Политическите проблеми на ЕС и България като член на съюза

"Експертете" развития западен европейски свят няма ли да помогне след наводненията в Северозапада? Или не сме актуални тоя сезон?
Помага се, ако се иска помощ. За наводнение в 5 села, не е сериозно да се иска помощ при положение, че имаме техника и хора, които бездействат. Част от тях бяха пратени да помагат.


Органите вместо да искат помощ да разследват, че май е имало "преместваема" дига, некъв локален дерибей си разкопавал с багерчето дигата, защото пътят за мястото му бил "заобиколен". Ако е така - да покрие щетите на всички засегнати от това и едни 10 години на топло мисля няма да са излишни.
 
Помага се, ако се иска помощ. За наводнение в 5 села, не е сериозно да се иска помощ при положение, че имаме техника и хора, които бездействат. Част от тях бяха пратени да помагат.


Органите вместо да искат помощ да разследват, че май е имало "преместваема" дига, некъв локален дерибей си разкопавал с багерчето дигата, защото пътят за мястото му бил "заобиколен". Ако е така - да покрие щетите на всички засегнати от това и едни 10 години на топло мисля няма да са излишни.
Ахааа, ясно. Поне някаква съпричасност? Епидемия от БГ знаменца из фейса, стена със снимки, плюшени мечта и свещи нещо и ей така да ни се напълни изстрадалата душа? Да видим, че целия свят нази гледа и мисли за нас?
 
Е нагледно го показа да, като спести и ти некои неща.
Кое съм спестил? Пропуснал ли е точките или не?
Ми не знам, тука се надпреварвахте да обяснявате, колко са зле немците, че щели да пестят, да се къпят със студена вода, как Путин ги съсипал и кви ли не други ебавки ама става ли дума за любимия соц, връткате гъзеца.
Имаше такива постове, аз лично съм говорил за това, което се случва реално около мен, повишаване на цени, фалити на малки бизнеси и като цяло стегнация. Имаше ограничаване до конкретни температури в публични сгради и гасене на реклами и светлини по витрините на магазините. По една или друга причина се стигна до рецесия.

Иначе типично по Ицовски, тва пак го пропускаш и си мелиш смешките, белким си по-интересен: "въведените лимити на потребление са нанесли значителни щети на народното стопанство."
Ти подхвана темата за този документ, т.е. аз нямам грам претенции да е имало проблеми, то ако нямаше такива, нямаше да го има и документа, ма на тебе тва ти е трудното да схванеш. А преди 20 години, нямаше да ги има и Тецовете.. и те така, до воловете и факлите.

Т.е. осевен, че се говори за проблемите, се говори и за решения, които Ицето, а след него и неговите последовател тактично пропускат.
А също така, в този документ се говори и за саботажи, от които може да си напрвят изводи дали не са зародиш на новото начало, за което Пецата така искерено цунка дупенца, че да се случат. Те тва вече може да го наречем моя фантазия - нема проблем.

b_650_0_16777215_0___images_stories_Dokumenti_MVR_861-Rezim-tok-DS_001.jpg
b_650_0_16777215_0___images_stories_Dokumenti_MVR_861-Rezim-tok-DS_002.jpg
b_650_0_16777215_0___images_stories_Dokumenti_MVR_861-Rezim-tok-DS_003.jpg


Ми не, публични са ама явно информирането ти куца.
Под тайни, имам предвид с гриф "секретно".

Отново, типично по Ицовски това го пропускаш и продължаваш да си мелиш твоите си фантазии за Младенов.
Кое не е истина за Пецата? Иначе за БНБ, Никито, не си е напрайл труда да остави поне малка препратка, ма се таа. Прегледах некви години, проблеми е имало, ма както казах, аз никога не съм го отричал. По ми бяха интересни отчетите преди 40-те. Ем, мъка е било.
 
Ако се сговнят нещата като при турците ще има отклик. Пак казвам, ние не можем да си оправим корумпираното БЧК, армия, а гражданска защита работи на издихания с жалък бюджет, тръгнали сме да искаме някой да ни помага за наводнения в 150 къщи общо за цялата държава.... Не е сериозно, при положение, че раzzките преди 10 дни наводниха поне 3000 къщи, не видях желание да помогнете на украинците тогава.
 
Ако се сговнят нещата като при турците ще има отклик. Пак казвам, ние не можем да си оправим корумпираното БЧК, армия, а гражданска защита работи на издихания с жалък бюджет, тръгнали сме да искаме някой да ни помага за наводнения в 150 къщи общо за цялата държава.... Не е сериозно, при положение, че раzzките преди 10 дни наводниха поне 3000 къщи, не видях желание да помогнете на украинците тогава.
Остави тея ала бала много те моля. В Украйна се правят пари и актуално да си замесен по един или друг начин. Булгарстан никой не го бръсне за слива в ЕС ще го разбереш ама ще е късно....
 
Ако се сговнят нещата като при турците ще има отклик. Пак казвам, ние не можем да си оправим корумпираното БЧК, армия, а гражданска защита работи на издихания с жалък бюджет, тръгнали сме да искаме някой да ни помага за наводнения в 150 къщи общо за цялата държава.... Не е сериозно, при положение, че раzzките преди 10 дни наводниха поне 3000 къщи, не видях желание да помогнете на украинците тогава.
ти още вярваш на зеленобоба, че русия е взривила стената... малей малей малей....
 
Кое съм спестил? Пропуснал ли е точките или не?
Спести причините за режима през 80-те, като повтаряше само "повече потребление", внуши също, че не било кой знае къв проблем, сведе го до Гала и тн. глупости, а е описано че има "значителни щети за народното стопанство" (явно не е бил само битов, както ще видим че твърдиш по-долу). Щи го пуснем пак, че явно забравяш.

Проблема през 80те, вече е битов и отново свързан с повечето потребление на чакащите за банани
Има едни изреченийца в документите, дет си ги пропуснал: "незадоволителното техническо и кадрово състояние на електроцентралите и неосигуряването им с необходимите запаси от въглища, мазут и газ по време на зимния период“.

Имаше такива постове, аз лично съм говорил за това, което се случва реално около мен, повишаване на цени, фалити на малки бизнеси и като цяло стегнация. Имаше ограничаване до конкретни температури в публични сгради и гасене на реклами и светлини по витрините на магазините. По една или друга причина се стигна до рецесия.
Да обяснявахте колко са зле немците, пускаха се иронични клипове как се къпели със судена вода и кво ли не но пък имало ли е нещо подобно през соца "немало да могат да гледат Гала, голем проблем". По една или друга причина, се стигна до 3 фалита и в крайна сметка колапс на целия режим, тва ще да е от развитието.

Ти подхвана темата за този документ, т.е. аз нямам грам претенции да е имало проблеми, то ако нямаше такива, нямаше да го има и документа, ма на тебе тва ти е трудното да схванеш. А преди 20 години, нямаше да ги има и Тецовете.. и те така, до воловете и факлите.

Т.е. осевен, че се говори за проблемите, се говори и за решения, които Ицето, а след него и неговите последовател тактично пропускат.
А също така, в този документ се говори и за саботажи, от които може да си напрвят изводи дали не са зародиш на новото начало, за което Пецата така искерено цунка дупенца, че да се случат. Те тва вече може да го наречем моя фантазия - нема проблем.
Фокусираме се върху проблемите, щото носталгиците тук фантазират, че не ги е имало, висичко е било песен и реки от мед ма явно не е било така. Какво значи търсели са решение, това всеки го прави, трябва да е повод за гордост ли? След като се насереш, естествено че търсиш решение, как та си изтриеш гз. Тука Крумчо ни спестява осиранията, та за тва се налага да ги показвам. Иначе Ицето е пуснал документите с всички точки, не е спестил нищо.

Кое не е истина за Пецата? Иначе за БНБ, Никито, не си е напрайл труда да остави поне малка препратка, ма се таа. Прегледах некви години, проблеми е имало, ма както казах, аз никога не съм го отричал.
Фантазията ти не е истина, преди това си е мълчал щото не е имал интерес да говори, когато вижда възможност го прави, това не значи че не е имало проблем, а просто преди това не е споменаван. И за 6-ти път казвам, това го потвърждават данните от БНБ. Чай да ги пусна пак тия цитати, че да не земе ги забравиш и тях. То основния спор беше за "развитото" земеделие, преди да се намесиш с фантазиите за Ицето, та по ДБК и БНБ виждаме, колко развито е било:

“През 1987 г. Държавната балансова комисия утвърждава окончателен недостиг на средства за разплащане до 90 процента от начисленото основно трудово възнаграждение на колективите в АПК в размер на 599 337 000 лева”, се посочва в писмо на БНБ до Министерството на икономиката и планирането.

От него става ясно, че този недостиг се компенсира по следната схема – 37 млн. от собствени средства, 18 млн. лв. от банков кредит за фонд “Работна заплата” в прираста на наличната продукция и 543 млн. лв. дотации, разрешени от Министерския съвет, от които 400 млн. кредит по специални решения.

И от тук:

От 1980 г. до края на комунистическия режим селското стопанство на НРБ окончателно минава на дотации и търпи ежегодни загуби от над 800 милиона лева, сочат отчетите на БНБ. Когато в края на 1989 г. новият първи в БКП - Петър Младенов - нарежда да бъде спрян всякакъв износ на български храни за "братските" страни, за да не се допусне глад в разпадащата се НРБ, корифеите на социкономиката Андрей Луканов и Огнян Дойнов с почуда му отговарят: "Какво да изнасяме? Че ние вече нямаме натури!"
 
Наш военен пилот постави рекорд в авиацията и ще бъде вписан в книгата на Гинес. Пилотът от Военновъздушните сили Николай Калайджиев подобри досегашния рекорд, като успя да изпълни “най-много последователни 360 градусови виражи без прекъсване с ултралек самолет”.
Условието на Гинес е било да направи 400 пълни завъртания. Той го подобрява, като прави 890 виража на 360 градуса за 4 часа и 31 минути.
поход-мир.jpg

Това е повод за гордост, и не трябва да се подминава просто така!
 
Наш военен пилот постави рекорд в авиацията и ще бъде вписан в книгата на Гинес.
Като спрем комплекса за малоценност, че сме най-смотаните на света, ето такива неща се получават:


п.с. От нарко-картелите да не гледат. 😆
 
Като спрем комплекса за малоценност, че сме най-смотаните на света, ето такива неща се получават:


п.с. От нарко-картелите да не гледат. 😆
А, тази компания я знам. Те произвеждат двигатели за дронове на американската армия :)
 
Кажете кога ще пращате македонец в космоса, махнете ги тея български балъчори работещи за англосаксонците на ишлеме!
 
Кажете кога ще пращате македонец в космоса, махнете ги тея български балъчори работещи за англосаксонците на ишлеме!
Прати запитване на другаря Си, той е по-запознат с Европа.
 
Прати запитване на другаря Си, той е по-запознат с Европа.
Не, аз си чакам, защото ако изпратите маке в космоса, аз ще си взема маке паспорт, щото искам да съм космонавт. Сигурно ще ги тричате на новия ни пилон за тренировка да не повръща, който се оказал с документи за "преместваем обект" и затова "не трябвало овос да се прави"?

Искам маке в космоса и КК - президент!
 
Ако се сговнят нещата като при турците ще има отклик. Пак казвам, ние не можем да си оправим корумпираното БЧК, армия, а гражданска защита работи на издихания с жалък бюджет, тръгнали сме да искаме някой да ни помага за наводнения в 150 къщи общо за цялата държава.... Не е сериозно, при положение, че раzzките преди 10 дни наводниха поне 3000 къщи, не видях желание да помогнете на украинците тогава.
Твойте съвсем изпляскаха :)

Еврокомисар Ферейра: Наводненията показаха колко спешно трябва да борим климатичните промени


Те наводненията нямат нищо общо с липсата на поддръжка на язовирите и поголовната незаконна сеч обслужваща европейските пазари за дървесина...
 
Не, аз си чакам, защото ако изпратите маке в космоса, аз ще си взема маке паспорт, щото искам да съм космонавт. Сигурно ще ги тричате на новия ни пилон за тренировка да не повръща, който се оказал с документи за "преместваем обект" и затова "не трябвало овос да се прави"?

Искам маке в космоса и КК - президент!
Кои сме ние? Нямам нищо общо с JSON гуруто, който рекламира сайт
с някакъв зле работещ JSON, кой знае откъде го е дърпал и се е опитвал да го пригажда.
Нито имам нещо общо с белото парти.
И с теб не ми е известно да имам нещо общо.
 
Твойте съвсем изпляскаха :)

Еврокомисар Ферейра: Наводненията показаха колко спешно трябва да борим климатичните промени


Те наводненията нямат нищо общо с липсата на поддръжка на язовирите и поголовната незаконна сеч обслужваща европейските пазари за дървесина...
Колко язовира са се сринали в България от липса на поддръжка?

За сечта - кой взима парите от тази сеч, изнасяйки за европейците? Сигурно ППДБ държи всички горски стопанства от 20 години? Депутатът Христо ли седи на края на сечището с печата и маа по трупите?
 
Колко язовира са се сринали в България от липса на поддръжка?

За сечта - кой взима парите от тази сеч, изнасяйки за европейците? Сигурно ППДБ държи всички горски стопанства от 20 години? Депутатът Христо ли седи на края на сечището с печата и маа по трупите?

Горските ст-ства ний ги държим :) от време оно.
Ония от ППДБ искат да ни ги земат понеже видеха че от КРИПТО пара трудно се прай и е само временно :)
 
Горските ст-ства ний ги държим :) от време оно.
Ония от ППДБ искат да ни ги земат понеже видеха че от КРИПТО пара трудно се прай и е само временно :)
То проблемът е, че "при вас" не е само това, а половината енергетика, 1/10 от тежката индустрия без западна инвестиция, в лекарствата и химията и какво ли още не. Ама и на това ще му дойде времето. Как ще пуцате сръндаци в природен парк докато им е размножителния период не знам тогава.
 
То проблемът е, че "при вас" не е само това, а половината енергетика, 1/10 от тежката индустрия без западна инвестиция, в лекарствата и химията и какво ли още не. Ама и на това ще му дойде времето. Как ще пуцате сръндаци в природен парк докато им е размножителния период не знам тогава.
Бъркаш субектите.
Ний с тежка индустрия не се занимаваме.
"Арда" ни е най-тежкото.

 

Горе