Политическите проблеми на ЕС и България като член на съюза

Кои сме ние? Нямам нищо общо с JSON гуруто, който рекламира сайт
с някакъв зле работещ JSON, кой знае откъде го е дърпал и се е опитвал да го пригажда.
Нито имам нещо общо с белото парти.
И с теб не ми е известно да имам нещо общо.

Ше ти дам 49% от newidea.bg - само млъкни.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ше ти дам 49% от newidea.bg - само млъкни.
Дай ги на @Vbb
И и спомни, че ти пръв започна да се занимаваш с мен.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Дай ги на @Vbb
И и спомни, че ти пръв започна да се занимаваш с мен.
не искам 49% ... искам 51% иначе не става...
 
Последно редактирано:
Олеле, newidea.bg беше съвсем друг сайт - аз съм останал с впечатлението че става дума за оня скамерски ХолаПрайз и се лигавя тука да поствам хуиз инфо и т.н. o_O

Извинявам се, дефнюза с неговите несвързани тъпотии ме подведе!
 
Олеле, newidea.bg беше съвсем друг сайт - аз съм останал с впечатлението че става дума за оня скамерски ХолаПрайз и се лигавя тука да поствам хуиз инфо и т.н. o_O

Извинявам се, дефнюза с неговите несвързани тъпотии ме подведе!
На твое място щях да си гледам къртичата дупка.
Увеличаваш подвеждащата информация. При теб изглежда по-скоро нарочно, не толкова от незнание.
Резултата подведе човека, че къстъм шрифт щял да излиза някъв дефолт на машини, които го нямат.
Сега пък рекламираш тоя слайдърски сайт, който е пълна каша.
Ти за рол на мишката не си ли чувал. Щото има хора, които 20 години работят с мишка и комоютър и още не знаят за какво е този рол, освен за оптиката на CS снайпера.
 
На твое място щях да си гледам къртичата дупка.
Увеличаваш подвеждащата информация. При теб изглежда по-скоро нарочно, не толкова от незнание.
Резултата подведе човека, че къстъм шрифт щял да излиза някъв дефолт на машини, които го нямат.
Сега пък рекламираш тоя слайдърски сайт, който е пълна каша.
Ти за рол на мишката не си ли чувал. Щото има хора, които 20 години работят с мишка и комоютър и още не знаят за какво е този рол, освен за оптиката на CS снайпера.

Какво е "слайдърски сайт"? :rolleyes:

Мишка ползвам само за гейминг, демек рядко.
 
Какво е "слайдърски сайт"? :rolleyes:

Мишка ползвам само за гейминг, демек рядко.
Ако беше подобие на читав човек, щеше да кажеш едно "благодаря".
 
Ако беше подобие на читав човек, щеше да кажеш едно "благодаря".
Що не си спретнете една среща у центъро на Сливен и не си направите дуел. Може би ще бъде забавно.. o_O
 
Що не си спретнете една среща у центъро на Сливен и не си направите дуел. Може би ще бъде забавно.. o_O

Много се радвам на форумното му присъствие задето така хубаво дразни всички, ама отвреме-навреме се замислям дали не е добре да си извадя ограничителна заповед че да не ме доближава много.
 
Деба таз военна изсирация, хем "намали" границата на фашистите с НАТО, хем "намали" въоръжението на Украйна, хем "увеличи" влиянието на фашистката територия в Европа, а сега и това:


Мъка за родния патриот! Мъка! Сега по-лесно, почти безпроблемно, той ще бъде принуждаван от еврогейските гущери да емигира в Германия или Франция където срещу заплата, която никога през живота си няма да получава в Kleta Maika Balgariq! ще има възможността да мие чинии и бере домати, докато мрази англо-саксонските ценности, возейки залоялия си гъз на баварец истинска 2ра ръка 2015та година и ходейки на почивка поне 3 пъти в годината. Жалко, жалко за тези най-големи патриоти на родината! Еврогейовете ги принудиха, те иначе не искаха!

А след 1 година като ни вземат и по жалост в еврозоната ще може да праща пари на майка си тук да не умре от глад, защото ДС мафиотите са успели да набарат начин да й източат пенсионния фонд, без огромни такси за банките, бързо и лесно.

Деба тази "успешна" военна изсирация! Още 90та да я беха почнали, та да не ми минава половината живот в тая кочина, която завещаха и развиха същите орки тук.
 
Последно редактирано:
Много се радвам на форумното му присъствие задето така хубаво дразни всички, ама отвреме-навреме се замислям дали не е добре да си извадя ограничителна заповед че да не ме доближава много.
Причаква те на хоремага, а?
 
Деба таз военна изсирация, хем "намали" границата на фашистите с НАТО, хем "намали" въоръжението на Украйна, хем "увеличи" влиянието на фашистката територия в Европа, а сега и това:


Мъка за родния патриот! Мъка! Сега по-лесно, почти безпроблемно, той ще бъде принуждаван от еврогейските гущери да емигира в Германия или Франция където срещу заплата, която никога през живота си няма да получава в Kleta Maika Balgariq! ще има възможността да мие чинии и бере домати, докато мрази англо-саксонските ценности, возейки залоялия си гъз на баварец истинска 2ра ръка 2015та година и ходейки на почивка поне 3 пъти в годината. Жалко, жалко за тези най-големи патриоти на родината! Еврогейовете ги принудиха, те иначе не искаха!

А след 1 година като ни вземат и по жалост в еврозоната ще може да праща пари на майка си тук да не умре от глад, защото ДС мафиотите са успели да набарат начин да й източат пенсионния фонд, без огромни такси за банките, бързо и лесно.

Деба тази "успешна" военна изсирация! Още 90та да я беха почнали, та да не ми минава половината живот в тая кочина, която завещаха и развиха същите орки тук.
Добре, че Англия не е в зоната и кола не карам... мия чинии и бера домати, бакър, семки, липов цвят, стари акумалтори това в почивните дни за джобни. Иначе работя в болница.

Та ДС мафиотите получиха едно време инструкции и пари с определена цел. После обаче се появиха западните ти другарчета и им дадоха други още повече пари и им показаха определени схеми за хубавичкото разбиване на държавата.Та си прав само за ДС мафиотите, че са от ДС останалото ти е мъгла.
И да повечето българи емигрират защото ЕС предизвика това. А от Европа го правят защото им е нужна работна ръка и реално ние и всички останали постсоц държави сме необходими повече отколкото те на нас. Знам, от твойта камбанариика всичко е ток ама идат деца, внуци те ще живеят в кочината сътворена от хора като вас.

Ей го на прибирам се след месец и почти е сугрно някой подобен на теб калъф ще ми разтяга дъвки какви права и и възможности му давал ЕС. После като мръдне за чужбината и се осере, понеже разбираш ли то имало и задължения...

Забравихте, че първо са задълженията пък за правата ако остане време.
 
Последно редактирано:
На какво попаднах:

"Сигурно сте чували за идеята на Карлос Морено, урбанист и професор в Сорбоната в Париж, който през 2016 година заговори за 15-минутния град - всеки да има лесен достъп до магазини, училища, лекари, фитнес зали, паркове, ресторанти и културни институции, стигайки пеш или с велосипед за не повече от 15 минути. Идеята се заражда от тенденцията над 56% от населението на Земята да живее в градовете, като цифрите нарастват динамично. Според ООН две трети от около 10 милиарда души, които ще населяват планетата Земя до 2050 г., ще живеят в застроени райони."

Бах, мама му... Тоя госин Морено не знае ли как в лошия соц в големите новопострени квартали имаше училища, детски градини, спортни плащадки, супермаркети, РУМ - районен универсален магазин (сега му викат мол), кино, поликлиника, младежки център, градски транспорт, спортни мероприятия събота и неделя ( плюс Ленински съботник от време на време - сега му викат по БТВ Да изчистим България заедно и Ани Салич се снимаше с торби с боклуци ) пък едно време беше нещо нормлано да не цапаш и да поддържаш чисто в града и в природата....
 
На какво попаднах:

"Сигурно сте чували за идеята на Карлос Морено, урбанист и професор в Сорбоната в Париж, който през 2016 година заговори за 15-минутния град - всеки да има лесен достъп до магазини, училища, лекари, фитнес зали, паркове, ресторанти и културни институции, стигайки пеш или с велосипед за не повече от 15 минути. Идеята се заражда от тенденцията над 56% от населението на Земята да живее в градовете, като цифрите нарастват динамично. Според ООН две трети от около 10 милиарда души, които ще населяват планетата Земя до 2050 г., ще живеят в застроени райони."

Бах, мама му... Тоя госин Морено не знае ли как в лошия соц в големите новопострени квартали имаше училища, детски градини, спортни плащадки, супермаркети, РУМ - районен универсален магазин (сега му викат мол), кино, поликлиника, младежки център, градски транспорт, спортни мероприятия събота и неделя ( плюс Ленински съботник от време на време - сега му викат по БТВ Да изчистим България заедно и Ани Салич се снимаше с торби с боклуци ) пък едно време беше нещо нормлано да не цапаш и да поддържаш чисто в града и в природата....
15 минутен град и на излизане и влизане идентификация
 
15 минутен град и на излизане и влизане идентификация
Аз друго имах предвид. Масово последните години неща съвсем нормлано за 70 - 80 те години напълно работещи през соца се представят публично като някакви иновативни европейски и модерни идеи. И клакьорите изпадат в захлас и душевни оргазми :)
 
Аз друго имах предвид. Масово последните години неща съвсем нормлано за 70 - 80 те години напълно работещи през соца се представят публично като някакви иновативни европейски и модерни идеи. И клакьорите изпадат в захлас и душевни оргазми :)
Митко намекна, аз ще кажа директно: идеята на тия 15-минутни градове е да държат добитъка в затвор, без същият да го съзнава. Нямаш кола, щото въглеродния отпечатък, нали... ;) Имаш право да напуснеш 15-минутния затвор само при разрешение от биг брадър. Тоест, ако тва има общо с комунистическите идеи, то виждаме план за най-уродливата форма на диктатура, каквато и соца не успя да постигне.

Всъщност, тогава ни стимулираха да си останем на село.

п.с. да не пропусне някой славо-украинец да ми се присмее. Това, разбира се няма да се случи - не се случва, а ковид-отровите спираха разпространението и бяха 100% безопасни. Виж ми окото. ;)
 

Горе