Какво мислите за бинарните опции?

От: Какво мислите за бинарните опции?

Не знам, така си мисля, вчера не съм направил нито една грешка, тия дни без да играя обаче доста рядко да съм грешал и днес 6 поредни. Може де, но все пак не им вярвам на 100% на графиката. Все пак и аз знам какво представлява един софтуер :D

В момента ти видях няколко "сделки" всичко е ок. Просто го играеш на тука има тука няма резулата няма как да е по различен от това, което показваш :)

Трябва ти време да научиш езика на пазара да създадеш след това стратегия да я тестваш и накрая чинно да я следваш с добро отношение риск печалба за жалост тук осира всичко. За няколко седмици до 1 месец интензивно учение може да ти се излее с кофота знание и стратегии както на ниво Уолстрийт - това съм го правил затова си позволявам ти го кажа. По-добре спри и чети стъпка по стъпка - статистиката е срещу теб. Трябват ти 56% само за да си на НУЛАТА, аз имам стратегия с около 55% успеваемост с агресивно парично управление на края на годината може родиш ХХХ% на 1-во началният си капитал. А тук на края на годината ще си на 0%.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

В момента ти видях няколко "сделки" всичко е ок. Просто го играеш на тука има тука няма резулата няма как да е по различен от това, което показваш :)

Трябва ти време да научиш езика на пазара да създадеш след това стратегия да я тестваш и накрая чинно да я следваш с добро отношение риск печалба за жалост тук осира всичко. За няколко седмици до 1 месец интензивно учение може да ти се излее с кофота знание и стратегии както на ниво Уолстрийт - това съм го правил затова си позволявам ти го кажа. По-добре спри и чети стъпка по стъпка - статистиката е срещу теб. Трябват ти 56% само за да си на НУЛАТА, аз имам стратегия с около 55% успеваемост с агресивно парично управление на края на годината може родиш ХХХ% на 1-во началният си капитал. А тук на края на годината ще си на 0%.

Може да си прав, но не играя на тука има тука нема чак толкова, понеже съм програмистче, a не трейдър съм си направил бот, вчера бая добре се справи не мислиш ли? Но, че трябва да почета си прав :D Нищо де, аз никога не се отказвам, така, че ще видим
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Добре, аз съм професионален трейдър - кажи ми какво играеш белкем да ти подобря идеята за играене. Ако играеш тренд следване е нормално да губиш. А ако си програмистче си тествай алгоритъма на задна дата и виж каква ти е успеваемостта виж каква ти е статистиката, ако не изкараш минимум 56%+ се откажи директно.

Малко странно е не мислиш ли вчера започна вече имаш стратегия и да очакваш резултат :) А тези 7 сделки на + са нищо изкарай 1к сделки и виж каква е последователността печеливши губещи и сам ще стигнеш до извода :)
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

Добре, аз съм професионален трейдър - кажи ми какво играеш белкем да ти подобря идеята за играене. Ако играеш тренд следване е нормално да губиш. А ако си програмистче си тествай алгоритъма на задна дата и виж каква ти е успеваемостта виж каква ти е статистиката, ако не изкараш минимум 56%+ се откажи директно.

Малко странно е не мислиш ли вчера започна вече имаш стратегия и да очакваш резултат :) А тези 7 сделки на + са нищо изкарай 1к сделки и виж каква е последователността печеливши губещи и сам ще стигнеш до извода :)

Само споделям с другите, които биха желали да пробват без никакви знания, защото аз самия съм такъв, който реших - пробвам го. Само че, имам и време, имам и пари за губене докато си настроя бота или доакто се науча :D Някой може да няма търпение и за това реших да пусна темата, добре е, че разбираш и даваш насоки.

Не следвам тренда, чакам да се обърне най-общо казано, ако си проверил както казваш сделките ми, ще видиш на коя свещ и кога точно почвам. Е, не винаги става така, но седмица само тествах, резултата беше задоволителен, виж вчерашните и кажи дали не са 100% точни, някои с доста пипса за времевия интервал, днес са 100% неточни, да :D

Щв видим, за мен лично не е начин за изкарване на пари, просто ми е интересно :)

едит: единствено ме дразни, че постоянно ми звънят тия и ми обясняват някакви неща, искам да ме оставят на мира вече :D аз с гаджето си не говоря толкова често, колкото с моя персонален брокер ли е какъв е, чак ми писва :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Е да щом ти е интересно, поне ще ти е интересно на пазара :)

Аз ти дадох горе няколко обръщащи формации - как дефинираш обръщане спрямо твоят начин на игра.

Е как няма звънят като им носиш пари :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

не мога да ти дам реп нещо, но трябва :D

Няма проблем :) А и по-добро нещо на БГ в нета няма :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Днес съм UP за GBP и JP MORGAN

За сега GBP -то съм влезнал при 1.50987 , а сега е 1.51734, което е разлика от 0.00747

едит: GBP-то затворих при 1.51655
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за бинарните опции?

Малко поизгорях, защото тоя личния ми брокер ми звъни и вика затваряй позицията и продавай, а после ебати скока имаше както си я бях сложил щях да съм +400$
За тва повече няма да слушам никой

RjEAJxu.png
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Тест - По малко от 5% от играещите печелят, а останалите 95% четат дебели книги и готови схеми

Добре си направил че се опитваш да си измислиш собствена схема, както ти каза и Блеки тествай я на задни дати и не гони големи маржове, а висока средна успеваемост - Печелят тези които кусат с малката лъжичка на дълго и то много дисциплинирано - останалите дето се опитват да надебелеят бързо - хранят рибата
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

@Test, колега статистиката е брутална и не е на твоя страна, това се опитах по-рано да ти кажа.
Манта е много прав - трябва да играеш с малки маржове и че не става бързо да надеблееш (то е равносилно да отидеш във Вегас с 1к и да се върнеш с 1 милион за 1 уикенд - сбъркана е просто менталната настройка). А самият факт, че слушаш какво ти говори брокера е показателен, че ти трябва още доста време, ако искаш да прокопсаш в индустрията. Пак е прав Мантата, че не е нужно да изцедиш целият пазар защото успеваемостта ти спада, а да вземаш дори и по-малка част но редовно. Другото е работа на паричното управление там се случват астрономическите неща.

За жалост бинарните твърдо оперират професионалните трейдинг техники.

Бих се обзаложил с теб, че това което го мислиш, ако го пробваш на валутният пазар или който пазар искаш ще изкараш пари, а на бинарните същият тест ще ти носи само загуба.

Скритото оръжие на бинарните е времевият фактор, а той обезсмисля всяка стратегия и това сваля вероятността в най-добрият случай на 50% - а на теб ти трябват само 56%+ само за да си на НУЛАТА. А ако изкараш една стратегия от 60% и дисциплинирано я следваш ще се учудиш от резултата!

Помни, че професионалистите в бранша правят по 5% средно месечно увеличение - тук говоря за големите от Уолстрийт и Ситито, така че не искай от себе си чудеса и то на бинарните, където АБСОЛЮТНО всичко е срещу теб.

П.С. Абсолютно никога не слушай какво ти говори брокера. Брокера има коренно различни стимули от твоите - само за това просто трябва да блокнеш номера :D Моят брокер въобще не си е позволявал да ми се обажда, а и да ми се обади ще знаеш, че ще е му е за последно..., брокерите знаят че ако имат дисциплинирани трейдъри единственото нещо, което трябва да правят е да не ги занимават директно по тела има си мейли, трябва ги оставят на мира защото един дисциплиниран трейдър ще им направи чудесен оборот от колкото н броя wanna be-та. Пиша ти го просто да си направиш сравнението.
А ако си тествал на задна дата стратегията си и си видял позитивно очакване от нея т.е. печеливша е не трябва да слушаш абсолютно никой - следваш само плана си следваш правилата си, те ще те отведат там където искаш.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

@Test, ето ти пример докато ти писах бях продал GBP/USD още вчера го продадох:



Вчера като го продадох до час почти щеше ми удари целта и после върна после пак спадна после нагоре и така докато преди малко удари целта. За какво ти го казвам първо ако го играх бинарно щях да съм с ударен стоп, но не е това важното важното е че рискувам Х а взимам почти 2 Х - за жалост бинарно нещата са Х и 0.81% Х. Другото си е търпението и дисциплината доста ще решат че почти им е ударила целта и дай да затоврим и се радваме на печалбата :) Не затоврих просто защото знам, че този модел, който съм ти го начертал в иначе "хаотичният" пазар на тази двойка ми прави 71% успеваемост. Но друго важно нещо е, че не се гоня спад до долу и отвъд - а сравнително малка част. Сега виж какво се случило на пазара. Да и 1.1% ми е печалбата - трейдигна е маратон, а не спринт :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Ехее, това е бахти красивата продажба, точно когато трябва!
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Браво.
А аз днес се успах и пропуснах новините за швейцарския франк :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

@bed, продажба като продажба - с точно дефиниран вход, стоп и цел - нищо интересно няма :) Просто пазара от входа реши да ходи към целта, друг път директно отива към стопа и ти пуска малко кръв :D

@Test, то това с франка не беше планирано - поне не и официално :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Е да, така е, но снимката си е красива! :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Днес доста хора се задавиха от франка :lol:
 

Горе