Днес пак станах татко :)

От: Днес пак станах татко :)

Честито!! Да е жива и здрава София и да ви радва много!! И вие да сте живи и здрави със съпругата ти, за да ѝ се радвате!!!
 
От: Днес пак станах татко :)

Добре дошъл в клуба! Днес рядко се решават хората да имат по повече от едно дете. Да ти е жива и здрава!
 
От: Днес пак станах татко :)

По принцип не пиша често във форума, предпочитам повече да чета, но това е повод, поради който си заслужава да се включа.

Честита радост! Да ви е жива и здрава : ))))
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито!
Да ви е жива и здрава, да расте умна и щастлива, да е гордостта на мама и на тати!
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито, да ви е жива и здрава малката принцеса, да расте много щастлива, умна и красива!
 
От: Днес пак станах татко :)

Еее... страхотно име си избрал :beer: и моята дъщеря е София и майками е София :)
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито! Да ви е жива и здрава... и мноооооого, много да ви радва!
Как ми се иска и на мен да съм татко! :)
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито! Много здраве, щастие, разбирателство и любов в семейството, това е най-важно за всяко дете!
 
От: Днес пак станах татко :)

От известно време прекарвам повече време във форума и не мога да не се похваля - пред 2 часа пак станах татко за втори път :).

Ще се казва София и тежи цели 4.350 кг :).

Нещо, което наистина заслужава репутация! :|

Честито!
Да ви изяде ушите!
 
От: Днес пак станах татко :)

От известно време прекарвам повече време във форума и не мога да не се похваля - пред 2 часа пак станах татко за втори път :).

Ще се казва София и тежи цели 4.350 кг :).

Колко и какъв предприемач ще стане... ще покаже времето :) :).

ЧЕСТИТО БАТЕ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито! Много красива да ти е и много здраве да има в семейството ти. Останалото ще си дойде само :)
 
От: Днес пак станах татко :)

От известно време прекарвам повече време във форума и не мога да не се похваля - пред 2 часа пак станах татко за втори път :).

Ще се казва София и тежи цели 4.350 кг :).

Колко и какъв предприемач ще стане... ще покаже времето :) :).

Честито, брат. Да ти е жива и здрава и много да ви радва. :) Да я нацелуваш от мен. :)
 
От: Днес пак станах татко :)

Честито и от мен :) Само така!!!
 
От: Днес пак станах татко :)

Благодаря на всички :) за хубавите пожелания.

Главата ми е компот, но трябва да отлепям по задачи :) :).
 

Горе