може да я преразкажеш така се получва униклано и колкото по униклано по добре така можеш да излезеш и за големи думички с този контент. С дуплиекит е по трудно и трбва да мислиш всякакви начини да го правиш уникален
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Добър списък е: submit.predpriemach.com - даже много хора тук го ползват и няма да си единствения. Другото, за социалките - добра идея, за линк и някой друг посетител. А въпроса ти е малко неточен. Немога да ти дам отговор колко ще правиш с 100-200-300 уникални на ден. Зависи от трафика? От къде идва и какво търси. Само имай предвид, че средно на програмите (двете) конверсията е около 1:50, при качествен и таргет трафик. Вече има и друго може с 100 посетителя да правиш 10 продажби, но може и с 10000 нито една - зависи от качеството на трафика.

П.П: Незнам даже какво му се чудиш?:) Знаеш за директори списъка (сигурно и други), за двете готини програми, за тула за социалките, за конверсии и т.н. :) Както вика Дворджи: "Негладай умно, българино!"

Успехи, ако има нещо - ще ти се отговаря. ;)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Мерси много ама нали съм шматка пак неможах или по скоро забравих да си вкарам пари в картата.Мисълта ми е, че понеделник ще вкарам някой лев за да купя домейнче от годеди и да започна.Кешбърнърс нямаха ли за предлагане продукти за качване на мускули, защото при ГБ не видях такива.Питам, защото това така да се каже с фитнеса и мускулите ми е 1ва 2ра природа и там ще съм по в свои води.Иначе те и двете афилейтки са на принципа на блоговете.Смисъл за това как ще ми изглежда сайта.Като направя така едно блогче и постепенно навлезна в нещата си мислех примерно да направя още едно и да линкна двете помежду им.Струва ми се подходящо.Кажете сега като дойде ред да се регвам някакви реф. линкове да ви се отблагодаря нещо.Всмисъл да се регна като реферал на някой от вас.Само трябва да посочите линкчето или каквото е там.Относно събмита незнам дали имаш, но мога да линкна във форума към един авто събмитер.Верно иска си да го платиш ама го набарах с кракче. :) Мерси за помоща. :) Ако има нещо друго със започването кажи си съвета..бтвв..една скромна кампанийка на адсенсе с 20тина долара дали също няма да е добър старт? :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Линка към програмите има в подписа ми, както и в Trusted Affiliate Programs във форума тук. Там са програмите. И двете програми предлагаха този продук, ако не се лужа. И идеята ти е добра, има такива блог скинове, които наподобяват сайтове и по нищо немогат да се различат от сайтовете. Поне нормале потребител трудно би направил разликата.

Да, ако има с какво да ти помогнеме, ще си кажеш и ние ще сме тук за да се постараеме да ти почнат продажбите да течат.;) Успехи за сега.;)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

По добре не ползваи гб темплеит те имат проблем с гугъл и ги изхвъля от индекса направив си блогна блогспот като за начало добави около 5 стаиии за муско макс и как да гоуинете муъскулите си лесно но не ползваи името на продукта в заглавията :)

като го направиш това продълкжаваме нататък с съвети за линк билдинга ;)

Това го взех от една друга тема.ГБ и Гугъл все още ли го имат този проблем с темплейтите на ГБ.Питам, защото виждам, че е писано отдавна, но все пак? :) Пък и нали ГБ предлагат безплатен хост.Каква ще е разликата с блогспот тогава? :)

Регнах се и взех да поразглеждам малко.За ГБ говоря.Регнах се като реферал, но не помня на Блинки или Куулис беше. :) Мисълта ми е, че американците са сравнително пълна нация и реших за първи продукт да си избера лейт лосс. ;) Тръгнах да избирам темплейти.Най-много ми допаднаха-
http://genbuckstemplates.com/sites/lysexl/ и http://genbuckstemplates.com/sites/h-oodia3/
Вие какво мислите за тях.Другото след това къде да отида за безплатния хостинг дето ми го предлагат от ГБ.Мерси.Сега малко поразучавам тъкмо докато дойде понеделник да купя едно домейнче. :)

Едит 2: Набелязах си като домейни 3 или 4 някъде.Бих желал да чуя вие какво мислите по въпроса или ако не ги харесате да ми дадете предложение.Ето ги и тях:

Мен първото най-много ме радва, защото си има добри думички, а и е кратко като адрес. :)
VIPDIETPILLS.COM
WEIGHTLOSSORDER.COM
DIETPILLSORDER.COM
HERBALPILLSORDER.COM


Вечерен Едит :) - Как става цаката с продуктите.Имам напредвид да речем темплейта ми е от weight loss, значи ще промотирам продукт за отслабване, но този тип продукти не са ли повече от 1 и ако да как да избера кой и т.н... ? :) Благодаря предварително и лека вечер. :)
 
Последно редактирано:
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Vipdietstore.com
lysexlstore.com
lysexlorder.com
lysexldiet.com

Сетих се и за тези 4-те домейна.Ще имам нужда от малък съвет, че изведнъж се затрупах с бая варианти.Сори, че просто не едитнах горния пост ама е от оня ден и ми се видя така шанса по-малък някой да ми види поста.Благодаря и лек ден! :)
 
злио

Въпроса ми е дали злио плащат и по какъв начин.Имали хора които работят с тях?
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Мисля (лично), че Vipdietstore.com е най-добрия вариант, тъй като звучи най-добре структурирано граматически, а и другите домейни са бранд на ГБ, което може да създаде малко проблеми с Г. Използването на къстъм тамплейт ще е много добре като идея, имайки предвид за ставащото с тамплейтите на ГБ и деиндексацията.;)

Но ако държиш да е бранд - последния е много подходящ за целта. Значи аз лично препоръчвам някой готов тамплейт с добре направяено селс копи, което да е атрактивно и в същотот време уникално за мрежата - гарантира добра конверсия. Използването на блог платформата също е добра опция, както писах и преди има такива тамплейти, които трудно се различават от обикновенни сайтове - поне за обикновения потребител. :)

Ти ако имаш някакво предложение или идей е хубаво да ги изложиш, за да намериме и обсъдиме възможни варианти за развиването и девелопването на сайта. Продава се и от сайт и от блог. Въпроса е всичко да е направено толкова добре, че посетителя да кликне и да отиде на ордър страницата и да направи поръчката си.;)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Според мен VIPDIETPILLS.COM Vipdietstore диетен магазин някак си.. не върви много според мен също така може да пробваш някой по хубав с "-" защото тази дума VIP е излишна
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Какъв точно е проблема с деиндексацията, че досега само чета за него ама не разбирам какво точно и защо се получава.Под най-добър темплейт този последен ли имаше впредвид- http://genbuckstemplates.com/sites/freedietpills/
Да речем, че пусна сайта/блога с него.Ако искам да публикувам някоя нова статия за слабеенето или за самият продукт как ще стане, че не ми е много ясно?Иначе от socialmarker.com ето каква статия намерих-
http://internetmarketermommy.com/social-networking-stuff/social-marker-bookmarking-service/ мисля, че е доста окоръжаваща.Пък след като влезна малко по навътре в нещата и започна да имам по някоя друга поръчка мисля да направя още няколко такива само, че с други продукти, защото примерно някой си е купил препарат за отслабване, но сега иска да направи малко мускули и като види линкчето от сайта защо да не цъкне там.След това пък може да иска да си оголеми и ... знае ли човек.Просто идеи. :)

Собиески, сега ти видях мнението.По принцип може и с тире да се пробва нещо, но някак си не съм много фен на тиретата.Както и да е.Сега излизам да оправям компа на 1 приятел, че е голяма каша и довечера като се върна ще видя какво сте писали и ще помисля и върху това, което ми даваш като съвет.Лека вечер засега! :)
 
От: Zlio ..По-добрият Афилейт или ...?

Еми проблема е че гърмят от индекса сайтове, базирани на ГБ тамплейти. Не отнасят бан, а просто ги изключват от индекса. Доста мръсен номер, но го правят и не е много готино за тези, които ги използват и тези, които са ги използвали преди това.;)

Хубаво си го измислил, но трафика от соц. мрежите са ок за адсенс, но за продажби...как да го кажа - не струва. По-добре ако ще прави такова нещо прибави и някоя друга артикъл директория към списъка ти. Там трафика е по-склонен да купува. Всеки занимаващ се с артикъл маркетинг ще ти го каже и докаже. При добра статия и сайт - стават чудеса.

И навтрзването на сайтовете е също добро маркетингово решение, примерно, като си купиш самобрасначка, ще си купиш ножчета, пяна и афтършейв. Нали? Има го и този момент от потребителските нужди, но е хувабо за се започне последователно и в това. ;)
 

Горе