DerkonBG
Well-Known Member
Преди това върни линка който изтри от подписа сиДа си самоцитирам последния пост освен пак..
Преди това върни линка който изтри от подписа сиДа си самоцитирам последния пост освен пак..
Защо намеси визията ни? Говорим за технически подробности в който някой потребители са били въведени в заблуда!Чекай да ви насоля групово:
Нито Деркон, нито Скай са показали че имат идея как да ползват АИ за дизайн - и на двамата АИ творенията им откъм визия са абсолютни и тотални пръчки
На Деркон нивото на визията е тип "ретро 2004", а на Скай са в стил "Буутстрап 2.* с 4 реда къстъм ЦСС"
И малко по-конструктивно: няма нужда от "обучение" - просто малко матрял в контекста да се бутне, малко повече промптове и всяко АИ (вкл. и безплатните опенсорс модели) могат да скалъпят читав дизайн. Със специализирани агенти като Клод Дизайн е малко по-бързо и лесно.
ТЛДР: в крайна сметка пак си зависи от дизайнерските качества и таланти на чиляка. Ако няма такива, разчитаме на визия тип темплейт и от километър ще се вижда че е ползван Клод Дизайн примерно.
Защото темата е за дизайн.Защо намеси визията ни? Говорим за технически подробности в който някой потребители са били въведени в заблуда!
Някой обучаваме ама обичаме да гледаме и сеир@contra имаше въпрос за обучение! И беше отговорено точно и ясно!
Не коментираме дизайнерски възножности и т.н. и ретро или НЕ ретро визията на някой!
Никой от вас НЕ обучава модели! или поне не си е призналвсички бухате в контекста по един или друг начин!
Защото темата е за дизайн.
въпроса е много разтеглен и обширен поради малкото познания на потребителя който иска да научи нещо! Аз съм отговорал в частта за обучението!Има ли начин да се обучи ИИ да прави дизайни на къстъм платфора? Да му се казва какви фреймурокове и библиотекаи да ползва и т.н.
Някой правил и е такова нещо?
Почти си прав, но не точноОтговори ама чак коги се наложи да се аргументираш.
Преди това просто искаше да изпъкнеш с теоретични знания.
Просто хейтът си те влече, както и да го въртим. В което няма лошо.
за чий УЙ намеси какви дизайни правим?Чекай да ви насоля групово:
Нито Деркон, нито Скай са показали че имат идея как да ползват АИ за дизайн - и на двамата АИ творенията им откъм визия са абсолютни и тотални пръчки
На Деркон нивото на визията е тип "ретро 2004", а на Скай са в стил "Буутстрап 2.* с 4 реда къстъм ЦСС"
И малко по-конструктивно: няма нужда от "обучение" - просто малко матрял в контекста да се бутне, малко повече промптове и всяко АИ (вкл. и безплатните опенсорс модели) могат да скалъпят читав дизайн. Със специализирани агенти като Клод Дизайн е малко по-бързо и лесно.
ТЛДР: в крайна сметка пак си зависи от дизайнерските качества и таланти на чиляка. Ако няма такива, разчитаме на визия тип темплейт и от километър ще се вижда че е ползван Клод Дизайн примерно.
Сега някой може да попита - що направо не го изградя с AI сайта и да купя домейн. Тук кофтито е, че трябва да плащате месечен абонамент и докато си изградите CMS да може да си го поддържате, ще ви отидат доста кредити.
Наливам масло в огъня просто.за чий УЙ намеси какви дизайни правим?
Ами аз пробвах, даже с платен ловабъл, обаче страшно много бъгове се появяват и после кредити отиват много за поправката им и започва един порочен кръг, в който тъкмо оправиш един бъг, то пък друг изскочи и така.За мен е по-скоро обратното. С ИИ, може да си направиш ЦМС, според точно това, което ти трябва, без да се чудиш дали какво ще се счупи при следващия ъпдейт на плъгин или системата. И вероятно с по-малко кредити, защото няма да е нужно да хабиш да нагласяш да работи според нещо друго....
Защо Gutenberg Editor да е тъп? Не съм съгласна. Да, Elementor има повече възможности, но безплатната версия е орязана и бави понякога.Наливам масло в огъня просто.
А въпросът с правенето на дизайни с АИ конкретно за Уордпрес е малко по-особен заради тъпия Гутенберг. Ама гледам че примерно Елементор и Диви имат MCP сървъри. И понеже темата е как да си направим къстъм дизайн за без пари, може би безплатния Елементор може да се ползва за тая цел, като му добавиш МЦП сървъра в каквото АИ там ползвате... Не съм пробвал.