Форума се бъгна

Re: От: Форума се бъгна

Код:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="thead" align="left"><a href="http://www.adx.bg" target="_blank" rel="me">Реклама</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" align="center">
{ADX}
</td>
</tr>
</table>
На тоя ред ударете ме един style="height:90px;"
да стане:
Код:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="thead" align="left"><a href="http://www.adx.bg" target="_blank" rel="me">Реклама</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" align="center" style="height:90px;">
{ADX}
</td>
</tr>
</table>
Че сега форума е като харлем шейк :p
Кое играе точно. Аз си го виждам ОК, за това питам. :)
 
От: Форума се бъгна

Зарежда форума и след това банера и подскача надолу целия форум.
Направете реда с фиксирана ширина да не става така
 
Re: От: Форума се бъгна

Зарежда форума и след това банера и подскача надолу целия форум.
Направете реда с фиксирана ширина да не става така
Ок, ясно. На някой друг така да му прави? Питам, защото при мен не го забелязвам.
 
  • Like
Реакции: Sky
готово :) мерси на uphero :) Обяснението ми като видях виедото е че това се получаваше заради асинхронното зареждане и затова че връзката в някой части на България към клаудфлеър (в Германия / Чехия - откъдето зарежда най често форума за потребителите) е била по бърза отколкото към Телепойнт в София

В Сф въобще не го забелязвахме така правеше подобен удар със социалните бутони но там беше минимално прместване
 
От: Re: Форума се бъгна

готово :) мерси на uphero :) Обяснението ми като видях виедото е че това се получаваше заради асинхронното зареждане и затова че връзката в някой части на България към клаудфлеър (в Германия / Чехия - откъдето зарежда най често форума за потребителите) е била по бърза отколкото към Телепойнт в София

В Сф въобще не го забелязвахме така правеше подобен удар със социалните бутони но там беше минимално прместване
Живи и здрави да сте!! От Казанлък форума зарежда ужасно, ама сега е супер като не подскача форума. Ей как ме зарадвахте
 
От: Форума се бъгна

Клоуд ли е млауд ли е нго знам ама форума зрежда ужасно, полето за коментар му трябват 30 секудни да загрее, Ajax никакъв го няма, аватарите голям зор да ги зареди.
Вярно на моменти зарежда добре, и това си е от бая време така поне месец
 
От: Форума се бъгна

В момента на скопения наполовина Пентиум 4 и с 1 Гб RAM ми зарежда съвсем прилично.

Дори няма време да подскача, както правеше преди. :lol:
 
От: Форума се бъгна

В момента на скопения наполовина Пентиум 4 и с 1 Гб RAM ми зарежда съвсем прилично.

Дори няма време да подскача, както правеше преди. :lol:

За това , че не подскача може да ми пратиш един буркан мед :)

Инак мнго кофти зарежда полето за писане.
 

От последния ъпдейт насам тази дважа зарежда така. Даже е репортнато не само от нас този проблем и се надявам скоро да го премахнат. И на мен ми се изтрелва отвратително. Няма спор. Колкото и бърз да е нета и копа, това е. Поне за сега. Но ще се фиксне. ;)
 
От: Форума се бъгна

След пропадането на хоста в 19,02 българско време, само на мен ли форума е с нова визия?
 
изчисти си кеша човек, смених уеб сървъра не беше пропадане само бърза смяна за окло три минути

отначало не захапа добре но до около 5 минути ги нагласих настроиките и се върна
 
От: Re: Форума се бъгна

изчисти си кеша човек, смених уеб сървъра не беше пропадане само бърза смяна за окло три минути

отначало не захапа добре но до около 5 минути ги нагласих настроиките и се върна

Ааааа! Ама предупреждавайте де! Знаете ли колко съм стресирана от форумни съобщения като : Моля изчакайте пет минути; или страници с огромни букви ERROR. Първо си мисля, че е от изпушилото ми лаптопче. После си викам, може хората-профита да се шегуват нещо, но е притеснително :(

Благодаря за бързите и адекватни реакции!

:clap:
 
И ново лого във футъра. :)

да hiawatha web server

дотук не товари повече от nginx даже на моменти по малко ми се струва като е пуснат с включени защити за xss sqli който според автора му вдигат товара... тоест без тях би трябвало да работи по леко от поне с нашия това който правим ....
 
От: Форума се бъгна

И аз имам проблеми с форума, не ми излиза текстовия едитор при Хром и Опера, при Мозила излиза добре.

IMG_19022014_112746.png
 
Това го е направило от асинхронното зареждане и че можеби клаудфлеър датацентъра който е най близо до теб е бъгнал - сега как е - махах рокет лоудъра, ако не става така ще го паузирам за няколко часа клаудфлеър в последните дни много се дънят
 
Нещо индианеца от фуутъра на страницата май си подритва трудовата книжка, извади ми 500 Internal Server Error преди малко.
 
Последно редактирано:
Нещо индианеца от фъутъра на страницата май си подритва трудовата книжка, извади ми 500 Internal Server Error преди малко.

Ще го проверим това. Но някакви други проблеми? Ако има казвайте....дори и този с логин формата на Фейса трябва да е ОК вече.
 
Ами не, освен тази грешка 500, други проблеми май няма. Проблеми с логина нямам, защото съм се логнал нормално с юзер и парола и съм му казал да ме запомни и то не ме занимава повече. Проблеми и с банерите също нямам, защото съм ги скрил :)
 

Горе