Форума се бъгна

От: Re: Форума се бъгна

Нещо индианеца от фуутъра на страницата май си подритва трудовата книжка, извади ми 500 Internal Server Error преди малко.

Готино е уебасървърчето не товари и вградени вградени защити но ще видим ... Ако така дава грешки направо я подритва не е претоварен с нищо :)
 
Е в интерес на истината само веднъж беше грешката, при reload се оправи. Но може да му погледнете логовете и да търсите за 500, то ще си каже колко пъти и защо е давало, предполагам.
 
От: Форума се бъгна

Току що отново, за около 20 сек:
Error 521 Ray ID: 101b98effea901b0
Web server is down
 
От: Форума се бъгна

С емтелския мобилен клауда постоянно ме кара да попълвам няква капча! Това защо е да го еба:) Не че нещо, ама е много дълго числото...
 
Re: От: Форума се бъгна

С емтелския мобилен клауда постоянно ме кара да попълвам няква капча! Това защо е да го еба:) Не че нещо, ама е много дълго числото...

защото изходящите иптса малко и някой е злоупотрябвал или му е бил зомбиран компютъра и е участвал в някоя от атаките уж даже трябва да съм го дал на лоу

това важи за всички сайтове зад клаудфлеър... мтелските клиенти да му мислят няма lol за тях
 
От: Re: От: Форума се бъгна

защото изходящите иптса малко и някой е злоупотрябвал или му е бил зомбиран компютъра и е участвал в някоя от атаките уж даже трябва да съм го дал на лоу

това важи за всички сайтове зад клаудфлеър... мтелските клиенти да му мислят няма lol за тях


Аз и сам се сетих, че е нещо такова ама викам да питам... Още 2-3 дена ще го изтрая толкова...
 
От: Форума се бъгна

500 Internal Server Error ми показва няколко пъти за последните дни. А до преди малко ми показваше над хедъра 2 реда Warning дрън-дрън, ала-бала facebooklogin
 
Абе то и аз я гледам през мозила, ама твоята си прави квото си иска. :) Някой друг да вижда такова нещо, защото с адски странно.
 
От: Re: Форума се бъгна

изчисти кеша можеби при спирането на клаудфлеър се оптива да си търси някакви неща през никой браузър не се вижда като на картинката

Не съм чистил нищо и сега проблема при картинка 1 ,която съм показъл се оправи. Сега ще изчистя кеша и ще пиша дали всичко е точно..

Едит: Всичко е точно ;)
 
Май трябва да вдигнете малко лимитите :)

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in ..../vb/legacy/currentuser.php on line 22

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in ..../packages/vbforum/search/type/thread.php on line 24
 
Вдигах вече лимита преди няколко часа


По скоро e от apc това че дефултно пише на /dev/zero и selinux e включен :)

stackoverflow.com/questions/3723316/what-is-causing-unable-to-allocate-memory-for-pool-in-php

смених на POSIX-compliant shared-memory-backed mmap да видим
 

Горе