Какво мислите за бинарните опции?

От: Какво мислите за бинарните опции?

Исках да попитам кой форекс брокер ползвате? в трейдър бг интерфейса е отвратителен и не мога да намеря нещата, които съм свикнал на meta trader платформата и някак си не ме кефи хич?
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Аз работя с XM имат доста платформи включително MT4 - http://www.bestforexbonus.net/brokers/xm/
Момичето което е за БГ пазара Силвия е супер готина и винаги може да се разчита на нея.
Горния линк може да си вземете безплатния бонус и да тествате в реална обстановка, но като цяло аз съм много доволен.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за бинарните опции?

Тази Силвия само по телефона ли си я "виждал"? :oops:
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Начи исках да обобщя:
за 2 седмици съм на плюс около 600$ като цяло, но си е много нерви и хазарт, заради времевия фактор.
Днес съм на +41.50$ от 24option.com и пробвах и форекс просто, еми там съм +68$ без да трепна дори. (паралелно си ги сравних)
Извода лично за мен е, че бинарните опции, както каза колегата blackout са си голямо дърво :D

Няма да спра да се занимавам с тях, кефи ме хазартния им характер, понякога ми е кеф, ама като сложих 500$ си беше адреналин яко. Във форекса тва го няма :)

Плюса на бинарните е - адреналина, бързината и ясната сума на печалбата, но най-големия минус е супер големия риск, импулсивността понякога, както и много често, имам сигурно над 100 отворени позиции за тия седмици, края е в някоя корекция и кел файда като тренда си го хванал?!?

Който може да си позволи да губи и не разчита на печалба, аз не почнах с идеята за печалба, просто ми се стори интересно като вариант. Но аз съм много слабохазартен тип, не съм импулсивен и може би за това успях да спечеля, дори въпреки досадния акаунт мениджър, който и днес искаше да ми подскаже и щеше да е тотално неправ, добре че не го слушах :D

Ще Ви дам примера от преди малко, когато ми се обади (даже трябва да е 2 свещи по-назад всъщност, защото няма как да свърши в и 27, но все тая, пак е някакъв супер косъм или чиста загуба)

EyTr7bG.png


Сметнете сами дали ще сте на косъм или направо изгорели? Аз пропуснах тази умряла подсказка, защото казах преди това къде свършват често 10-15 минутките :)

Ще разцъквам просто за кеф като ми се залага ей така, не мисля да ги тегля парите, макар, че мога да пробвам едни 100$ дали ще ми ги изплатят безпроблемно и за колко време и след това ще пиша.

За сега ще се уча на форекса, вкарах пари и там, само, че повече отколкото на бинарните, щото според мен риска да ги загубя е по-малък, ама ще видим. Ще ъпдейтвам темата с бинарните, защото ще играя до край - докато ги преумножа яко, че да си струва да ги изтегля или докато ги загубя
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Гуру, е поне готина ли е :)

Test, ако се учиш и имаш нужда от професионални консултации или от сорта знаеш къде да ме намериш. Но като цяло всичко е до практиката и отдаването на процеса на про търгуването! Успех :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

ЕЕ стига де професионалисти да сме, регнете се през моя афф линк от моя сайт дето е постнат по-горе и ще дам инфо :p
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Паралелно играя :D

20$ кой ти ги дава хаха

hEMaQ3F.png


ха тъй, малко рисково ама мислех, че ще се обърне доволно

XXkVVC2.png

едит: обърна се май

102$ плюс днес и спирам, ако мога :D отивам на форексчето :shock:
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за бинарните опции?

ако мога

Хазартът е вреден за вашето здраве. И за вашите пари.

Тези, които в началото имат късмет е по-вероятно да пострадат лошо.

Все още не е късно да спреш да се занимаваш с глупости и да си поискаш парите. Ако не ме послушаш - ще те е яд много.

За да бъде определен един човек като хазартно зависим, според последната класификация на Американската психиатрична асоциация той трябва да отговаря на най-малко четири от следните критерии:

  • Все повече се увеличава времето, отделяно за мисли за минали игри; за бъдещи игри; в изучаване на системи, обещаващи печалба; в набавяне на пари за игра.
  • Играе се с все повече пари в стремежа да се постигне желаното удоволствие.
  • Опитите за ограничаване или спиране на играта водят до неспокойствие и раздразнителност.
  • Играта е начин за бягство от житейските проблеми или непоносими емоционални състояния.
  • След загуба на пари играчът бързо се връща към играта, за да си възвърне загубеното.
  • Играчът лъже семейството, работодателя, приятелите си, за да скрие степента на въвлеченост в играта.
  • Играчът извършва незаконни дейности, измами, кражби, за да финансира играта.
  • Играчът губи значими връзки - брак, образование, работа, кариера, заради хазарта.
  • Играчът се нуждае от друг индивид, който да го подпомага финансово за участие в хазарт.

Зависимостта започва с малка парична печалба, която прелъстява към по- големи печалби. Първата и единствена заповед, водеща към финансовия и човешки крах на комарджията гласи:”'Спечелиш ли - върви си!'”. В случай, че процесът бъде прекъснат, се появяват ясни симптоми, които приличат на наркотично отнемане.

Според някои учени главният мозък на човек, пристрастен към хазартни игри, има същите неврофизиологични особености като този на наркомана. Според други това е на първо място социален, а не физиологичен проблем.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Хепи, разликата между хазарта и търговията е тънка, но има разлика. Всичко е отностно калкулирания риск и математика(имаш ли въобще възможност да печелиш).
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Хепи, напълно съм съгласен за хазарта:
Все повече се увеличава времето, отделяно за мисли за минали игри; за бъдещи игри; в изучаване на системи, обещаващи печалба; в набавяне на пари за игра.
Играе се с все повече пари в стремежа да се постигне желаното удоволствие.
Опитите за ограничаване или спиране на играта водят до неспокойствие и раздразнителност.
Играта е начин за бягство от житейските проблеми или непоносими емоционални състояния.
След загуба на пари играчът бързо се връща към играта, за да си възвърне загубеното.
Играчът лъже семейството, работодателя, приятелите си, за да скрие степента на въвлеченост в играта.
Играчът извършва незаконни дейности, измами, кражби, за да финансира играта.
Играчът губи значими връзки - брак, образование, работа, кариера, заради хазарта.
Играчът се нуждае от друг индивид, който да го подпомага финансово за участие в хазарт.

Бих добавил, но не искам - 100% е така!

Нооооо професионалният трейдинг е бизнес като всеки други - трябва сериозно отношение и дисциплина, та в професионалният трейдинг тези точки са не валидни. Аз го казвам това с пълното съзнание и личен опит - бих добавил, че про трейдърът има 1 цел и 1 цел само - ЗАПАЗВАНЕ на КАПИТАЛА, а той се запазва само като се трейдват всички възможности, които са спрямо ТЪРГОВСКИЯТ ПЛАН! А както казах трейдинга е бизнес, търговският план е бизнес плана на трейдъра. Та като се влиза спрямо плана, то про трейдъра влиза в такива възможности, които му предоставят висока възможност за печалба. Да губи се и да и аз губя, но всичко е в такива размери, които по никакъв начин не биха навредели на капитала ми. И ако се питаш то как стават тогава парите, като не си навреждаш на капитал(принципа доходност за повече риск), ами използва се просто правилно динамично парично управление - като печелиш увеличаваш позицията, като губиш намаляваш позицията. Всичко е с определена величина, която е функция на твоят рисков фактор!

П.С. Горното е неприложимо за бинарните опции!
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за бинарните опции?

p7Ishgp.png


яд ме е, че взех само 20$ а го предвидих и на форекса съм на +100$ :D

Защо имаше такава волатилност изведнъж трявба да каже другаря blackout, на мен тех. анализ само ми каза кога да продавам и тоя път го хванах
100% продължавам с форекса, вместо с тия бинарните (тях ги правя за адреналин) :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

ЕЦБ предложи по 50 милиарда Количествено Улеснение преди час и нещо, пазара отриегира на пазара след това калкулира и думите му и корегира - като цяло месомелачка голяма - аз бях къс малко преди новината около 20 пипса бе срещу мен и след това гледам + 50 пипса take profit :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

аха ясно :)
ама това го нямаше в икономическия календар като франка или не съм го видял? Имаше за паунда неща за безработицата и нещо друго ама не рискувах..
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

За новините и събитията влизай тук:
http://www.forexfactory.com/
или тук http://www.forexlive.com/

Най-добре е да си направиш туитър със следване ройтерс, снн, ббс, няколко форекс инфо сайта + няколко алтернативни медии и ставаш инфо агенция и ще знаеш всичко до няколко секунди :D
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

p7Ishgp.png


яд ме е, че взех само 20$ а го предвидих и на форекса съм на +100$ :D

Защо имаше такава волатилност изведнъж трявба да каже другаря blackout, на мен тех. анализ само ми каза кога да продавам и тоя път го хванах
100% продължавам с форекса, вместо с тия бинарните (тях ги правя за адреналин) :D

Какви опции и с колко играеш на форекса, че и аз мисля да седна тия дни да си поиграя колкото за спорта. Пробвах веднъж с тия демо сметките на trader bg, ноо изобщо не ми е тръпка и интересно като не си играя с реални пари :D За бинарните опции и аз бях гледал, но като погледнеш възможната печалба по голям е шанса от евротофутбола да извадиш пари и изобщо не мисля да ги пробвам, но форекса ми е интересен и мисля да запълня малко време и да обогатя знания :)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

аха ясно :)
ама това го нямаше в икономическия календар като франка или не съм го видял? Имаше за паунда неща за безработицата и нещо друго ама не рискувах..

Тези решения няма ги намериш там, ЦБ го играя повечето случаи не спрямо календата.
Само ФЕД си плямпа и обеснява всичките си програми в деня на комитата :D

Принципно тази новина за печатницата е чакахме утре следобед, но решиха да взривят пазарите по-никое време.

А за франка си беше напълно неочквано.
 

Горе